Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Guest atomchemicals

OPIO NOWY ODCZYNNIK TESTERZY

Recommended Posts

Dobra sklejcie cipki tam. Niektorzy to powinni miec dozywotni zakaz kupowaniA rc. Pierdolita takie armagedony że prawie wyrzygalem ekstrakt z antidolu. Palce namoczone rc se w dupe wsadzacie, a potem idzie na vendora ze otrul... Sory atom że tak długo się z tym brandzlowalem. 

Nazwa substancji: PEPP

Drogi podania: sniff, vapo, oral

Krótki opis:

10mg donosowo - chuj wielki... 

20mg dojapnie - chuj wielki + bąbelki... 

15mg vapo z meth pipe'a - po 5 minutach lekki nieogar, podobny do kanna. 10 min później, sedacja podobna do fentanylowej, takie przyjemne nawet lecz euforii brak. Pozniej dojarane 10mg, nic nie dalo. Nastepne 20, to samo co wczesniej, czyli prawie nic, poza leciutkim ujebaniem, i przytruciem, jak na zejsciu fenta.  Resztę wyjebalem, i wkurwilbym się, ale atom dorzucił co nieco do pieca. 

Przykro mi to pisać atom, bo Cie lubie ale albo ten sort, albo substancja jest chuja warta. Żadnych problemów zdrowotnych, czy zjazdu nie uswiadczylem. No chciałbym napisac wiecej ale co? Nic ciekawego się nie dzialo. 

Dla opętańców w tym wątku - kurwa... Wiem na co się pisze testujac nowe rc, i wypierdalać jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia nt. Substancji. 

Dnia 6.03.2018 o 22:44, horsii napisał:

@p4g4y0 nie dotykaj tego za chiny kurwa. z 1,5h temu @NapalonyMurzyn już zdążył przejechać sie ambulansem po OD tego genialnie zsyntezowanego kurestwa. Prekursorem do PEPPP było na 99,9% MPPP, a to z kolei  chujowo ugotowane powoduje że jako produkt uboczny w garze znajduje się także zabójczo kardiotoksyczne MPTP. Już parę osób potwierdziło wjazd na serce i to wszystko o czym piszesz. do kibla z tym.

Bylo to opisywane na bluelight.

Ostrzegano przed ta substancja.

Dnia 3/7/2018 o 07:56, EmaJuŻbEzBana napisał:

Gdzieś umiera człowiek to nie pojadą bo ćpuna wiozą który chciał mieć fazę życia i wszystko ładował co i jak

Owszem, ale zauważ, że osoby w znacznej części sytuacji wymagają udzielania pomocy na skutek głupiego postępowania z ich strony. Czym różni się ćpun od osoby, która mimo niezliczonej ilości ostrzeżeń przez całe życie nieodpowiednio się odżywia, w skutek czego doprowadza się do stanu otyłości albo od człowieka, który lekceważy uprawianie sportu i w wieku 40 lat trafia do szpitala z zawałem serca?

Przeca wiadomo, ale chyba kazdy stim jest kardiotoxyczny a ile ich żrą ludzie. Przeżyłem 500mg 2DPMP kiedyś, w 2tyg. Schudlem 30kg,taka prędkosc. Jestem jebnięty i nikomu nie polecam naśladować takich debili x) 5 lat metkata w rzylsko więc zawał i parkinsonizm mam jak w banku. Ważna właśnie jest dieta o której wspomnieliśta. Jesli nie mata zdrowia to z dala od r-c bo sie wykończyta, drodzye czytelnicy,narkomanskich stronek. 

Dnia 7.03.2018 o 08:09, BlanTadoR napisał:

Ze względu na działanie uzależniające OPIO nie powinno być dostępne w sklepach RC!, nie mówiąc o jego śmiertelności - Ale myśl o zyskach zawsze wygrywa, ćpun to ćpun, kupi nawet gdyby miał ostatnie pieniądze na chleb. Moim zdaniem nie powinno być oferty OPIO w żadnym ze sklepów! ze względu na bezpieczeństwo klienta.

Masz racje, na szczęście inne RC nie uzależniają - tylko opioidy LOL

To gówno klepliwe?

Dnia 26.03.2018 o 22:04, wiktororban01 napisał:

moze jakas pochodna morfiny

Analogi morfiny są trudne w syntezie totalnej a co za tym idzie drogie. Produkt wyjściowy dla prostszych dróg czyli mak, jest ściśle kontrolowany. Z drugiej stony pochodne fentanylu są łatwe i tanie w syntezie a ich prekursory łatwo dostępne. To jest jedyny powód, dla którego tych pierwszych raczej nie będzie na rynku RC a fenty się pojawiają

Drugi powód jest taki, że na fentach się lepiej zarabia. Dlaczego? Krócej dziajała więc user musi częściej dokładać, szybko uzależniają więc jest stały klient po kilkunasty razach w ciagu. Małe dawki skutecznie działają wiec nawet paczka z niewielką ilościa, łatwą to przemycenia, jest zyskowna.

Szkoda, że analogów bupry nie ma na rynku, długi czaso działania i mniejszy potencjał uzależniający niż te skurwiałe fenty.

Oprócz tego wynaleziono wiele ciekawych rc opioidów ale na mainstreamowym rynku są rzadkością niestety. Vendorzy stawiają na popularne, tanie, szybko zbywalne i przewidywalne produkty bo ich podstawową "misją" jest po prostu zarabianie a nie robienie dobrze garstce psychonautów o ambitniejszym podejsciu do badań.

bez ktiu czy dla handlarzy liczy sie juz tylko kasa? do kurwy nedzy na pochdonych bupry i morfy trez by zarobili nawet jak troche mniej to co kurwa z tego? do grobu tego hajsu nei zabiora..tez kochm kase i sam rzucalem ale sa jakies granice do huja wafla..

@wiktororban01 na pewno zdajesz sobie sprawe ile kosztuje i jak wyglada synteza zwiazku o bardziej skomplikowanej budowie? I najwazniejsze - wiesz ile fizycznie firma musi wziac custom synthesis?

Znajdz cos prostego i wklej.

Miotac sie kazdy potrafi...

Edited by luks1985

a co z buc-3? byl na rynku, byl mily i chyba z tego co wiem bezpieczny jak na te opio co sa obecnie..

ja mam takie wrazenie moze mylne ze rynek rc sie skurwil i w ogole nie dostajemy tego co chcemy tylko miksy jakies albo dziwne pochodne i mowie tu ogolnie o rc nie tylko o opio...nie wiem czy to wina vendorow czy juz ich robia w wala ale kurde ja sie co raz bardziej boje cokolwiek nowego testowac...moze to tylko moje czarnowidztwo i przesadzam

marzy mi sie lekki przyjemny opioid i nie musi byc super wydajny ani nie musi dzialac huj wie ile godzin...huj z hajsem ja i tak raz na jakis czas tylko wiec wole wydac wiecej ale byc bezpieczny a teraz to sie kurwa z tego rynku robi powoli ruska ruletka...ostatnio w miescie ktorym mieszkam dwoch malolatow przedawkowalo jakas pochodna fenty.....t juz nei sa zarty.....niech ten rynek sie zmieni albo niech zniknie zanim zacznie dziesiatkowac podwrka jak w usa...to jzu nie jest cpanie...to jest obled...