Jump to content

Threecrystal.cc - TEMAT OGÓLNY

Palenie
 Share

Recommended Posts

Ktoś tam up:

To właśnie dziwne - na znajomą nie działały już dorzutki po 4rtej kresce.

Ja mógłbym jechać 24h na tym o to przy dawkach 60mg co 40min

(ale wolę nie robić tego xD)

Zależy od organizmu.

Edited by zoppot

Doleciało do mnie w końcu 3g krystalicznego proszku, zamiast emoji w gratisie poleciało 0,5 więcej, ale ogólnie gołąb miał być na sobotę. Przewoźnik, że to wina nadawcy, a vendor, bo zaznaniu ze sprawą rzeczywiście uznał, że błąd po ich stronie (wina pracownika, czy coś) Kontakt na live czacie jaki z nim jest to topka w europie, gdyby tylko z każdym taki był. Przeprosił za zainstniałą sytuację i przy następnym zamówieniu mam mieć to w jakiś sposób wynagrodzonę. Jak wleci test to dam reckę, ale na razie nieprzyjemne obowiązki xD

Dnia 17.06.2018 o 13:56, Hdrdy1 napisał:

Szkoda tylko że po 5 dorzuce już nie działa, chociaż może to i dobrze xD

Od pierwszej do ostatniej rajki twój poziom serotoniny ulega drastycznym spadkom i już po prostu nie masz z czego czerpać przyjemności... to tak jakbyś na naładowanym akumulatorze próbował jechać samochodem .. kilka razy zakręcisz, ujedziesz, ale w pewnym momencie zakręcisz i nawet nie drgniesz z miejsca. Zostaje tylko stymulacja i drobne drgawki w sumie dosyć nieprzyjemne. Już nie wspominam, jakbyś tak zajechał na 4ce, która działa głównie na serotoninę a nie jak w przypadku 3ki w większej mierze na dopamine.

Dnia 18.06.2018 o 00:50, zoppot napisał:

Ktoś tam up:

To właśnie dziwne - na znajomą nie działały już dorzutki po 4rtej kresce.

Ja mógłbym jechać 24h na tym o to przy dawkach 60mg co 40min

(ale wolę nie robić tego xD)

Zależy od organizmu.

Widocznie przyjemność sprawia Ci pusta stymulacja, bo nie jest realne żebyś leciał na takiej samej bombie przez taki czas XD Po 6h lecisz już na oparach.. nie polecam osobiście takich „ krótkich ciągów „ bo mija się to z celem:)

Bardzo dobra trójeczka. Na początek wleciało ~120mg, bo tolerka u mnie na te produkty prawie nie istnieje, w bombie rzeczywiście przeważał speed, ale nie był on nachalny i nie do ogarnięcia, a raczej sprowadzał się do chęci robienia czegoś, przejścia się gdzieś, pisania z kimkolwiek o czym kolwiek, przyjemnie grało się też w gierki. Wszystko trwało jakieś max 50 min, potem czuć był chęć dorzucenia więcej. Kolejne 4-5 dociągnięć zwiększając dawkę dawało podobne odczucia, ale im dalej w pakiet, tym raczej już pozostawał sam speed aż do momentu, gdy rzeczywiście wyczułem, że nie ma sensu już jechać dalej, no i klama w katastrofalnym stanie, ale z tym zawsze miałem problem Także pakiet poszedł w odstawkę na dalesze przygody kiedy indziej. Ogólnie 4-5 godzin można spędzić świetnie, bo jeszcze raz napiszę trójeczka dla mnie idealna pod względem speed/eufo. Będzie brane wincyj na pewno jak wjedzie z powrotem, bo nie widzę żadnej alternatywy dla tego 3cmc obecnie gdzie indziej.

Edited by JUAN

Guest Bagietka

trojka krystaliczna cud I miód. Aktywna w dawkach 100-150mg. Troche euforii. Zagadywalem ludzi. Glownie speed, ale do opanowania. 10 na 10.