Skocz do zawartości
RChem

FLUALPRAZOLAM 1 mg - recenzje i opinie

Polecane posty

Tabsy bardzo mocne, 0,25 - 0,5mg działanie prospołeczne, pewność siebie, klarowność myśli. Ilości powyżej tylko dla profesjonalistów, jeśli posiadamy więcej dorzutki stają się niekontrolowane :P skręt także mocarny po większej ilości.

Zamówione 10szt. na spróbę. po 1mg było bardzo przyjemnie, uczucie euforii, czystość myśli. Schowałem resztę sam przed sobą, a i tak zniknęły kolejne trzy sztuki. Po 5 amnezja 2 dniowa. Uważać z nimi! :)

Edytowano przez Dawid123

[Nazwa substancji]  

Flualprazolam

[Od]  

Rchem

[Ilosc]

5szt. (1mg)

[Wygląd]  

Zolte koleczke z przedzialka, oraz napisem LL na odwrocie. 

[Metoda]  

p.o

[Aplikacja]

Wchodzi juz po 30 minutach. Rozgryziona i pozostawiona pod jezykiem przez nastepnych kilka minut laduje sie o polowe szybciej.

[Dawkowanie]

0.5 tabletki spokojnie wystarczy dla beztolerkowca.

[Czas działania] 

Laduje sie juz po 20-30 minutach

Calkowity czas trwania - 6-12h.

[Tolerancja]

Zerowa

[Opis]

Zarzucona 1 tabletka na pusty zoladek. Pierwsze efekty wystapily juz po 20 minutach. 

Na start przyszedl mocy chill, oraz spokoj. Lekkie dzialanie euforyczne.

Po niekrotkim czasie wystapily lekkie problemy z chodzeniem, oraz poprawnym wyslawianiem sie, lecz nawet to nie sprawilo, bym pomyslal, ze jednak wzialem za duzo.

Smialo mozna wyjsc do ludzi. Choc ciagnie by dorzucic kolejna tabletke to da sie oprzec - przynajmniej w moim wypadku. 

Na zbicie fazy po stimach, jak i psychodelikach w sam raz. 
Jedna tableteczka uspi kazdego nocnego marka (No chyba, ze ma sie tolerke z kosmosu).

[Zalety]

+ Chill i spokoj,

+ Dzialanie prospolczene,

+ Przyjemne dzialanie z nutka euforii,

+ Jakosc /cena.

[Wady]

- Szybko rosnaca tolerancja,

- Przeczuwam, ze wystarczy troche przegiac z dawkowaniem, a amnezja i puste worki gwarantowane.

[Opis końcowy]

Smialo polecam!
Jedno z lepszych benzo jakie jadlem.
Jedna z lepszych, jak nie najlepsza forma wysylki jesli chodzi o bezpieczenstwo pakowania.

Ocena ogolna - 9/10

Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.

NAJWAŻNIEJSZE:
Nie sugeruj się moimi teoriami!
To w jaki sposób to działa na mnie, wcale nie znaczy, że podziała tak samo na ciebie.
Dla Ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!
Badania wykonujesz na własną rękę.

@sqniecpun te przedziałkowe z LL - to samo. brać nie gadac. wzialem x100 i nie jestem zawiedziony.

dobre gowno, mocno przeciwlekowe - ALE - jesli nie masz tolerancji na efekty hipnotyczne (lulu) to mega prospołeczne jak alpra normalna, u mnie akurat tak to działa. jesli nie to moze Ci troche zamulić bułe, uśpić, atom fluoru jest sedatywny w benzo, to taki troche dałniarski brat midazolamu o ile dobrze pamietam. ale teraz definitywnie 2 moje fav benzo to flualprazolam i clonazolam. bede wkrotce testował norflurazepam.

Na pierwszy raz zalecam wrzucić 1/4 albo 1/2 tab. bo was zwyczajnie odetnie :D Dostałem od rchem pomieszane te tabletki, na jednych było LL a jedne były gładkie, nie odczułem różnicy. Aktywne, polecam, skręt o wiele słabszy niż po clonazolamie:p

Potwierdzam, że ten sort bez podziałek jest k.... mocny. Logika zachowana, ale nie nazwałbym tego przeciwlękowym w tej dawce jednej tabletki... jest euforyczne, włącza się god mode, którego sobie nawet nie uświadamiasz.

Masakra, nie wiem czy chlopaki w LL sypia tam dwa razy więcej flualpry do prasy (coraz bardziej benzo-like gorzkie i obrzydliwe w smaku :E) czy co, ale to jest zajebiście zdradliwe. O wiele mocniejsze mi sie wydaje. NIE PIJCIE do tego alko. Nawet do tabsa czy dwóch, bo potem będziecie klasycznie słuchać co robiliście na nieświadomce. NO chyba że ktos je dziennie 10mg c-lamu - to jego to nie dotyczy, pij łykaj tabsy jesli jesteś benzo machine weteranem z dawnych czasów.

Czas poltrwania, szczerze? Celowałbym w 16-20 godzin, na podstawie długości efektów, jak sie czujesz biorac wieczorem i wstajac za X h itp.

....Ale wez wypij do tego jakąś małpkę, dwa piwa no i na przykład kuku, bo ja pobiłem sie z jakimś randomowym typem pod KFC o 2 w nocy, bo pijany dowlókł się na dojazdówce swoim espero do stacji obok tegoż kfc, i miał spinę że w takim stanie w jakim byłem nie chciałem wyjsc ze srodka i w zimnie przy czyms tam pomoc "Z MOJO KURWA OPONO".  :E  A potem swoją małżonkę zaczął wyzywać przez telefon,costam costam. Dopiero potem zacząlem sie zastanawiać jak on tak najebany dojechał na stacje. xD

Benzo swietne, mega prospołeczne bez clonowej zmuły, przynajmniej u mnie. Ale bron kurwa boże żeby za to sie łapał jakiś niedoswiadczony baran, tylko dlatego, że to w nazwie ma "alprazolam.".

Polecam produkt doświadczonym.

I oczywiscie:

Nie sugeruj się moimi postami. To Nie jest substancja do spożycia.
To w jaki sposób to działa na mnie, wcale nie znaczy, że podziała tak samo na ciebie. Ty możesz nawet umrzeć!
Dla Ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!
Badania wykonujesz na własną rękę.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się