Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

keep it pale

HEX-EN 13rc.net opinie, recenzje

Recommended Posts

Dostałem  sampla tego odczynniki... 

Co mogę powiedzieć na temat jego , na pewno jest aktywny dość mocno ,nie mogę ocenić ile szczury laboratoryjne przyjęli bo nie posiadam wagi . Ale na oko było to w granicach 250 mg ,a toralacja jest wysoka... Doświadczenie w tych sprawach 12 lat ,gdy jeszcze nie było sklepów stacjonarnych z odczynnikami, to również działy tak jak obecnie .  Wracają do setna tematu mogę polecić ten odczynnk chemiczny ...Jak widać po budowie zadania to jestem na speedowny dość mocno , choć ja nie lubię takich stanowi bardziej mnie zadawlają stany jak po planie B... Ogólnia opinia jest taka że produkt tego vendora są działające na najwyższym poziomie... Uwaga młodzi chemicy na produkty z tej kategorii... Zawsze pamiętajcie o próbie alergicznej , wszystko jest ok jeśli się stosuję odpowiednie prawa RC. Pozdrawiam 

Dawki 40-50 mg robią robotę, jeśli ktoś nie ma dużej tolerki na stymulanty. Sort jak najbardziej aktywny, nie zatyka nosa, 13tko dzięki za sampla :niewinny: Nie ma tez dużej ochoty na dorzucanie. Ja wolę bardziej kanapowe proszki typu euforyki, ale fani stymulantów mogą spokojnie pobierać Henka od tego vendora :niewinny:

Który z tych HEXów ma postać igiełek/igiełkowego puchu? Proszkowe sorty są wg mnie gorsze.

Jak patrzę po zdjęciach, to ten HEX-EN zwykły wygląda najlepiej, potem WHITE. CREW ma raczej bryłkowo-proszkową postać. Ktoś poradzi?

Za to ja pragne się pochwalić, a może bardziej pożalić jaki to mój znajomy był wspaniałomyślny do rzeczy. 

Nie tykam rcków od około 4-5 miesięcy, przestałem od miesiąca, półtora palić maczanki, zioło. Amfetamine raz na 3tyg tylko przy wypłacie 0,5g pod piwko.  Mój "znajomy" jeśli tak mogę go nazwać.. (posłałem mu pare chujów w trakcie, jednym słowem się spieliśmy w chuj, jebać go, nie odbiegając) mówił mi, że ma zajebistą fetę, wyglądało to naprawdę jak zajebisty sort materiału (amf..) suchutki puszek, mniam mniam. ZAUFAŁEM i to był błąd, posypał dla gościa, który ma niemalże półroczną abstynencję od RC ponad setkę hexenu (jak się później okazało właśnie od tego vendora) dodam również, że mam nadwrażliwość na hexen i mój organizm po alfie pvp setki lat temu nie trawi mocnych stimów. od razu tylko pociągnałem poczułem ten pierdolony HEXEN i po 2 min się zaczęło, WIERZCIE MI NA SŁOWO, wpierdalałem cały MENDELEJEW, ale to co ja czułem, jak się czułem nawet nie odzwierciedla alfy pvp w ciągach. Ze stanu lekkiego upojenia alkoholowego, zrobił się.. nie wiem uwierzcie mi panowie nie wiem jak ja mam nawet to opisać, dosłownie jakby mi ktoś wjebał jakąś adrenalinę, szczęka latała jak pojebana oczy z pijackich przyćmionych zrobiły się jak to moja koleżanka powiedziała "zło wcielone" pisk w uszach i odgłos pulsowania całego ciała? :sciana: dosłownie może ktoś wpierdalał stare sorty od gienia gdzie alfa zginała w pół, było JEB, JEB jakby ktoś napierdalał w chuj wie co, byłem tak ścpany, że nawet nie dotykałem się za serce gdyż czułem je na całym ciele tak jakbym był jednym wielkim pierdolonym organem BU BU BU, pominę atrakcję, że chciałem zajebać temu "znajomemu" tulipana i się rzuciłem na niego z opowieści znajomych teksty typu "TY KURWO JEBANA RURO cos tym zrobil, wiedziales, ze zle reaguje na hexen, rozjebie Cie" 3gosci w tym kolezanka sie rzucila na mnie, by mnie obezwladnic. Leżąć na ziemii jak każdy mnie uciskał, traciłem oddech zacząłem panikować i wyrywać się jeszcze bardziej, a oni mnie dociskali jeszcze bardziej, i mówili spokojnie leż stary, oddychaj, nie wiem jak to nazwać, ale strzały jakby mnie ktoś napierdalał 240v zaczynając od lopatki po lewej stronie kończąc na stopach jednocześnie, ludzie którzy potem zgnoili "znajomego" mówili, że wyglądałem jak nie ja - Nie myślcie, że jestem popierdolony, ale to co mówili.. rysy twarzy miałem zupełnie jak inny człowiek,  oczy nisko obsadzone, kości policzkowe wypierdolone, aż za.. "ponoć wstawałem nabuzowany jak jakiś pierdolony gieroj darłem pizde po czym po chwili osuwałem się na poręczy i upadałem. Nie wiem panie Maćku czy to czytasz, ale to, że jako jedyny zachowałeś zimną krew, pobiegłeś po relanium zapierdoliłeś mi te 15mg, choć nie szczegółowo to jakoś się ocknąłem, okryty bluza koszulka czapka i jeansami koleżki. - tak koleżka ściągnał spodnie, bo się trząsłem w +35stopni. Po ocknięciu się nie wiedziałem gdzie jestem, nie wiedziałem co to za ludzie na przemian gorąco-zimno, uczucie jakby ktoś był pierdolonym jackie chanem i napierdalał mi strzały od środka w brzuchu z bardzo płytykim oddechem. REANSUMUJAC moj post nie jest obiektywny, co do jakosci sortu gdyz tak jak nadmienilem nie jadlem nic kupe czasu, ale na pewno jest aktywny jest srogi, nigdy wiecej. od tego wydarzenia mija 2noc, a ja dalej oszolomiony, zdolowany (chuj wie czym, sam nie wiem) jakis taki dol, ze jestem chujowy jak barszcz ukrainski pije piwka i jaram szluga. Cisnienie 160/100 i puls 120, nie chce szczerze mowiac wiedziec jaki byl, swiezo po zajebaniu lajny. Trzymajcie sie ludzie, uwazajcie z kim latacie, komu ufacie i co jecie, 5! 

Toś się na własnej skórze przekonał, że należy robić próby uczuleniowe. Ewidentnie dopadła Cię kardiozwała i nerwica co dla HEXa jest typowe.

Ps. Napisałeś w złym wątku, to jest opis produktu ze sklepu 13**.

Edited by Strangelove

@TERONE

Współczuję, ja bym zajebał, ale też dziwne jak dla mnie jest to, że nie poczułeś zanim wciągnąłeś do końca, przecież hexa w nosie to momentalnie czuć. Do tego jeszcze objętościowo to inaczej wygląda

Nazwa : Hexen 
Od : 13rc
Tolerancja : na stymulanty srednia,na euforyki duza
Metoda podania : sniff 80mg

Dzialanie : chce sie cos robic,gada sie przyjemnie,sluchanie muzyki nie wchodzi tu w gre poniewaz jest to sam speed bez jakiejkolwiek euforii,libido lekko skacze przy pierwszych nitach,a poznirj zaczynaja sie schjzy..

Plusy : Cena,chec do dzialania,przydatne do ciezkich rozmow z kimkolwiek poniewaz wlacza sie tryb einstein wszechwiedzacy ale jak bedzie sucho w gardke to slowem sie nie odezwiesz,pamietaj. Bierz picie!!!

Minusy : przed snem bralem clona takze nie odswiadczylem zjazdu,ale czulem sie jak warzywo dwa dni,no i najwiekszy minus schizy masaktyczne :animal_spider:

Podsumowanie : dobry heniu do prac fizycznych,polecam przekonac sie samemu :niewinny:

Ogolna ocena produktu : 7/10