Jump to content

Threecrystal.cc - TEMAT OGÓLNY

Palenie
 Share

Recommended Posts

3CMC Krystaliczny Proszek

ILOŚĆ -  0.5 w/w produktu.

METODA - oral/snif

OCENA - 4.5/5

Na początku zakosztowałem szczyptę na ozór i poczułem efekt znieczulenia (w stylu 3FMA które miał kiedyś kołek). Na początku ok. 15:00 poszło na wstępie 300mg oral na prawie pusty. Po 30 min było czuć fajne szarpnięcie, przyjemnie się grało w gierkę, Trochę język się plątał. Następnie ok 19:00 reszta sniffem i tutaj również efekty bliźniaczo podobne do w/w 3FMA.

PODSUMOWANIE

Produkt sprostał moim oczekiwaniom. Jedyny minus jaki przychodzi mi do głowy to potliwość i problemy z zaśnięciem.

Dzięki 3C.e* za możność uczestniczenia  w PROMO. Polecam zarówno Produkt jak i Vendora.

:P::O::B::I::E::R::A::C: 

Ciekawe czy to 3cmc, tak zachwalacie że 5 zamówiłem od razu żeby sprawdzić co to za cudo :P

Może ktoś się wypowiedzieć ile czasu po ostatnim kontakcie musi minąć żeby iść spać bez żadnych wspomagaczy? I czy występuje uczucie strucia u szczurow laboratoryjnych? Przy takim wyglądzie i czystości powinno się obyć bez uboków, :niewinny:

Pzdr

Edited by Hdrdy1

Yo! Zamawiał ktoś z was te 2 sample emoji/kryształ a jeszcze mu nie przyszło? Vendor dał błędny numer trackingowy no i kontakt prawie zerowy...

zostało mi przekazane żebym napisał na czacie sklepu Vendora więc też tak zrobiłem, odpowiedź błyskawiczna i porada "zejdź na dół, sprawdź skrzynkę..." :przytul: myślę sobie no OK może faktycznie jest...

...sprawdzam - list z gazowni eeeh ale słyszę jak ktoś gdzieś dzwoni :/ odwracam się, patrze a tu Ku***r z ***** dzwoni do mnie na górę hahahahaha :D

Przekazał pakunek po ówczesnym "Pan do mnie na pewno!" :E i wiooooo na górę bo na ciśnieniu kurrrrwa siedzę jak ten ostatni jeleń zagubiony w lesie pełnym zwierząt zadowolonych bo im paczki nie przejęli niebieskie mendy psiarskie jak mi ostatnio na dniach pakunek od Pasjo i sypie tą (i tu faktycznie PROboszczu czy ktoś tam wyżej napisał "SÓL KUCHENNĄ" - bo tak wygląda i smakuje) Trójeczka, którą właśnie poczułem w moich nozdrzach, nozdrzach weterana wojennego armii najstarszych cygańskich handlarzy dywanów z pod Ciechocinka! :discuss_gossip: Taaaak! O tych! O właśnie tych! :E 

Czekajcie tylko aż ta uśmiechnięta piksa w połowie (bo jak większość ćpako userów, zamierzam pół oral - pół sniff) rozpuści się w mym żołądku! W trzewiach moich! - WTEDY DOPIERO SIĘ ROZPISZĘ, ROZPRAWKĘ CZY I ESEJ NAWET OCZOM TWYM UKAŻE SIĘ! :book2: NICZYM POWIEŚĆ JAKA CZY "KI HUJ" INNY ZAKLĘTY!

~ to be continued...

5a995f476d7b5_BraciaM.jpg.516fe47537515223773760bceadca9aa.jpg

Edited by pablo

3 godziny temu, śRAKS napisał:

Yo! Zamawiał ktoś z was te 2 sample emoji/kryształ a jeszcze mu nie przyszło? Vendor dał błędny numer trackingowy no i kontakt prawie zerowy...

zostało mi przekazane żebym napisał na czacie sklepu Vendora więc też tak zrobiłem, odpowiedź błyskawiczna i porada "zejdź na dół, sprawdź skrzynkę..." :przytul: myślę sobie no OK może faktycznie jest...

...sprawdzam - list z gazowni eeeh ale słyszę jak ktoś gdzieś dzwoni :/ odwracam się, patrze a tu Ku***r z ***** dzwoni do mnie na górę hahahahaha :D

Przekazał pakunek po ówczesnym "Pan do mnie na pewno!" :E i wiooooo na górę bo na ciśnieniu kurrrrwa siedzę jak ten ostatni jeleń zagubiony w lesie pełnym zwierząt zadowolonych bo im paczki nie przejęli niebieskie mendy psiarskie jak mi ostatnio na dniach pakunek od Pasjo i sypie tą (i tu faktycznie PROboszczu czy ktoś tam wyżej napisał "SÓL KUCHENNĄ" - bo tak wygląda i smakuje) Trójeczka, którą właśnie poczułem w moich nozdrzach, nozdrzach weterana wojennego armii najstarszych cygańskich handlarzy dywanów z pod Ciechocinka! :discuss_gossip: Taaaak! O tych! O właśnie tych! :E 

Czekajcie tylko aż ta uśmiechnięta piksa w połowie (bo jak większość ćpako userów, zamierzam pół oral - pół sniff) rozpuści się w mym żołądku! W trzewiach moich! - WTEDY DOPIERO SIĘ ROZPISZĘ, ROZPRAWKĘ CZY I ESEJ NAWET OCZOM TWYM UKAŻE SIĘ! :book2: NICZYM POWIEŚĆ JAKA CZY "KI HUJ" INNY ZAKLĘTY!

~ to be continued...

5a995f476d7b5_BraciaM.jpg.516fe47537515223773760bceadca9aa.jpg

TWOJE EPITETY MNIE ROZJEBAŁY XDDDDDDDDD

Dolot doleciał :E w ***** późnym wieczorem poleciało zamówienie ***** już jest od kilkunastu minut u mnie więc uważam że wysyłka 10/10 w moim przypadku, kontakt z V. dalej oceniam na 10/10 w godzinach rannych jak i popołudniowych bardzo szybko odpisuję. Na razie tyle testy później zaznaczę że będą testować osoby które przez rok nie działały tylko był detox, oczywiście w weekend zdarzała się jakaś torba chrzanu lub 2 XD

Kontakt i wysyłka to prędkość światła, testy wieczorem ale widać że jest to jedna czysta substancja. Wygląda identycznie jak Micro Crystal prima sort z kosmosu. Jedyna różnica to brak zapachu na korzyść od 3C. 

Wrzucam fotki, robiłem w różnym świetle stąd różnica w kolorze. 

file.php?id=1802

Po prawej prima sort z kosmosu. 

file.php?id=1800

A tak prezentuje się sam krystaliczny proch z 3C :niewinny:

Jest i Opka który wszystko ma na Opak :E 3cmc zajadam sobie właśnie teraz i muszę powiedzieć, ze duużo speeda nie chcę się siedzieć w miejscu więc przepisuje recepte na jazdę na rowerku. Eufori tu nie ma ale speed jest pełny, no nie jest pusty. Słucham muzyki akurat leci B3nte- Ducks (orginal mix) polecam ten utworek kwa kwa! :E Muzyka wchodzi bardzo, bardzo dobrze. Serduszko też swoje ma do powiedzenia ale nie drze mordy tylko po prostu rozmawia. Ból jest ogromny, pierwszy sniff był koszmarem przelezałem 5min trzymając się za głowę - ale ja to lubię :niewinny: Jadę zaraz po piwo rowerkiem bo nie chce mi się siedzieć na łóżku. Trójeczka w plenerek nawet na mocnego tripa leśnego w nocy (polecam:E) się nada do tańca grzańca różańca i ukraińca - oni biorą nawet jedno ciastkoo po 5-0 Polecam z calego serca! :witam: