Skocz do zawartości
nakedly

Zmiana koloru

Polecane posty

Siemanko:)

Wczoraj zawinęłam kryształ, standardowo -od tego samego, zaufanego gościa. Z tego co mi wiadomo, cały temat był przez kilka dni zakopany(policja sie kręciła). 

Wczorajszego wieczoru pachniał i wyglądał delikatnie inaczej niz zwykle(minimalnie żółtawy) ale nie przywiązałam do tego dużej uwagi bo zawsze może to być przecież coś troszke innego, a wjeżdżał bardzo ładnie więc nie było na co narzekać. 

Dzisiaj wyciągnęłam worek i bardzo się zaskoczyłam. Nie dość że zapach stał sie duuuużo bardziej intensywny to jeszcze proszek zmienił kolor na taki mocno żółty. 

Nigdy wcześniej temat mi az tak koloru nie zmieniał, dlatego tutaj powstaje moje pytanie: czy to coś oznacza i powinnam to po raz kolejny brac? Miał ktoś tak kiedys? 

Z góry dzięki za pomoc bo cisnienie rośnie a nie wiem co z tym zrobic:///

Następnym razem poprostu wpierdol to do lodóweczki/zamrażareczki na noc, nie krusz od razu wszystkiego naraz bo skumałem, że został ci już proszek/ podwójna szczelna samarka i bedzie dopsz. 

Prawdopodobnie nieszczelny woreczek/wpływ temp. i chemia od sebixa zaczeła żyć swoim życiem. Jak żyjesz, czujesz sie na siłach to smiało wal dalej ale osobiście nie polecam ciągów tylko regenerację i powtórkę z rozrywki w niedalekiej przyszłości (szczególnie jak to klef).

Jeszcze jest jedną opcja zbadaj wszytko od razu nie zostawiaj na później. 

Możesz też zapytać o kolor ziemi w której to bylo podobno zakopane ,może był to żółty piasek albo żwir i po prostu taki mix.

Sugestia kolegi wyżej jeśli mogę go tak nazwać jest bardzo "fajna"

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się