Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

RChem

LUŹNA GADKA, SPAM, ŻARTY, GROŹBY i INNE PIERDOŁY ;)

Recommended Posts

Pamiętam jak kiedyś wypuścił znajomy pikolo na normalny rynek, wszyscy mówili to nie feta, co to za kryształy, a kopało ich tak że ohohoho (dużo mocniej, niż osiedlowa pseudo feta z rozbitą żarówką ;)

Stare czasy ale dalej nic się nie zmieniło ;)

Szczur był również pierwszym innowacyjnym dostawcą fety mieszanej z etą ;) normalnie latali po niej :D

@Koneser wiesz, że bardziej obiektywnego i nie przekupnego huja niż mnie tutaj nie znajdziesz ale stara zasada  mówi

co wciągnięte nie podlega reklamacji. zwłaszcza iż zachwalałeś pizdę stulecia w opisie, rozumiem iż nie dała takich doznań jak były, ale jednak lot nad kukułczym gniazdem był, więc zwrot się nie należy

Rozumiem gdyby była opinia od razu - Hujnia towar nic mi nie jest- ale ewidentnie była pizda ;) 

Jaka? To już mało ważne, była i to się liczy do czego się przyznałeś ;) rozumiem i klepie po plecach ale jednak jazda była ;)

Ten towar lezy i smierdzi

2 godziny temu, RChem napisał:

@Koneser

no właśnie dlatego, że publicznie nawijasz to się nigdy nie dogadamy ;) 

koniec tematu.

Jestes takim wyjebem że chuj Ci w zęby :niewinny:

Jesteś Pierwszym takim wyjebem że chuj Ci nie w zęby tylko w dupe! 

Auu ;)

Będziesz zaraz ledwo zipał strzała ♡ 

@Koneser 900zł nie grosz. Masz po części racji ze zwrotem - w końcu pieniądze, i to nie byle jakie. Ale może jeszcze jest szansa na SPOKOJNE dogadanie się ;) 

@RChem Przychyl się jeszcze raz do prośby @Koneser Chłopaki da się to załatwić - jeśli nie to mnie poprawcie :niewinny: 

Pozdrawiam cieplutko ! 

@RChem Zeby nie bylo bo calkiem o Was zapomniałem. Sample doszły cale i zdrowe ale czekaja grzecznie az bede miec czas na takie glebsze zabawy :niewinny: ale jak tylko cos ruszy w tej sprawie to dam znać :niewinny:

Narazie moge tylko wspomnieć o czworce. Jest to altersowa czworka tyle ze juz po lekkim przewietrzeniu towaru (bialy osad). Ogolnie dziala jak należy tylko jak to juz ze zwietrzonymi sortami bywa gorzej nos kręci. 

Ale pamietajcie ze to przeważnie tylko ja tak reaguje na to, co juz nie raz na forum sie potwierdzalo hehe. Taki maly mankament Joe'go :niewinny:

Nie odpuszczcze bo to jest bardzo duzy pieniądz dla mnie.

Budowalem sobie szacunek 4 lata.

Zamawialem gdzies 4 cmc dostawalem 4cmc 

Zamawialem 3cmc mialem 3 cmc.

Zaden sklep nie mialem ze mna nigdy problemow.

Rchem tylko ty w tym roku tski mi cyrk zrobiles. Przejdz na priwc i zachowaj sie jak człowiek. 

Tu chodzi tylko o chociaz polowe tej sumy. 

Czuje sie oszukany bo produkt nie był produktem.

Wprowadziles duzo klientow w blad.

W tym i mnie pozdrawiam

12 godzin temu, PanKapusta napisał:

Jak zwykle racja lezy po srodku. Tu zawsze idzie sie dogadac, i nie jestem kupionym za sample dzieciakiem-wiem co mowie.

Kwestia podejscia do sprawy.

Jak reaguje sie na atak czy to fizyczny czy werbalny? Obrona.

Dokladnie.

Edited by Koneser

2 godziny temu, Koneser napisał:

Nie odpuszczcze bo to jest bardzo duzy pieniądz dla mnie.

Budowalem sobie szacunek 4 lata.

Zamawialem gdzies 4 cmc dostawalem 4cmc 

Zamawialem 3cmc mialem 3 cmc.

Zaden sklep nie mialem ze mna nigdy problemow.

Rchem tylko ty w tym roku tski mi cyrk zrobiles. Przejdz na priwc i zachowaj sie jak człowiek. 

Tu chodzi tylko o chociaz polowe tej sumy. 

Czuje sie oszukany bo produkt nie był produktem.

Wprowadziles duzo klientow w blad.

W tym i mnie pozdrawiam

jak takie 3cmc mial darek to wypisywaliscie ze za mocne, lecz pisaliscie to dzien czy 3 dni po dostarczeniu przesylki. Jezeli faktycznie byly to 2 tygodnie, to czego oczekujesz od sklepu?

Moge powyciagac posty z narzekaniem ale nikt nie pisal po 2 tygodniach zeby mu ktos zwrot zrobil, malo tego nie znam sklepu ktory by dal zwrot, jezeli juz to rabat na zakupy. Lecz jezeli nawet, to uwazam ze jest to sprawa do zalatwienia na meila, bo tutaj juz napisales to wiele razy, i to nic nie zmieni. Chyba ze to forma takiego wymuszenia, zalatwienia sprawy :E 

Ponadto, czy gdybys Ty komus sprzedal cos i ktos by przyszedl po 3 tygodniach i powiedizal Ci, ze wszystko zjadl, ale bylo chujowe, i powiedzialby "ODDAWAJ KASE"  to oddalbys mu ta kwote? Badzmy ludzmi.. Gdybys posiadal tego chociaz pol grama i byl w stanie dac na SIN to ok, mozna to przebadac mozna gdybac, zarzucac cos temu czy innemu, a tak, nie masz nawet odrobiny tego co kupiles, minelo od groma czasu i teraz sie budzisz ze chcesz zwrot, troche to nie uczciwe..

ja rozumiem, klient moze miec wymagania ale czemu ma je, teraz dopiero a nie po 5 dniach od otrzymania sortu? Skoro przyjebales i bylo nie tym co chciales to czemu od pierwszej chwili nie chciales tego im oddac, zalatwic inaczej, tylko jak juz jest zjedzone i nie idzie nikomu nic udowodnic sklep ma oddac Ci pieniadze, za towar ktorego niema, bo w pierwszym tygodniu moglo byc i jebales to a w 3 tygodniu okazalo sie ze jednak nie..... Serio? 

Oczywiscie, chuj mi do tego :E, tylko sory no, badzmy ludzmi.

Chlopie :niewinny: to jest wałek i chuj ja moge to nawet kurwa odesłać :niewinny:

Towar nie jest towarem :niewinny:

Jestem niesamowcie wkurwiony :D

Pff. 

Mam to wysłać do Sin?

:).kurwa dalej się w koszta wpierdalać :/

Chłopie... 

Szkoda kurwa gadać ale lojalności to tutaj nie mają wgl :niewinny:

Edited by Koneser

Ja też uważam, że nie ma co grać dobrego jelenia.... mało to dzieciaków pytało... jeden dostał jakiś puder z kryształami, pyta co to.... Nie chcesz to nie bierz.... fukać się chciało to jadł... A co on jadł.... Inny "masz tu kryształ, pyta co to... Nie powiem.... fukac się chciało to jadł.... później ztyrany, ledwo co do siebie doszedł, bo mało co nie wylądował w szpitalu.... Następny dostał taki gratis, że po weekendzie zrobił mu się zjazd na następne kilka tygodni.... 

Dbajcie o swoje paki, bo będą robaki ;)

Zestaw otrzymany z konkursu wygląda jak na zdjęciu, postaram się opisać i ocenić wszystko od początku do końca więc:

Lufka - zajebista, fajnie się z niej pali i wygląda też kozacko

Joint Roller - pierwszy raz w życiu widzę takie cudo na oczy, podobno wychodzą z niego idealne jointy, zajebiste akcesorium 

Gra planszowa - jeszcze nie było okazji, żeby zagrać ale wygląda na interesującą

NM-Intense - Miało być 5g a dostałem (według mojej jebniętej wagi) 8g! Nie wiem czy to jest 8g ale więcej niż 5 jest na pewno. Testowałem maczankę praktycznie od razu, mimo, że w tym samym czasie byłem w trakcie badań nad mixem HEX + NEP co w połączeniu z maczaną dało niezłą kardiozwałe (puls w okolicach 130).
Maczanka zachowuje się podobnie do zwykłej ulicznej MJ z tym, że nie siada na oczy, nie ma gastro-fazy.
Z moją małą tolerką na kanna pokopało mnie po lufce czystej maczany.

Ogólnie myślałem, że jest jakiś haczyk czy przynajmniej trzeba będzie płacić za wysyłkę ale naprawdę dostałem wszystko za darmo w bardzo szybkim tempie także na pewno odwiedzę jeszcze vendora i polecam z całego serca.
Wielkie dzięki rchem.eu za taką nagrodę mimo braku postów na moim koncie itp.

Co do postów wyżej a propos oszustwa to tak jakbyś poszedł do nowego sklepu, zamówił 10kg chleba który będziesz próbował 1szy raz w owym sklepie i byś się skarżył, że nie smakuje jak ten który jadłeś dotychczas (mam nadzieję, że ogarniecie metaforę), wyciąganie takich rzeczy na forum publiczne też nie jest fajne, załatwcie to chłopaki między sobą najlepiej to na pewno się dogadacie.

ziolo.png

ja miałem 2 lufki bardzo fajne, lepszych na oczy nie widziałem hahaha, 2 paki bletoo I skręcone gibony, I w gibonach plastikowe rurki. nasmialismy się otwierając to haha

Edited by opka