Skocz do zawartości
Gość atomchemicals

OPIO NOWY ODCZYNNIK TESTERZY

Polecane posty

bez ktiu czy dla handlarzy liczy sie juz tylko kasa? do kurwy nedzy na pochdonych bupry i morfy trez by zarobili nawet jak troche mniej to co kurwa z tego? do grobu tego hajsu nei zabiora..tez kochm kase i sam rzucalem ale sa jakies granice do huja wafla..

@wiktororban01 na pewno zdajesz sobie sprawe ile kosztuje i jak wyglada synteza zwiazku o bardziej skomplikowanej budowie? I najwazniejsze - wiesz ile fizycznie firma musi wziac custom synthesis?

Znajdz cos prostego i wklej.

Miotac sie kazdy potrafi...

Edytowano przez luks1985

a co z buc-3? byl na rynku, byl mily i chyba z tego co wiem bezpieczny jak na te opio co sa obecnie..

ja mam takie wrazenie moze mylne ze rynek rc sie skurwil i w ogole nie dostajemy tego co chcemy tylko miksy jakies albo dziwne pochodne i mowie tu ogolnie o rc nie tylko o opio...nie wiem czy to wina vendorow czy juz ich robia w wala ale kurde ja sie co raz bardziej boje cokolwiek nowego testowac...moze to tylko moje czarnowidztwo i przesadzam

marzy mi sie lekki przyjemny opioid i nie musi byc super wydajny ani nie musi dzialac huj wie ile godzin...huj z hajsem ja i tak raz na jakis czas tylko wiec wole wydac wiecej ale byc bezpieczny a teraz to sie kurwa z tego rynku robi powoli ruska ruletka...ostatnio w miescie ktorym mieszkam dwoch malolatow przedawkowalo jakas pochodna fenty.....t juz nei sa zarty.....niech ten rynek sie zmieni albo niech zniknie zanim zacznie dziesiatkowac podwrka jak w usa...to jzu nie jest cpanie...to jest obled...

Aaaa to jest PEPPP
Nie kupujcie tego ani nawet nie bierzcieo sample.
Odczynnik nie działa 0 no chyba że na osoby z zerową tolerancją

Edytowano przez SitaLambda

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się