Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Palenie

Threecrystal.cc - TEMAT OGÓLNY

Recommended Posts

Walnąłem emoji oralnie ;3 Dzialanie miłe :D Takie pod klefa podchodzące ale jednak ta stymulacja jest :D

3cmc dostałem tez w pakiecie i takie krystaliczne - jak hexen, wymieszane z brązowym :D

Edited by kuurikson

33503316_2129353217105542_88325800321079Paczka doszła w 2 dni od zamówienia, wszystko elegancko, kompletnie bezprzypałowo. Super kontakt, często dostępni, 3 razy podejmowałem kontakt i zawsze byli od razu w godzinach 9-16. Nie wiem jak wieczorami. 

Co do samego sampla to wysłali mi 0.6 g rozdrobnionego kryształu. Chyba najlepsza opcja, nic spod karty nigdy nie ucieknie :D

Jest to mój pierwszy raz z 3cmc o którym wiem, wcześniej z tej klasy 4CEC, 4CMC, 4MMC, Mefedron, Na pierwszy test zarzuciłem mikrodawkę w postaci 60mg, uderzane na 2 razy żeby przetestować jak bardzo wypala nozdrza. 
No i powiem że bardzo czyli tak jak ma być. Niemal natychmiastowo laborant odczuł chęć do porobienia czegoś, dlatego też piszę tutaj telepiąc nogą w rytm muzyki i uśmiechając się do ekranu :D . Przestało właśnie gryźć w nozdrza więc zaraz chyba dorzucę i wyruszę w tripa po kodeinę. Zauważalny szczękościsk.

Na razie oceniłbym jako idealny do klubu, może byłby ok na spotkanie z kumplami przy wódce ale każdy by miał dużo energii i potrzebna by była dobra muzyka, ale nie takie rzeczy się już robiło. Do chodzenia po mieście kiedy chcemy wyglądać na trzeźwych raczej się nie nadaje, ale tak jak mówiłem, to tylko pierwsza mikro dawka i pierwsze wrażenia. 

Dorzuciłem, fajnie jest.

Na zdjęciu porównany kolor z Hexenem od 13rc (Dostał ciężką konkurencję ale tylko to mi wpadło do głowy w kolorze białym). Kiedy weźmiemy samarkę z metaklefedronem uznamy, że jest biały, niestety z Henrykiem przegrał ale w sumie wciąż nieźle się trzyma. 

Podsumowując polecam tego allegrowicza a ja ze swoimi przemyśleniami wrócę po przerobieniu worka. Do zobaczenia wkrótce wariaty :akuma:

Edited by Simon5D

Bardzo przyjemny kontakt :D Szkoda, że nie ma opcji przez żółtych :niewinny:

Emoji bardzo fajny pomysl-jest to po prostu prasowane 3cmc a nie pills bo całość ma 0,5g. Testowałem sniffem fajny Rush po około 2min, troszkę popieklo. Muzyka fajnie brzmiała, lepszy humor, speed. Bardzo mało empatii także jest to dobra trójka. Główne działanie jakieś 45min, została do godziny nienachalna stymulacja :niewinny:

Edited by chlorofluor

Ok, przerobiłem właśnie 0.6 do końca, dzisiaj 0,4.

Wcześniej po poście zmiksowałem 100mg z 4cmc ale nie jestem w stanie określić działania jakie spowodowała po takich ilościach 4cmc tamtego dnia. 

Dzisiaj po wczorajszym wieczorze z 4 postanowiłem ogarnąć pokój, który nie był sprzątany od 2 albo 3 miesięcy (Uzbierał się worek śmieci 120L xD). 

W czasie sprzątania odkurzyłem 200mg i powiem wam, że nigdy tak zajebiście się nie sprzątało pokoju. Co prawda zajęło to cztery godziny ale było to spowodowane tym, że jak schodziła mi moc to siadałem do laptopa i się relaksowałem. Podoba mi się speed tej trójki, nie jest to pusty speed i towarzyszy mu bardzo fajna dawka euforii. Idealnie się słucha muzyki i tańczy przy niej, także jest to moim zdaniem świetny rc na kluby.

Następnie zrobiłem sobie obiad i popisałem ze znajomymi na fb po wzięciu 4cmc. 

W okolicach godziny 19 uznałem, że spróbuję się na niej pouczyć. No cóż, 15 min i nie dałem rady, zbyt dużo bodźców mnie rozpraszało i czytałem jeden tekst kilka razy, wiedziałem co czytam ale do zapamiętywania się nie nadawałem. 

Wyszedłem po gumy bo nie mogłem swoich znaleźć a szczękościsk był zbyt duży, nie jakiś niesamowity jak po 2 pillsach mdma ale taki, że już lepiej mieć gumę niż nie mieć.

Zatem resztę wieczoru do 22:30 spędziłem na youtubie oglądając teledyski, bujając się, śpiewając i ogółem zajebiście się bawiąc samemu ze sobą, szkoda, że nie mogłem wykorzystać tego na jakiejś imprezie. Czekać nie mogłem bo jest to zbyt fajny materiał żeby się kurzył :D

Podsumowując

Niestety nie mam jak się odwołać do innych trójek. Co do stosowanych dawek również wam nie pomogę bo filigranowy ze mnie chłopak, ja stosowałem mikro dawkowanie, które przypadło mi do gustu przy tej substancji (ok 20-30 mg per nozdrze). 

Występuje stymulacja na średnio-słabym poziomie (idealnym),  chęć do rozmów, empatia i chęć wyściskania każdego, szeroki uśmiech na twarzy i ogółem poczucie zajebistości życia. Naprawdę dobry RC, z każdą kreską byłem smutniejszy, że towar się kończy. Na pewno zamówię więcej.

Edit:

Minęło 40min od ostatniej dawki, substancja ta wydaje mi się silnie uzależniająca, mega chęć na dorzutkę. Gdybym miał jeszcze z grama to bym pewnie do rana wąchał

Edited by Simon5D

Dnia 22.05.2018 o 16:19, Palenie napisał:

Sklep czalkem nowy to chyba dla tego brak opinii :niewinny: Sprobowac 0,5g trojky za 1 zloty niewystarczy ? Uwazas ze ktos chce zrobic wy*ebke na 120 ludzi po 1pln ? :niewinny:

Był już taki jeden kiedyś co powysyłał sample za 5zł, wysyłał normalnego sqna, i inne nielegalne pokarmy dla wędkarzy, 5 zamówienie akurat za najwięcej hajsu i typ robi wała, no kurwaaa :E