Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Polecane posty

Co znaczy dostać wezwanie jako świadek w sprawie o czyn z art - nie podano jakiego? 

Ktoś kiedyś dostał takie i o co chodziło? 

No co idziesz zeznawać bo zamawiałem dopalacze przez internet :niewinny: tylko pytanie  czy mają tylko twoje przelewy czy też zamówienia :niewinny: ale to już wyjdzie w praniu ogólnie to raczej spoko jak zamawiałem małe ilosci

najlepiej powiedzieć zamawiałem ale nie pamiętam z jakiej strony i wtedy nie wjebiesz nikogo na minę a chuja ci zrobią,

a jak przy Tobie nie znaleźli nic to powiedz że nie zamawiałeś takich substancji i sobie w ogóle nie przypominasz.

ale jak nie masz paragrafu podanego to chuj wie o co chodzi wogóle

Edytowano przez Karamba
uzupelnienie

Płacone BTC i płacone nie z konta bankowego ( wiadomo ocb ) 

Więc nawet danych na zamówieniach moich nie ma, więc o co chodzić może? 

Jak płacisz przez btc są do namierzenia przez blockchain, ale nigdy nie używałam tej formy płatności także więcej na ten temat się nie mogę wypowiedzieć.

Ogólnie rzecz biorąc jeśli to sprawa związana z Twoim zamówieniem to po prostu zamawiasz coś i nic Ci nie wiadomo czy to co Ci przysłano jest nielegalne. Mów, że zamawiałeś to z Polski ale nie pamiętasz nic dokładniej (nawet jeśli było inaczej). To tylko tak na wszelki wypadek;)

Edytowano przez monalisa

Łajzy mówi się, że zamawiałeś że sklepu wędkarskiego, pokarm dla rybek, robaki, aromaty, FBI w polszy jest i i wszystkie urzędy, lekarzy, rodzinny czy to psychiatra, czy sąd itp. Można tak manipulować, że nawet gdy poleci głowa, jestem w stanie wkręcić im tak, że uwierzą w to.. Pozdro :E

Gość Asotek

Jeśli paczka nie była zatrzymana na WER ani żaden z vendorów nie miał przypału to z pewnością sprawa nie dotyczy zamawiania soli...

Bo niby jak? Jakiś punkt zaczepienia musi być...

UP

Kiedyś przypadek miałem że długo na wer była u nadawcy bo wróciła ale potem normalnie odebrana, poprzez wysłanie raz jeszcze do odbiorcy

Na wer to by musieli całkiem ją zatrzymać bez możliwości wysłania dalej?

Edytowano przez MeFiuS
Dopiska

Gość Asotek

Jak siedziała na WER to ile było w środku?

Moim zdaniem nie powinieneś był odbierać tej paczki...

Co prawda nie slyszalem i nie czytałem o takim przypadku ze paczka po zatrzymaniu i sprawdzeniu poszła dalej ale kto ich tam wie...

Na sylwestra to trochę było :niewinny:Sprawdzana to nie była, wszystko zamknięte jak być powinno 

Edytowano przez MeFiuS

Bylem juz 2 razy na przesluchaniu w UC za nielegalne środki (10g mdma i 10g zioła jakis zartownis mi musial wyslac, bo ja przeciez w zyciu narkotykow nie ruszalem), do niczego sie nie przyznalem mimo ze bylo na moje nazwisko i moj adres. Nie ma sie czego bac ogolnie, ja bylem z prawnikiem na wszelki wypadek mimo wszystko.

Edytowano przez ghom

Gość swd

Też byłem w tamtym tygodniu na przesłuchaniu w sprawie demona juz drugi raz ,

mają do przesłuchania pare tysiecy osób- tak mówił pies.

I z tego co zrozumiałem to demon jest tymczasowo aresztowany we wrocławiu, a nie tak jak pisał galaxy w dubaju :niewinny:

kiedy składałeś ostatnie u demona zamówienie? Maja przelewy czy sklep?
Z wroclawia szly paki faktycznie, a co z resztą ekipy? Ktos przeciez btc przygarnol

@jakcha ekipa mała nie była na pewno patrząc na ogólną działalność wilka, jeśli słowa egzekutorów prawa (oni nigdy nie kłamią) to prawda, to ci którzy się uchowali, balują za hajs szefa, ładne kwoty wyszły na analizach portfeli btc :E

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się