Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
COCO 84

Krystalizacja.

Polecane posty

y4mgCbnBBLhrHSUgzeh0rsAASLAF9gdevUaGc7p3Udało mi się za pomocą zapalniczki i:pojemniczka po zastrzyku i w tym substancji psychotropowych po terminie ważności zebranych w domu pozostałości do apteki itd. nagrzewnica lutownice kolbowe itd. rurki aluminiowe i to co najgorszej niebezpieczne gaz do zapalniczek wszystko robiłem manualnie. Pomogło mi grono pacjentów którzy również mieli takie substraty i zabrałem im je tak jak by , zagrania poniżej pasa.. Pewne że nie.

Nie  zaryzykował nic mając te same substraty niski stopień prawdopodobności że reakcja  jest przez mnie do powtórzenia. Lata zażywania leków psychotropowych, rozeznań w odczynnikach chemicznych i umiejętność posługiwania się i obsługą zapalniczki. itd. Po prostu bez narracji krystalizowałem i tak wyszło. Zachowałem tylko tą fotografie tej z tym moim bezwonnym amoniakiem nie mam .Wszystko odbyło się dawno i do dziś nie mam na to nic już w moich

możliwościach bym się zebrał na  odwagę aby substraty już zniszczyć i by nic z tego nie było .Tym bardziej że spreparowanie rozpuszczalnika jest nie w moich możliwościach. Pierwszy i ostatni raz. NIE RADZE szybko odparowywać stopniowo i w różnych temperaturach jak by ktoś to wie na pewno o tym. Uwaga może być niebezpiecznie i skutki uboczne w postaci filmu z szerszeniami o 3 w nocy wściekłych cała rodzina koło niestety nie laboratorium.

Największą  przyjemnością w tej melancholii było kruszenie już coś bardziej niż mono kryształków przyrządem który kiedyś kupiłem w sklepie medycznym i nie wiedziałem do czego go wykorzystać a nie kupuje niczego na marne. DZIEKUJE ZA to zerkniecie na foto nareszcie się wypisałem na forum.      

Edytowano przez COCO 84

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować