Skocz do zawartości
Gość Synchro

Mocarz - skład

Polecane posty

Gość Synchro

Nie mam pojęcia co zrobiliście z wątkiem o Mocarzu, ale pierwsze 10 stron działu nie ma o nim tematu a chciałem się podzielić informacjami o składzie, które w końcu udało się znaleźć:

"Liczne zatrucia stwierdzone w lipcu 2015 roku były konsekwencją wypalenia preparatu "Mocarz", w który materiał roślinny nasączony był prawdopodobnie syntetycznym kannabinoidem o nazwiem MDMB-CHMICA (Adamowicz, 2016) [dopiska Synchro: na forum pojawiły się informacje, jakoby sam kolek przyznał się, że proporcja wynosiła 1:7], choć w sładzie produktu o takiej nazwie wykrywano rownież m.in UR-144, XLR-11, BB22 i 5F-PB-22."

https://gis.gov.pl/images/środki_zastępcze/śz/gis-dporadnik_nowe_narkotyki_w_polsce.pdf

Jeśli moderator znajdzie jakimś cudem wątek o Mocarzu, niech przeklei post. Byle nie do działu partnerskiego.

Edytowano przez Synchro

Gość Synchro

Nie mam w zwyczaju pisać ważnych rzeczy w działach które znikną, gdy ktoś nie zapłaci paru tysięcy zł.

Bo te maczany tak dziwnie działają na każdego i walić tolerke, ja bez tolerki jebne wiadro z tego i nic mi nie będzie, poszumi w głowie ale  nie odetnie, ani się nie porzygam, a inny również bez tolerki weźmie to samo, małego buha z fifki i jeb odcina...

Nie przewidywalne kurestwo

Kanna buduja szybko tolerancje, i tak to wygląda że dawka która wyśle do grobu osobe która nie miała styczności z kanna, osobie z tolerka da sredniej mocy faze... Więc tu nie ma co porównywać takiego działania a dodatkowo duzy wpływ mają na takie działanie warunki fizjologiczne bo ludzie są różni... Mocarz był na chminace 1:8 która jest nadal osiagalna ;) ale nie polecam tego nikomu, maczany to syf...

Dnia 10.01.2019 o 23:56, Safepass napisał:

Kanna buduja szybko tolerancje, i tak to wygląda że dawka która wyśle do grobu osobe która nie miała styczności z kanna, osobie z tolerka da sredniej mocy faze... Więc tu nie ma co porównywać takiego działania a dodatkowo duzy wpływ mają na takie działanie warunki fizjologiczne bo ludzie są różni... Mocarz był na chminace 1:8 która jest nadal osiagalna ;) ale nie polecam tego nikomu, maczany to syf...

Ten z 2015 to było coś czego nie da się opisać słowami, przypadkiem dano mi tego spróbować i to tylko jednego bucha może i na szczęście bo nie wiem jak bym przeżył tą sobotę pracującą. Nawet zmiksowane grzyby połączone z pilsami i poprawione scierwem zapite piwami/wodą/ spirytusem i przepalone gandziorą to pozamiatało jak to. tym bardziej że przed tym jak to wyszło to tą cząstkę boga co była paliłem wiadrami więc coś o tym wiedziałam.

Raczej ta cała chminace nie dała by rady tak poskładać bardziej chyba to że był to miks tych substancji które miały stać się zakazane.

Edytowano przez ernst
Dopisanie spostrzeżeń

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się