Skocz do zawartości

Polecane posty

Odczynnik : Hexen 

Skad ? Potworek

Pakowanie : 7/10 

Tolerka :

Szczur Haze - brak tolerki

Szczur D2 - kolekcjoner i pasjonat z czasów stacjonarek aktualnie rzadko podawane . 

Sort: 

Haze 4/10

D2 2/10

zdjecia

Dodam z kompa bo pisze z iPhone, wiec nie mogę . W skrócie puder , mało gród 

21:15 2 Szczurki wchodzą do laboratorium 

21:20 Sniff po 100 mg na szczurka

21:35  wkurwi**** , brak reakcji  dowalone po 250mg na szczurka  , rozczarowanie po uprzednich 

Reakcja :  

Haze - mały speed , bardzo rozgadany , szczękościsk (gdyby nie orbit byłaby kaplica)

D2 -     Brak speedu ,bardzo lekko rozgadany 

21:50 

Haze -  pisze D2 , szczurek Haze  miał końcowy spływ ,   , w ch** rozgadany , bardzo szczerze gada może pare tajemnic mu się wymaknąć , 

D2 - nic mi już nie jest . Chęć na coś innego np . Trójkę lub czwórkę (lepszego od Heksena)

22:10 

Pisze już Haze : gadanie zeszło , szczękościsk puścił , susza po wypiciu około 1l izotonika . Jednym słowem lipa jedynie spoko w dużej ilości do obgadania najważniejszych spraw

22:30 (off topic 4cmc Po 150 mg kozak)

24:00(Off top) reszta wieczoru do czasu publikacji posta zabawa na 4 , lekkie spotęgowanie szczekoscisku . Brak nieprawidłowości 

Wady :

duża ilość aby wywołać efekt  

Co do jakości to duża cena ( jak dla nas) 

brak eufo 

brak rusha 

krotki czas działania 

im więcej tym taki sam efekt jak przy małej ilości , ale dłużej trwający 

Pozytywy :

brak kardiogazy

Szczerosc i łatwość w wyrażaniu myśli 

mini speed , dobre gadanie zwłaszcza zrozumienie , wyrywanie się do rozmowy na każdy temat . 

Miło spędzony wieczór , wzmocnienie więzi , pomiędzy szcurkami . 

To , ze taka duża dawka zadziała tak na nas nie znaczy , ze ty będziesz mieć to samo . Każdy organizm jest inny , zależy to od dużej ilości czynników.

Ogolnie polecam wziasc tak jak ja na spróbowanie cała ofertę sklepu i wybrać co najlepsze dla nas samych . 

Pisze D2 : Tak szczerze ten hexen jest słabszy niż oczekiwałem ale za to trójkę i czwórkę polecam .

Polcam vendora.

Mam nadzieje , ze nasze testy będą przydatne i rzetelne , nie wyśmiewam poprzednich opini , ze po 15/25mg aktywne poprostu na nas tak zadziałało . 

Ogolem zadowolony z polepszenia i szczerości pomiędzy

pisze D2: głównie pisał szczurek Haze który lubi opisywać co się dzieje w główce , w miarę możliwości starałem się czytać i wiem , ze jest to prawda (znam go na wylot)  wiem jak wyglada dana ilość dawka podana prawidłowo .

Sorry za tak obszerna recke , pisalismy to co ślina na język przyniosła , jak najdokładniej jak umieliśmy . 

Pozdrawiam 

Poczekaj na recke od @pazyfea miał ogarnąć dawki i działanie (z tego co mowil jest ekspertem) , z tego co wiem mnie nie sieklo bo za duża dawka poszła :D zostało mi z 200 mg , ale dopiero w kolejny week stestuje jeszcze raz . 

Gość JUAN

da ktoś w końcu jakąs solidną recenzje tego hexa? bo widzę tu dosyć sprzeczne opinie, a kolega ciekawy jest :E

Dnia 8.10.2018 o 11:47, Haze12341 napisał:

Poczekaj na recke od @pazyfea miał ogarnąć dawki i działanie (z tego co mowil jest ekspertem) , z tego co wiem mnie nie sieklo bo za duża dawka poszła :D zostało mi z 200 mg , ale dopiero w kolejny week stestuje jeszcze raz . 

Czy to możliwe, że jakiegokolwiek odczynnika "za duża dawka" nie sieka? :E a jak zmniejszysz dawkę, to dopiero coś czuć? 

1 godzinę temu, kajabuza napisał:

Czy to możliwe, że jakiegokolwiek odczynnika "za duża dawka" nie sieka? :E a jak zmniejszysz dawkę, to dopiero coś czuć? 

Z tego co tutaj pisza to po dawcę 300mg powinienem pół Polski przebiec . A jedyne co to skamieniało mi gardło i farba się z nosa puściła . 

Czyli miałeś szczęście kolego, mogło się gorzej skończyć... W Gd znajomy miejskiego sortu 500mg iv nakurwia i ma pipe jak stąd do drogi mlecznej, oczywiście to kamikaze i psychopata, bo drugi kolezka 80mg iv i aż przykucnął na kilka minut, także... 

Opanujcie się ludzie!!! Serio 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się