Skocz do zawartości
Misza666

rChem.**

Polecane posty

Przyszla pora na raport z tego sklepu.  

Dolecial do mnie golabek z samplami od tego vendora

1.5g hexen i 1g 4cmc 

Powiem tak jakosc tych produktów bije na głowę wszystko inne..  Dobrej pory stale zamawialem te dwa produkty od najbardziej nam znanego vendora z kosmosu lecz to zmieniam:)  

Hex - 3 szczury doswiadczalne z mega tolerka na hex od poprzedniego vendora zarzucily po 150mg.  I z dwoma z nich siedziałem zachwalaja produkt i twierdza ze jest duzo duzo lepszy jakościowo.  

Trzeci z szczurów wyszedlł niestety z laboratorium i napial tylko krótka wiadomość : 

Screenshot_2018-03-24-16-50-38.thumb.jpg.dc9dff2b6241f31278f5a07a5c56242a.jpg

Sklep z kosmosu...jak dla mnie to może być nawet z końca świata,ważne że ma jakość,nie mączki i i pyłki nic nie działające,tylko moc ma być,cena,i bezpieczna wysyłka resztę nie jest istotne jak dla mnie,a pihp godny podziwu.

Martwie sie troche, poniewaz zamowienie oplacone a nie zostało wyslane. Pisalem maila wczoraj, nie odpisali.Z forum znikl ich dzial tylko zostalo przekierowanie

Miał ktoś z nimi kontakt dzisiaj ? Zamawiałem u nich ostatnio 2 tygodnie temu i mieli bardzo dobrego henia. Pytam, bo spotkałem się z opiniami na forum jakoby paczki przestały dochodzić lub vendor nie odpisuje

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się