Skocz do zawartości
Pszo

MXE, metoksetamina, methoxetamine, MKet

Polecane posty

Owszem. Rozsypać w buzi i trzymać aż się rozpuści a następnie przepić Dx Podobno zapałka to 100mg, więc połowa byłaby ok. Jeżeli będzie mało to po prostu dorzuć drugą taką samą dawkę, oczywiście w odstępie 1h+ najmniej, żeby nie poskładało Dx Ja osobiście jak jadam, to kilka razy po 50mg i tak przy około 3 dawce w przeciągu dnia siedzę obok samego Jezusa %-) Dodatkowo, żeby przekonać się o mocy substancji na dany stan należy włączyć muzykę, bo to jedyny tak naprawdę bodziec przy testach na dysocjantach pozwalający nam na swobodne tripowanie, a zarazem ukazujący nam piękno substancji Dx

Papierosy jak najbardziej co do alkoholu wahałbym się z poleceniem gdyż sam nie eksperymentowałem w ten sposób Dx 1-2 piwa nie powinny zrobić różnicy zależy też czy będziesz dorzucał czy też nie Dx W przypadku wzięcia a następnie wypicia nie powinno być źle lecz picie i dorzucanie może się źle skończyć.

Heh :D jakoś tak dziwnie :D pod język zapodalem ok 50mg ze 20minut temu i ogólnie to czuje chyba nic :D jedynie ryj mi sie cieszy caly czas :D i chyba tyle :D ale nawet nie wiem czy to nie placebo :D w sumie sam nie wiem :D

50 mg to dawka działająca na poprawę humoru, jest ona wstępem.. cieszysz się jakbyś się zjarał, bo dysocjanty, to substancje relaksujące, ale niech Cie to nie zmyli, bo przy kolejnych dawkach efekty będą się wzmacniać. Jeżeli chcesz poczuć moc tej substancji chociaż nie polecam, to zapierdol 100mg z tym, że to będzie rozpierdol do końca. Masz pewność, że substancja Ci weszła? Bo jeżeli tak, to możesz dorzucić drugie 50mg. Lepiej dawkować powoli i podbijać stan do stopnia odrealnienia i funkcjonowania niż zapierdolić od razu z grubej rury i zdychać nie mogąc funkcjonować  Dx

mamo mamo jakieto pięknE!

tyle gówna naprodukowano, a to takie ładne!

Nie mam wagi. nienienie. Więc mam nóż. biorę na końcówkę od noża. Taką mam miarkę =D Ale używam jej dopiero po pierwszym błedzie z MX.

Pierwszy błąd był wczoraj. gdy sypnąłem sobie dwie "małe kreski" (hoho). No więc po raz pierwszy w życiu, od czasu gdy zjarałem się MJ w ósmej klasie i myślałem że umarłem, poczułem że jest ZA MOCNO.

Natomiast maciupińka na końcu noża w jedną dziurę i druga w drugą... to jest to! kurde, tyle tego jest... co jest równie fajne? albo fajniejsze?

Czyli nie stymulant, tylko psychodeliczny miły, mały piesek. Salonowe LSD. Bo przy kwasie jest jak buldog francuski przy bulterierze... aaaale mi się podoba! czego jeszcze powinienem spróbować?

Sniff wjazd nagly, mocne pierdolniecie ale krotsze.

Oral wchodzi z opoznieniem, przyjemne doznania i dzialanie dluzej sie utrzumuje.

Wiec jak kto woli. :)

Najlepszy sposób podania to pod język, wtedy wiemy, że substancja zadziała najszybciej. Drugi sposób to oral, ale tutaj wydłuża się ładowanie i zależy od osobnika, bo jednemu załaduję się w 30 minut drugiego w godzinę Dx Można też snifem, ale ja nigdy nie snifowałem, bo według mnie jest to marnowanie sprzętu.. wiadomo uaktywni się, ale sporo zostanie w śluzówkach Dx

Pod język? Jak Ty to robisz? Jak ja cokolwiek o takim "smaku" wsadzam pod jęzk to dostaję takiego ślinotoku, że po minucie i tak jes w żołądku. Albo bym musiał  wypluc ndmiar sliny (razem z...)

Pod język daje rade, smak nie jest aż tak chemiczny, ładnie znieczula wtedy mordkę. Fakt że ślina może dokuczać i powodować spływ do żołądka, ale to nie szkodzi i tak zadziała...

A wiec tak - dostałem od fake weeda 0,1g MXE.

W ciągu dnia przerobione 0,3g 3cmc, 0,3g 3mmc, i fake #. Wgl. to przetestowałem MXE na czysto po tyg przerwie - ok. 10mg pod język. 20min - nic, 40min - nic 70min - nic, nic, nic. A potem były sniffy trójki wiec zapomniałem o MXE. Wieczorem tego samego dnia przypomniałem sobie o nim. 15mg pod język - 30min - nic. No to wkurwiony wale 40mg sniff. W imię ojca i syna i ducha Świętego AMEN.

Niesamowita faza, coś jak po 0,5L czystej, ciężko się chodziło i utrzymało równowagę, czas wydłużal się - niesamowity peak - musze przetestować w innym S&S.

Pamietam jak zaczynalem z rc, dostalem od kolka gwiazdke (mxe) z ziomkiem ja na pol i byl lot jak by my byli grubo najebani, czlowiek z waty :E

Jak przyjda sample od fakeweeda to wybiore sie na podobny lot + mj :E

Ja po MXE miałem dziwne fazy, zawsze testowane w granicach 50-100 mg oral, zawsze wchodziło po około 20 minutach, najpierw nieogar, problem z chodzeniem ( a raczej z utrzymaniem się na nogach), trudności z wypowiedzeniem jakiegokolwiek słowa (wrażenie jak bym gadał z wyciągniętym językiem). Na początku zazwyczaj odczuwałem coś w stylu euforii, kładłem się i rozkoszowałem odczuciami lecz po kilku minutach przeobrażało się to w dobre 2 godziny rozkmin, przemyśleń itp. Pamiętam jak pewnej nocy wjebałem setke a potem przez pół nocy płakałem że jestem ćpunem, a potem wyrzuciłem przez okno wszystko co mi przypominało byłą dziewczyne. Rano jak wstałem i wyjrzałem za okno to sie przeraziłem, z 5 piętra leciało wszystko, jakieś ciuchy poduszki zdjęcia kubki książki płyty. Po tamtej nocy postanowiłem skończyć testy tej substancji. Było to jakieś 1,5 roku temu.

Jeśli ktoś przerobił DXM do granic możliwości, że dawki 900mg nic prawie nie robią to odradzam kupowanie/branie MXE bo efekty będą jeszcze bardziej mizerne niż po samym acodinie.

Po 150mg MXE miałem na tyle ogar, że problemów z łażeniem nie było, CEVy baaardzo delikatne np. wyobrażenie kwadratowego pokoju. Niemożliwość zwizualowania jakichkolwiek bardziej szczegółowych rzeczy typu las albo przedmioty w pokoju. Uczucie latania/unoszenia się b. ciężkie do osiągnięcia i szybko zanika. Jedyną rzecz którą miałem mocniejszą na MXE niż DXM to znieczulenie ciała. Wyraźnie czułem tą lekkość. Przy tej wyższej dawce zamiast mocniejszych efektów wydłużył mi się jedynie czas tripu.

Poniżej 100mg dla mnie kończył się mniej więcej po godzinie, po 150mg utrzymywał się około 4 godzin.

Metody przyjęcia nie mają znaczenia, ciągle te same problemy.

Spróbuję wkrótce mix DXM + MXE w wyższych ilościach to dam znać jak poszło, czy magia wróciła chociaż wątpię. Odnoszę wrażenie, że wyrobiłem sobie coś w stylu nieodwracalnej tolerki na dysocjanty (bo paromiesięczne przerwy nic nie dają).

Witam

Czy w ogóle jeszcze można gdzieś kupić u naszych vendorów dobre MXE . Kiedyś dobre było u r-c ale już wycofali z oferty... Geniusz ma bardzo przeciętne to MXE..

Panowie tez nigdy nie mialem stycznosci z ta substancja gdzie teraz mozna dostac mxe w dobrej jakosci :3 pasuje zobaczyc co to za specialy przed delegalem:)

MXE tylko od gienka... najlepsze z jakim miałem styczność. Genialna używka!! Z głową zażywana robi coś pięknego, trip na niej był orgazmem dla mnie. Dawkowka 30 mg pod język i jesteś szczęśliwy, jak za mało dorzuć. Zejście z tego jest dziwne... stajemy się głupkami na jakąś godzinkę, takie totalne dałny... niby tutaj gadamy a tak na prawdę nie pamiętamy nic. Śpi się po tym słodziutko, a drugi dzien umysł mamy czysty jak po urodzeniu, tak na mnie to działało zawsze. Przestałem do zażywać, bo po prostu nie mam już dostępu do gienka, a od innych... no nie wiem podałbym niektórych gdzie na pewno nie warto brać ale nie będę im psuł ocen.

Witam

Czy w ogóle jeszcze można gdzieś kupić u naszych vendorów dobre MXE . Kiedyś dobre było u r-c ale już wycofali z oferty... Geniusz ma bardzo przeciętne to MXE..

Geniusz? Gienek? To jak o tym sklepie mówisz, to w listopadzie/grudniu/styczniu/lutym miał najlepszy dostępny sort MXE ze wszystkich do jakich miałem dostęp. Wrzucajcie MXE pod język zawsze, działa o wiele lepiej niż sniff i ciut mocniej niż oral. Po wielu doswiadczeniach kilkunastu osob każdy powie, że lepiej działa pod jezor

Ja po MXE miałem dziwne fazy, zawsze testowane w granicach 50-100 mg oral, zawsze wchodziło po około 20 minutach, najpierw nieogar, problem z chodzeniem ( a raczej z utrzymaniem się na nogach), trudności z wypowiedzeniem jakiegokolwiek słowa (wrażenie jak bym gadał z wyciągniętym językiem). Na początku zazwyczaj odczuwałem coś w stylu euforii, kładłem się i rozkoszowałem odczuciami lecz po kilku minutach przeobrażało się to w dobre 2 godziny rozkmin, przemyśleń itp. Pamiętam jak pewnej nocy wjebałem setke a potem przez pół nocy płakałem że jestem ćpunem, a potem wyrzuciłem przez okno wszystko co mi przypominało byłą dziewczyne. Rano jak wstałem i wyjrzałem za okno to sie przeraziłem, z 5 piętra leciało wszystko, jakieś ciuchy poduszki zdjęcia kubki książki płyty. Po tamtej nocy postanowiłem skończyć testy tej substancji. Było to jakieś 1,5 roku temu.

100 za grubo poleciałeś.... poczytaj w necie jakiego to ma kopa. Gdzieś wypowiadał się psychiatra, że jak ktoś leczy tym depresje to odpowiednio zażywane daje efekty porówynalne do elektrowstrząsów... Grube dzieło ale dla ludzi z głową na karku, bo jak bym wam pokazał zdjęcie mojej twarzy po zażyciu ok 120 mg w ciagu 2 godzin, zobaczylibyście kogoś z upośledzeniem heh ale wtedy to ja byłem w Paryżu na wieży wieża eiffla i skakałem sobie ze spadochornu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA