Skocz do zawartości
Misza666

rChem.**

Polecane posty

dotarł HEX EN CRYSTALS IGŁY. Jakość 10+ w skali 0 do 10.
Bialutki i z mocą.
Wcześniej zamawiałem u innych dostawców i jakość wydawała się obniżać raz za razem, to jest to, czego oczekiwałbym zawsze.
Uczciwie muszę jednak też przyznać, że ok miesiąca temu zamówiłem puder i był przeciętnej jakości.

Edytowano przez pablo

9 godzin temu, wolf napisał:

Oby eti było aktywne bo nigdzie opini na ten temat nie widzialem

Żarłem to i jak na pillsy nie są złe, to znaczy ssą pałe i ja bym tego nie kupią ale w porównaniu do tych malych gówienek predatorowych i pasjonatowych to wypadają dobrze.

Z 1mg tam siedzi może, 4 pillsy + 2 perły mocne na niskiej tolerce lecz nie zerowej poskładały trochę za mocno, urwanie filmu.

Co do Trójek...

Mam nowy sort Crystala. Parę dni temu narzekałem na jego wygląd,  po podsuszeniu wyglada dużo lepiej. 

Porównując ten sort z tym poprzednim (smierdzacym) to niebo a ziemia. 

Szczur jeszcze nie zakończył badań więc na wnioski końcowe przyjdzie jeszcze poczekać ale zapowiada sie ta Trojeczka w krysztale bardzo dobrze.

Niestety szczur nie ma porównania z Micro

Co do samego vendora gratisów nie uswiadczylem ale za to sypie z górką. 

Pakowanie to czapki z głów.

Edytowano przez P&K

Mówisz o pure nie brałem bo każdy pisze ze padaka:)  ale ostatnio coś chwalić zaczynają chyba wjechał nowy sort:) 

Ja brałem te słabe od pasjo  i byłem zadowolony bardzo:)  oczywiście do codziennego użytku nie do zabijania czego kolwiek:)  tak że myślę że się nie zawiode

@wolf tak to nowy sort, ten nie smierdzi szpitalem.  

Moim ostatnim dostawcą również był pasjo wiec nie jestem zbyt na bieżąco z sortami od innych vendorów. Wiec opinia mocno subiektywna - sort klepie, ale niestety jest euforyczny.

W tym sporcie jestem od wielu lat wiec glowa juz tez nie ta. 

Ehhh to wtopa...  XD chuj to kupie też pure

Ps. Kocham to forum...  Pierw wszyscy piszą że mikro kozak a pure to gówno najgorsze co może być nagle każdy zmienia zdanie o 180stopni i już mikro ble a pure zajebiste haha

Edytowano przez wolf

Też się wkurwilem :E zamówiłem dyche co jest największym moim życiowym jednorazowym zamówieniem jednej substancji a tu się okaże, że chuj i po 2 batach będę znowu się czuł jakbym kreta wpierdawow :E

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się