zgm

Kosior, Baka, Mocarz, Mr. Nice, Konkret [kolekcjoner.nl]

23 postów w tym temacie

Mój pierwszy post na tym forum, zatem witam serdecznie.

Kolekcjoner.nl już działa (otworzył siedzibę na terenie Czech), na dniach ma zostać udostępniony sklep on-line.

Cennik kadzidełek na dzień dzisiejszy wygląda tak:

10816985.png

Do tego koszty wysyłki, dosyć spore: 25 zł standard lub 50 zł ekspres.

I teraz pytanie: co wybrać? Najbardziej lubiłem mieć w kolekcji Sztywnego Miszę albo Konkreta. Co prawda ten drugi jest znowu dostępny, ale nie wiadomo czy to jest to samo, co pół roku temu.

Ogólnie chciałbym coś o podobnej mocy, działaniu i żeby w miarę wydajne było. Sugerując się jedynie ceną, wychodzi że Konkret powinien być najlepszy. Znajomy polecał mi też Bakę.

A zna ktoś pozostałe mieszanki? Bo ja w temacie nowych mieszanek wyjątkowo jak baba jestem, nie potrafię zdecydować ;)

Przy kosztach wysyłki na poziomie 25 zł nie opłaca się w jednym zamówieniu kupować mniej niż 3g. A jak mam kupić 3g i otrzymać jakieś słabe dziadostwo - to dziękuję, postoję ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem kosiora i bakę. Powiem tak - dawny konkret to to nie jest, ale nie są to też najgorsze pozycje. Część znajomych szczurka jest bardzo zachwycona Baką, część ma podobną do mojej opinię - tak więc źle być nie powinno, ale nie wiadomo, czy to będzie ten szał ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolekcjoner.nl wystartował, można już zamawiać online

...komu uda się przebrnąć przez płatności stawiam browara hahahah

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie ;]

No ja bez problemu przebrnąłem przez płatność za pomocą paypal'a, ale po złożeniu zamówienia i opłaceniu, nie otrzymałem żadnego potwierdzenia o złożeniu zamówienia, statusie, itd. jak to miało miejsce w każdym ze sklepów w jakich się do tej pory zaopatrywałem. Zamówienie złożyłem wczoraj rano, a dziś wysłałem zapytanie do sklepu, także rano, ale odpowiedzi ani widu ani słychu . I teraz moje pytanie: czy ktoś złożył już u nich jakieś zamówienie i otrzymał przesyłkę ???

P.S. Kolega post wyżej wisi mi bronka ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wczoraj w nocy złożylam zamówienie i puściłam przelew , tez napisalam do nich ze jak dojdzie kaska to niech dadza znac i poki co czekam. Mam nadzieje ze pojdzie wszystko gladko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

strasznie sobie bake chwalą w moich rejonach, wg mnie zero rewelacji, moi kumple po 2 widrach nie wytrzymali i poszły hafty, ale powiedzieli, że od razu lepiej. :D kosior i mocarz tworzą dobry miksik, nie upierdalający, klimatyczny i wprowadza dobrą faze. jak ktoś gustuje w miksach to polecam. a konkreta nie próbowałam, chociaż kusi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak widzę Konkreta to aż mi ślinka cieknie, ale skoro to juz inna mieszanka, to nie będę kalał imienia mistrza. Baka świtenie- długo i mocno. Mocarz tez naprawdę solidnie kopie. Co do dwóch pozostałych to pozwólcie, że się nie wypowiem, bo w mojej opinii nie warto. Wg mnie Kolekcjoner ma jedne z najlepszych mieszanek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak teraz z konkretem, ale byla to najmocniejsza produkcja kolekcjonera i ja njalepiej wspominam. Baka jest lekka ale bardzo przyjemna, natomiast kosior nie robi na mnie zadnego wrazenia.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech tylko konkretnie ogarną proces zamawiania, bo jak na razie mało to profesjonalnie wygląda z tego co mówicie, żadnego potwierdzenia aninic.

A mieszanki dobre mieli...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ceny średnio konkurencyjne + wysyłka 25zł (!) Skąd takie koszty. Kurierem DHL z upalaczy przesyłka kosztuje 10zł i z tego co wiem jest dosyć szybka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

i pragnę donieść, że właśnie przed chwilką gościłem listonosza :brawo: więc wszystko poszło bezproblemowo, i nie obyło się bez gratisu :cwany: W mojej kolekcji pojawiły się: mocarz i baka. Przyjrzałem się już odrobinkę bace i muszę stwierdzić że dosyć dobrze wygląda :cwany: Na głębsze przemyślenia przyjdzie czas po dokładniejszym obejrzeniu obu kadzideł.

Za wysyłkę zapłaciłem tylko 10zł , dla tych co tam narzekali że drogo :okulary:

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ja w końcu dostałam paczuszke :rolleyes: Jestem zadowolona wszystko sie zgadza i dostałam aż 5 graisków :galy: I tak jak kolega wyżej zapałaciłam za przesyłke tylko 10 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@euforka a na jaką kwotę miałaś zamówienie, jeśli można wiedzieć?

Może na początku dają spore gratisy, żeby klient był zadowolony i wrócił po więcej ozdóbek ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chce sie zapytac czy w statusie wam tez caly czas pisze 'oczekiwanie na przelew'?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@zgm: Jesli chodzi o Sztywnego Misze tez go bardzo lubilem - mocny acz ustepowal na tyle szybko, ze nie meczyl.

Natomiast procz jeszcze kilku innych to z powyzszej listy mialem tylko przyjemnosc Bake kolekcjonowac i powiem, ze jak dla mnie najbardziej zblizona do "oryginalu", tj. czas kolekcji, jakosc oraz subiektywne wrazenia kolekcjonera ;->

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ILE TRZEBA CZEKAC NA PRZESYLKE LISTEM POLECONYM Z CZECH??

Z reguły polecony priorytet idzie 3 dni. Ale wiadomo, że czasem może zdarzyć się jakaś obsuwa na poczcie.

@lajman thx za info. Ja póki co będę miał okazję niszczyć "Mocarza", ale zastanawiałem się również nad "Baką" i być może pójdzie w drugim zamówieniu. Ale to się zobaczy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja póki co będę miał okazję niszczyć "Mocarza",

heh, nasłabszą mieszankę zamówileś. a paliłeś tego mr nice? bo właśnie myślę coby kupić, skoro jest ta promocja fajna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Lifelover co Ty mnie tu pocieszasz... Najdroższa i najsłabsza, powiadasz? Obyś się mylił. Zobaczymy.

Nie, nic od nich nie brałem po zamknięciu stacjonarek. O Mr Nice nic więcej co tutaj (chyba) wyczytałem - nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja lubilem z kolekcjonera sztywnego misze , konkreta ewentualnie coś takiego jak hardcore gold niepamietam juz nazwy wiem ze opakowanie bylo takie papierowe troche jak od bibulek i taka gwiazdka na tym złota chociaz byla najslabsza z wyzej wymienionych byla to moja 1 ktora z kolekcjonera mialem za czasów stacjonarek... piekne czasy :|

złota era dopalaczy ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hardcore gold niepamietam juz nazwy

hardcore fantastic gold. ale jak dla mnie to slabe było. za to normalny hardcore, a potem hardcore waikiki ben, to były srogie rzeczy! ale nie pamętam już z jakiej to sieci było. tak jak pierwsza wersja mad dog, o ktorej na tym forum pamiętaja już tylko nieliczni emeryci. nie mówiąc już o spice tropical albo genie - kurwa, to byl czad.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hardcore fantastic gold. ale jak dla mnie to slabe było.

Chłopie podaj mi inne kadzidła, które są dla Ciebie słabe, a nadal można je zdobyć. Bo o "Mocarzu" to samo mówiłeś, a mnie porobił elegancko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak jest z Kosiorem, bo na forum nigdzie nie ma jak teraz działa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.