Skocz do zawartości
RChem

CLONAZOLAM 0.5 mg - opinie i recencje

Polecane posty

no wiec tak, testowalem przed wprowadzeniem ustawy w zycie i powiem tyle

same 2.5mg (5 tabsow) zapite dwoma harnasiami bylo mega wpożo. nie spodziewalem sie kompletnie niczego, i tak bylo do 4ch talerzy. 

wrzucone kolejno o 17:00, 17:30, 18:00 i o 18:10, do w pół do wypiłem dwa harnolce i strzeliłem piątą pigułe. do tego momentu czułem, że coś tam smyra. lekki banan na ryjcu, wszechobecny spokój, poukładane myśli i zawroty głowy przy gwałtownym wstaniu z łóżka. po harnolcach i ostatnim talerzu no miooodzix, w pewnym momenciw takie - ŁOOOO KURWA, zajebałem sie w klonie tak że chuj :E karuzela odpalona pełną parą, czułem się jak dziecko ktore spotkalo (zbenzionego - przyp. red. :E ) mikołaja, euforia mna bardzo wysokim poziomie. czas opływał i tak kilka minut przed 20stą zasnąłem, jak sie okazało jednak przed 21wszą. w między czasie siedziałem na fejsbuku i trułem dupe ziomowi ciut niezrozumiałą formą języka polskiego. 

OCENA OBIEKTYWNA: 9/10

OCENA SUBIEKTYWNA: 7/10

coś odemnie: spodziewałem się czegoś więcej, nie mam krakowej tolerancji na benzodiazepiny, lecz całkiem sporą, ale nie narzekałem jak moherowy beret. zabrakło mi szybszej odcinki, ale koniec końców dopiąłem swego. 

OCENA KOŃCOWA PRODUKTU: 8.25/10

produkt godny polecenia! 

5 minut temu, Hoistone napisał:

Jak to wygląda u kogoś z 0 tolerancją? 1-2 pille starczą?

z całą pewnością, ja bym celował w 1.25/1.5

badania na świeżych szczurach wykazały iż produkt okazał się zbyt aktywny przy dwóch i w trakcie testów domagały się restartu. myślały, że są czyste i nic nie zjadły, alzheimer :E

Czekałem na to. Porządne klony, klepią ładnie w huy. Zdecydowanie najlepsze jakie jadłem w tabsach, bo praktycznie wszystkie inne tabsy c-lamu z jakimi miałem styczność (a miałem z chyba wszystkimi jakie były oferowane u każdego vendora od 2016) nie miały w sobie deklarowanej ilości substancji co skutkowało zawodem i zmarnowanymi pieniędzmi.

Tu jako zajeżdżony benzo machine zarzuciłem 1mg (2 tabsy), i jestem bardzo zadowolony, bo j.w. - najlepszy c-lam w tabsach jaki miałem w łapach.

Warte swoich pieniędzy.  Daje dużą okejke, 5/5, wpadne po więcej. ;) 

Dobrze że 100 szt zamówiłem :E

No na pewno nie jest to kosior niestety. 
Być może dlatego ze przesiadłem się z flualprazolamu. 
Prosze do końca nie sugerować się moja opinia, być może spodziewałem się zbyt wiele albo jak wspominałem wcześniej to kwestia przesiadki z flualpry, która jak wiadomo winduje strasznie tolerancje a ja świeżakiem w benzo nie jestem. 

Na pewno są aktywne aczkolwiek następnym razem wezmę flualprazolam. 
Niestety gdy składałem zamówienie, flualpry nie było na stanie.  

Edytowano przez asot

Flualapry masz w tabsie 1mg aż co w ogóle jest chorym pomysłem, może dlatego wydaje ci się mocniejsza. 

2 godziny temu, oxaaa napisał:

Flualapry masz w tabsie 1mg aż co w ogóle jest chorym pomysłem, może dlatego wydaje ci się mocniejsza. 

Ja tylko wyraziłem swoją opinie. Pisałem również że może być nie obiektywna, z racji że żarłem flualpre.

Na chuj ta przyczepka @crxsword,  zbeształ bym Cie tu ale masz peepa na avatarze... 

Exit Life! :E Przećpany łbie. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się