Jump to content

Czy depresja wywodzi się z jelita

Recommended Posts

• Strażnik Forum

@wolf w aptece mozesz kupic "Sanprobi Super Formula" i bedziesz mial sporo tych szczepow, ktore ona wymienia, koszt to miedzy 30-40 zlotych zalezy od apteki. 

Mozesz tez kupic lepszy produkt, ktory jest 3-4 razy drozszy  za jedno opakowanie, nazywa sie "Numer jeden ProBiotic Lab-one" kosztuje okolo 120 zlotych za opakowanie, w zestawie 2 opakowania 230 zlotych. 

Prosze.

• Strażnik Forum

Preparatu jako takiego nie kupisz, gdyz sa zakazane. Wszystko co dziala i jego dzialanie jest potwierdzone a to jest naturalne zostalo zakazane, gdyz nieda sie tego opatentowac przez koncerny.

Jeżeli chcesz przepis to sam przygotujesz sobie z produktow dostepnych w sklepach zielarskich, lecz uprzedzam jest to ochydne w smaku.

@wolf

Bierzesz wszystko ususzone: wrotycz, piolun lekarski- najlepiej liscie/kwiaty bez lodyg i gozdziki.

Ilosc do mieszania jednakowa, czyli tyle samego kazdego z wyzej wymienionych. Trzeba to zmielic na pyl.

Jedna lyzeczka, trzy razy dziennie przed posilkiem. Zmielony proszek musisz brac przez 10 dni. 

• Strażnik Forum

@wolf  A jeśli nie chce Ci się robić samemu, to kup gotowy produkt w postaci kapsułek - Para Herbs, który zawiera  :

Ziele piołunu 100 mg, Ziele szałwii 100 mg, Owoc goździkowca 100 mg, Ziele lebiodki 80 mg, Ziele tymianku 80 mg, Owoc kopru włoskiego 60 mg, Nasiona kozieradki 60 mg.

Nie kumam tych przepisów po takiej kuracji nagle wstawałam wyspany o 7rano czułem się świetnie... 

A normalnie spałem do 13 i byłem cały czas zmęczony

Jako że nie chce mi się bawić samemu w łączenie tych ziółek prosił bym o jakieś gotowe preparaty

Wojt ale mogę kupić ten preparat który poleca Pablo i dodać do niego brakujący składnik idzie dostać go solo? 

Edited by wolf
  • Strażnik Forum

Niema na polskim rynku gotowego produktu, z takim dzialaniem jak to, ktore osiagniesz gdy zrobisz to sobie sam.

idziesz do apteki kupujesz wrotycz, piolun lekarski i gozdziki w spozywczym.

Wrzucasz na wage i kazdego po tyle samo, i mielisz to na pyl.

przesypujesz do sloika i wcinasz przez 10 dni.

@pablo Oczywiscie, ze tak ale jego dzialanie bez wrotyczu jest o wiele slabsze, lecz to tez chodzi o ruszenie do pracy calego zoladka, nie tylko aby zlikwidowac pasozyty.

Produkt, ktory mozna przygotowac samemu z tych skladnikow, ktore podalem jest dostepny tylko w Rosji.

No to elegancko w poniedziałek zamawiam probiotyk plus zastosuję ten suplement który Pablo podałeś:)  połączony z wrotyczem

Plus z tej stronki co probiotyk wezmę jeszcze anty oksydanty po całym zabiegu zdam relacje jak to wszystko wpłynęło na moje ogólne samo poczucie i stan zdrowia. 

Oczywiście wszystko będzie brane na czysto dieta plus zero RC alko papierosów i innego scierwa

Ps. W innym przypadku to nie ma najmniejszego sensu

Edited by wolf