Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

MeFiuS

Wezwanie

Recommended Posts

@Elektryk wysokich napięć Ty się za to Garnuś znasz na wszystkim i nieraz to pokazałeś i napisze to tutaj ogólnie, przestań mnie błagać o odblokowanie Cie bo tego nie zrobię, bo według mnie jesteś bezrobotnym chamem i tyle w temacie 😄

Poza tym nie wiem czy widzisz, że pisałem to wszystko teoretycznie, nie pisałem, że tak na pewno będzie, no ale do tego trzeba chcieć i umieć czytać, a nie minusować, żeby wyładować swoją frustację, ale nie martw się możesz minusować mi codziennie 6 postów nie rusza mnie to, od kiedy już nie muszę patrzeć na te głupoty, które piszesz na czacie :E

No nie mam pracy i co ? Boli cie to czy co ?

I nie błagam cie żebys mnie odblokował tylko po prostu chciałem żebys mnie odblokował żebysmy sie pogodzili.

Żeby nie robić offtopu: Jak tam sytuacja z pasjo ? dostają ludzie wezwania za zamawianie czy jeszcze nie ? :p  

Dnia 20.06.2020 o 19:34, Elektryk wysokich napięć napisał:

Ja pierdole. Ten temat był poruszany z dziesiąki razy. Ktoś wam pisał ocb. Ktoś kiedyś napisał,cytuje:

i tyle. Ja mam wyjebane bo ja nic nie zamówiłem od czasu delegalizacji bo rzuciłem rc w pizdu i wole sobie wypić kilka piwek zamiast walić jakieś rc gówna które są teraz nielegalne. Wkleiłem wam cytat goscia który napisał jak to wszystko wygląda.

@DontFlyTooHigh  a ty chłopie przestań zabierać głos w tematach o ktorych nic nie wiesz, bo tylko denerwujesz ludzi swoim pierdoleniem. Nic nie wiesz a udajesz pana mądralińskiego.

prawda

QRWA z deszczu pod rynnę ,do chuja który sklep ma teraz wezwania  bo mi sąsiad przyniósł kartkę z kontaktem do kundla mam przyjść na schronisko  sprawie zamawiania przez internet

55 minut temu, Kierownik Budowy napisał:

Czego się obawiasz? Gorzej by było, gdybyś dostał "wezwanie" w formie odwiedzin smutnych panów o 6:00 rano :E

To mogą być nawet wezwania za darkchem, rc chemicals...

tak ale nie masz założonej niebieskiej karty i chuj wie albo do czubków albo kryminał.

generalnie bezpańskie kundle to zaprosił ostatnio były partner jemu wybaczyłam bo był sciulany 1l bimbru   i    siostra  była tak trzeźwa że .....

Edited by worenus

z dobrej własnej woli dzwonie a on  :bo przyszedł telegram ze Stolicy ale przesłucha mnie tu bo  po co mam tyle jechać  (szkoda im na bilet w obie strony ) i zaznaczył ze kiedyś tam było zamawiane  ale nie powiedział kiedy .

ja ino że to już drugi taki telegram  ze stolicy

W dniu 16.07.2020 o 22:56, Kierownik Budowy napisał:

@worenus  to o jakim Ty kryminale mówisz? :P

jak ci mama z siostrą założą niesłusznie taka kartę a mama zasadzi konopie na balkonie gdzie za chuja nie wejdziesz żeby  to wyjebać to 

proszę cie błagam wymyśl coś ,naprawdę

No dobrze, ale ja się nie odnoszę do Twojej sytuacji rodzinnej, tylko do tej konkretnej sytuacji z zamawianiem legalnych wtedy RC. Nie można powiązać sprawy legalnego zamawiania czegoś z jakąś kartą niebieską czy marihuaną na balkonie mamy :E  Napisałem jedynie, że nie masz się czego obawiać jeśli chodzi o te wezwanie, skoro to było zamawiane kiedyś. Co innego, gdyby to chodziło o zamówienia po ustawie...

oj i widzisz tu się  mylisz ale żeby nie było burdelu to w temacie : niebieskiej karty wpisze to co wiem.wiec z tym zamawianiem RC

to był pochmurny dzień  jak zamówiłam ,czekałam czekałam  na gołębia tak ale z osobistych powodów w pracy  musiałam wziąść żądełko a gołąb i tak miał tam przylecieć  jak zawsze.

oczywiście nie mogę pochwalić się 

ważne że kundel zapisał to co miał a wezwanie było oparte tylko i wyłącznie na podstawie maila .jak na moje to  to wtedy był  już nie legal .

kolek wtedy do pl nie wysyłał wiec  sorx ale naprawdę myślę że ta sama sprawa może w Stolicy im nie pasują zeznania

52 minuty temu, Forsik napisał:

Fajna mama 

ej nie wiem co masz na mysli czy zle czy dobrze , nieważne kocham ja pomimo wszystko wybaczam jej.

Dlatego napisałem, że co innego, jeśli to chodzi o zamówienia po wejściu ustawy, to nieco zmienia postać rzeczy. Natomiast nie na tyle, żeby była lipa, jeśli np. nie złapali Cię z tą paczką w rękach i nie znaleźli towaru w domu czy przy Tobie.

Masz przesrane. Wezmą ciebie na dołek, spadniesz ze schodów, rozbiorą ciebie do naga, zrobią osobistą, wsadzą w dupę pałkę i potem napierdolą paralizatorem po jajach.

Po 47 godzinach zabawy wezmą ciebie na przesłuchanie gdzie za tobą będzie stał herr sztrucel oraz mister hipster z pałami w łapie jakbyś zmienił wersję jaką opowiedziałeś przez ostatnie 47 godzin.

Koniec końców trafisz do pierdla na 8-12 lat a pod celą będa do ciebie wołać "cześć andżela".

11 godzin temu, Kierownik Budowy napisał:

Dlatego napisałem, że co innego, jeśli to chodzi o zamówienia po wejściu ustawy, to nieco zmienia postać rzeczy. Natomiast nie na tyle, żeby była lipa, jeśli np. nie złapali Cię z tą paczką w rękach i nie znaleźli towaru w domu czy przy Tobie.

Z takimi sprawami mam doświadczenie od w chuj świetnie daje sobie rade ,nigdy się nie rozjebałam na psiarni ,w sadach pomimo nakładanych kar 500zl i przymusowym doprowadzeniem

chodzi mi o cała prowokacje przeprowadzona przez ta pizdę moja siostrę podobno znaleźli coś  co w torebce  ,nawet nie wiem co bo dzielnicowy mi nie powiedział i myślałam ze mnie robi w bubu .

Wziołam na poważnie jak spożywałam piwko z kumplem ,podjechali kundle jak podałam pesel to pierwszy raz kazali wyjąc wszystko z kieszeni no i przy okazji dowiedziałam się który chuj mi tak napierdolił w domu .no i jeszcze te 3 doniczki chwastu na balkonie i co teraz mam czekac aż mi podzuca

8 godzin temu, CinekMarcinek napisał:

Masz przesrane. Wezmą ciebie na dołek, spadniesz ze schodów, rozbiorą ciebie do naga, zrobią osobistą, wsadzą w dupę pałkę i potem napierdolą paralizatorem po jajach.

Po 47 godzinach zabawy wezmą ciebie na przesłuchanie gdzie za tobą będzie stał herr sztrucel oraz mister hipster z pałami w łapie jakbyś zmienił wersję jaką opowiedziałeś przez ostatnie 47 godzin.

Koniec końców trafisz do pierdla na 8-12 lat a pod celą będa do ciebie wołać "cześć andżela".

skończ mnie straszyć  bo nie jestem z pierwszej łapanki,a ze schodów to jak już to siostra mnie zrzuciła 1raz bo drugiego nie będzie,  striptiz co najwyżej z swoim palcem w mojej dupie sama zaproponuje.

Kurwa z neta to prosta sprawa się wykpić jak Cie z paka nie złapali. Jak ktoś jest już obyty w kontakcie z psami czy sądem to wkręcić im podszywanie sie pod Twoją osobę i zakupy na Twoje dane osobowe i tyle. Tyle że trzeba w normalnym stanie isc gadać a nie w trakcie ciągu, przeciez kłamanie to nasze drugie zajęcie zaraz po dragach :)

Dariusza/Besciaka zawineli chyba jakos początkiem 2018 a Wilka sierpien lub wrzesien 2018

Obaj panowie są prowadzeni przez cbśp w lublinie i już trzeci rok wzywaja na te przesluchania

Jezeli zostali złapani na gorącym uczynki z towarem i potwierdzeniami nadań to czego prokuratorowi więcej potrzeba?