Skocz do zawartości

Polecane posty

Siemka mam mały pomysł odnośnie naszego chatboxa. 

Zrobić TOP3 najlepszych pisarzy, chodzi tutaj o to kto najbardziej udziela się na chatbox czy też pomaga oczywiście bez spamowania więc czekam na wasze odpowiedzi co o tym myślicie! ;)

Edytowano przez CroopeK

Gość JUAN

masz przecież top 3 spammerów wymienione u góry w okienku czatboxu

Moim zdaniem, jeśli miałoby być coś ukryte, to jedynie treść w działach partnerskich. Choć z drugiej strony to nie ma większego sensu, bo jeśli ktoś będzie chciał przejrzeć zawartość, to 2 minuty i ma założone konto.

@pablo Zawsze to eliminowalibyśmy leniwych na starcie, zawsze to coś. :E  

Jestem za zablokowaniem widoczności wszelkich treści dla niezarejestrowanych. Może zróbmy ankietę :D Hmm? 

Edytowano przez asot

Blokowanie całej zawartości też nie jest dobrym pomysłem, bo właśnie takie leniwe osoby zobaczą i pójdą na inne forum. Przecież na hypku dostępna jest ogólna treść, ale ukryty jest właśnie dział sprzedawcy i wiele osób z tego powodu zakłada konta i klepie byle jakie posty żeby mieć dostęp do działu z dostępem od 30 napisanych postów.

@asot - zgadzam się. Sam widziałbym to po prostu w formie wiadomości parafrazującej hajpową: 'aby móc udzielać się na czacie i odbierać  wiadomości zarejestruj się na forum, to tylko 5 minut'.

Edytowano przez resreved

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się