Skocz do zawartości
RChem

LUŹNA GADKA, SPAM, ŻARTY, GROŹBY i INNE PIERDOŁY ;)

Polecane posty

No roznica w sumie taka, ze bardziej jak lancuch logistyczny-jedni odpisuja, drudzy pakuja, inni wysylaja:) no i maja duuuuzo wiecej pracy niz osiedlowy szponcik.

Jednak zycie prowadza dosc normalne, podstawa to nie rzucac sie w oczy:)

Zobaczcie jaka olewka :niewinny:

Pfff..

@RChem

Skoro pranie brudów na mailu i pw nie daje rady to tutaj jeszcze wam napisze :niewinny:

Zamowione 50g 3cmc brown / nie ma już teraz w ofercie.

Pierwsze wrazenie wyglad ok, sprobowane okej, ale po 3 szczurkach już wypierdalalo tak ze paranoja z fazą nie do ogarniecia jesli temat widnieje widzieliscie co było. To nie bylo 3cmc .

Mam wiele screenów ludzi którzy tez nie chcieli prac brudów o tym co vendor sprzedawał jako cmc a było

To jakis bk czy chuj wie. 

Przykra sprawa bo utopione 900zł na coś co nie było produktem ktorego oczekiwalem.

Sprawa przez vendora wyjaśniona tak że / szkoda że na forum napisałm publicznie o tym wszytkim. 

dopóki nie dogadamy sie taknjak pisałem to bede ciagle odradzał zakupów u ciebie za oszustwo /  wedlug mnie i wielkie niedopatrzenie :niewinny:

Chyba ze mnie zablokujesz... 

Ale tak tego też nie załatwisz ;)

Upierdliwy koneser.

Pamiętam jak kiedyś wypuścił znajomy pikolo na normalny rynek, wszyscy mówili to nie feta, co to za kryształy, a kopało ich tak że ohohoho (dużo mocniej, niż osiedlowa pseudo feta z rozbitą żarówką ;)

Stare czasy ale dalej nic się nie zmieniło ;)

Szczur był również pierwszym innowacyjnym dostawcą fety mieszanej z etą ;) normalnie latali po niej :D

@Koneser wiesz, że bardziej obiektywnego i nie przekupnego huja niż mnie tutaj nie znajdziesz ale stara zasada  mówi

co wciągnięte nie podlega reklamacji. zwłaszcza iż zachwalałeś pizdę stulecia w opisie, rozumiem iż nie dała takich doznań jak były, ale jednak lot nad kukułczym gniazdem był, więc zwrot się nie należy

Rozumiem gdyby była opinia od razu - Hujnia towar nic mi nie jest- ale ewidentnie była pizda ;) 

Jaka? To już mało ważne, była i to się liczy do czego się przyznałeś ;) rozumiem i klepie po plecach ale jednak jazda była ;)

Ten towar lezy i smierdzi

2 godziny temu, RChem napisał:

@Koneser

no właśnie dlatego, że publicznie nawijasz to się nigdy nie dogadamy ;) 

koniec tematu.

Jestes takim wyjebem że chuj Ci w zęby :niewinny:

Jesteś Pierwszym takim wyjebem że chuj Ci nie w zęby tylko w dupe! 

Auu ;)

Będziesz zaraz ledwo zipał strzała ♡ 

@Koneser 900zł nie grosz. Masz po części racji ze zwrotem - w końcu pieniądze, i to nie byle jakie. Ale może jeszcze jest szansa na SPOKOJNE dogadanie się ;) 

@RChem Przychyl się jeszcze raz do prośby @Koneser Chłopaki da się to załatwić - jeśli nie to mnie poprawcie :niewinny: 

Pozdrawiam cieplutko ! 

@RChem Zeby nie bylo bo calkiem o Was zapomniałem. Sample doszły cale i zdrowe ale czekaja grzecznie az bede miec czas na takie glebsze zabawy :niewinny: ale jak tylko cos ruszy w tej sprawie to dam znać :niewinny:

Narazie moge tylko wspomnieć o czworce. Jest to altersowa czworka tyle ze juz po lekkim przewietrzeniu towaru (bialy osad). Ogolnie dziala jak należy tylko jak to juz ze zwietrzonymi sortami bywa gorzej nos kręci. 

Ale pamietajcie ze to przeważnie tylko ja tak reaguje na to, co juz nie raz na forum sie potwierdzalo hehe. Taki maly mankament Joe'go :niewinny:

Nie odpuszczcze bo to jest bardzo duzy pieniądz dla mnie.

Budowalem sobie szacunek 4 lata.

Zamawialem gdzies 4 cmc dostawalem 4cmc 

Zamawialem 3cmc mialem 3 cmc.

Zaden sklep nie mialem ze mna nigdy problemow.

Rchem tylko ty w tym roku tski mi cyrk zrobiles. Przejdz na priwc i zachowaj sie jak człowiek. 

Tu chodzi tylko o chociaz polowe tej sumy. 

Czuje sie oszukany bo produkt nie był produktem.

Wprowadziles duzo klientow w blad.

W tym i mnie pozdrawiam

12 godzin temu, PanKapusta napisał:

Jak zwykle racja lezy po srodku. Tu zawsze idzie sie dogadac, i nie jestem kupionym za sample dzieciakiem-wiem co mowie.

Kwestia podejscia do sprawy.

Jak reaguje sie na atak czy to fizyczny czy werbalny? Obrona.

Dokladnie.

Edytowano przez Koneser

2 godziny temu, Koneser napisał:

Nie odpuszczcze bo to jest bardzo duzy pieniądz dla mnie.

Budowalem sobie szacunek 4 lata.

Zamawialem gdzies 4 cmc dostawalem 4cmc 

Zamawialem 3cmc mialem 3 cmc.

Zaden sklep nie mialem ze mna nigdy problemow.

Rchem tylko ty w tym roku tski mi cyrk zrobiles. Przejdz na priwc i zachowaj sie jak człowiek. 

Tu chodzi tylko o chociaz polowe tej sumy. 

Czuje sie oszukany bo produkt nie był produktem.

Wprowadziles duzo klientow w blad.

W tym i mnie pozdrawiam

jak takie 3cmc mial darek to wypisywaliscie ze za mocne, lecz pisaliscie to dzien czy 3 dni po dostarczeniu przesylki. Jezeli faktycznie byly to 2 tygodnie, to czego oczekujesz od sklepu?

Moge powyciagac posty z narzekaniem ale nikt nie pisal po 2 tygodniach zeby mu ktos zwrot zrobil, malo tego nie znam sklepu ktory by dal zwrot, jezeli juz to rabat na zakupy. Lecz jezeli nawet, to uwazam ze jest to sprawa do zalatwienia na meila, bo tutaj juz napisales to wiele razy, i to nic nie zmieni. Chyba ze to forma takiego wymuszenia, zalatwienia sprawy :E 

Ponadto, czy gdybys Ty komus sprzedal cos i ktos by przyszedl po 3 tygodniach i powiedizal Ci, ze wszystko zjadl, ale bylo chujowe, i powiedzialby "ODDAWAJ KASE"  to oddalbys mu ta kwote? Badzmy ludzmi.. Gdybys posiadal tego chociaz pol grama i byl w stanie dac na SIN to ok, mozna to przebadac mozna gdybac, zarzucac cos temu czy innemu, a tak, nie masz nawet odrobiny tego co kupiles, minelo od groma czasu i teraz sie budzisz ze chcesz zwrot, troche to nie uczciwe..

ja rozumiem, klient moze miec wymagania ale czemu ma je, teraz dopiero a nie po 5 dniach od otrzymania sortu? Skoro przyjebales i bylo nie tym co chciales to czemu od pierwszej chwili nie chciales tego im oddac, zalatwic inaczej, tylko jak juz jest zjedzone i nie idzie nikomu nic udowodnic sklep ma oddac Ci pieniadze, za towar ktorego niema, bo w pierwszym tygodniu moglo byc i jebales to a w 3 tygodniu okazalo sie ze jednak nie..... Serio? 

Oczywiscie, chuj mi do tego :E, tylko sory no, badzmy ludzmi.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się