Skocz do zawartości
Profesor GarryPerZatoki

"Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

Polecane posty

Czy marzyłeś kiedykolwiek by zostać superbohaterem? Warto spróbować ale nie wszystkim się to udaje niestety...

Może na początek zajmijmy się czymś prostszym? Co powiecie na naukę gotowania? Przecież tego nie można spierdolić... Chyba... 

Bardziej się chyba nie da spierdolić...

A jednak czasem los bywa okrutny i niesprawiedliwy, potrafi ci dojebać niczym Pudzian Najmanowi tak o, bez powodu, że nawet nie byłbyś w stanie sobie wyobrazić tego zanim się to nie odjebie...

PROPOZYCJA MUZYCZNA NA DZIŚ!

Edytowano przez GarrySniffer

Ostatnio coś duża aktywność z mojej strony... To chyba dobrze? Czy nie dobrze? Sam nie wiem ale wrzucam bo mnie Makłowicz zainspirował. :E 

Dziś piątek, piąteczek, piątunio! Życzę wszystkim udanego weekendu!

Pamiętajcie jednak, że co za dużo to niezdrowo. Szczególnie drugiego dnia, kiedy wszystko zaczyna schodzić...
Od zwykłej zjeby do psychozy jest krótka droga. A potem to już tylko kroczek od stania się prawdziwym zombie!

Jest też opcja przemiany w nieśmiertelnego żądnego krwi skurwysyna:

Ja tam polecałbym od czasu do czasu zrobić sobie przerwę od tych badań i oddać się w objęcia greckich muz "Kalliope" oraz "Euterpe" tak jak uczynił to na poniższym video znany i lubiany podróżnik kulinarny, Pan Makłowicz! Powinniśmy brać z niego czasem przykład!

(Podziękowania dla @Broda_Wikinga za inspirujące video ;))

Także życzę sobie, aby być zdrowy i móc nadal zażywać profilaktycznie medyczny metaklefedron! :E

A więc, jakby to powiedział Wiesław Wszywka: "Chluśniem, aby nie uśnieć" :D

Przyjęć to ja żadnych nie wyprawiam bo z moim szczęściem to zawsze kończy się mniej więcej tak:

Nie pozostało mi nic innego jak zarzucić propozycje muzyczną i oddać się grze w LoL'a przy akompaniamencie czteropaka!
Życzcie mi powodzenia bo właśnie leci trzecie podejście w promo do Platyny 2 na West, jak to mówią: "Do trzech razy sztuka" :E

Polacy w końcu postanowili wystrzelić swojego człowieka w kosmos!
Są już pierwsze próby nowego napędu rakietowego!

A kiedy już będziemy w kosmosie to nie pozostanie nam nic innego jak jego eksploracja!
"Czy wiedzieliście, że jest tyle zieleni w kosmosie?" :E 

Oczywiście zanim wyślemy kogoś w kosmos musi on przejść najpierw specjalny trening dla astronautów!
Oczywiście w budżetowej wersji "made in Poland" :D 

Na razie nie pozostało nam więc nic innego niż zebranie potrzebnych materiałów do budowy!
Nie masz potrzebnych narzędzi? Nic nie szkodzi!
Zawsze możesz zbierać drewno jak w Minecraft'cie!

Nie ma to jak wyjechać na tydzień na robotę bez telefonu.
0 Internetu, 0 kontaktu ze światem. 
5 Dni systemem: Wstać>Sklep>4pak>Robota>4pak>Spać. 
Wita Polska budowlanka! :E

Ale dosyć już mojego pierdolenia!
Czas na szybki weekendowy update!

Znów Piątek, Piąteczek, Piątunio~!
Uważajcie, by nie zaliczyć zgona, bo można sobie wyrządzić krzywdę!

A potem wiadomo...
Kac męczy i najchętniej to człowiek by sobie "strzelił w łeb"...

Po takim zakrapianym weekendzie trzeba jakoś wrócić do "normalności"...
Najgorszy jest ten "pierwszy skok", a potem to już tylko aby do Piątku! :E

Ogłoszenie parafialne: Żyję. 
I nie... To nie wina Predatora, że mnie nie było.
Z dobrych wieści to chyba wszystko...

Nie było mnie bo zapierdalałem 2 tygodnie bo hajs na balety na mieszkanie rozjebałem: "Wtajemniczeni pewnie niektórzy kojarzą moją przygodę pt. "Czeczeński Gangbang". Jak nie to może nawet lepiej... 

Zapierdalałem 2 tygodnie po 10 godzin jak murzyn na polu bawełny tylko zamiast bawełny dźwigałem stalowe bele...
I co teraz? A no nic. Nie mam nawet hajsu, żeby fajki sobie kupić. 

Oddałem hajs za mieszkanie, odłożyłem hajs na wyjazd i tera nawet na fajki nie mam bo ostatnie 40zł rozjebałem na "Pyszności" (Dostałem zniżkę dla biedaka, także yay~!)

Jutro na obiad do rodziców i po słoiki, żeby do 1go dociągnąć. :E

Jak sobie tera uświadamiam, że jak mi speedwagon zejdzie to nawet na browara nie mam to najchętniej bym chyba:

EDIT: O kurwa, już to było :o

To macie wersje vol. 2:
No nic... Sam jestem sobie winny tej sytuacji...
Teraz tylko wystarczy dobrze "wystartować", a resztę nut los podrzuci w tej pieśni zwanej "życiem"...

Ale jakby to powiedział zawodowy maszynista: "Odkuję się!" 
Jak wrócę wieczorem to wrzucę coś bo beze mnie to takie nudy tutaj, że to huj. Patrzę, że nawet mnie nic nie ominęło ciekawego. :D 

Chce na moda, bo @pablo nieobecny podobno!
Ktoś? coś? :E #VoteForGarry 

Minęły 2 miesiące od ostatniego "artykułu" (Sam nie wiem co tu odpierdalam tak na prawdę ale huj tam, ważne, że się dalej kręci, prawda @Krukowaty? :E

Jak przystało na harmonogram naszego programu, będzie przerwa znowu. Chyba, że ktoś chętny na zastępstwo może? (Kogo ja oszukuję... I tak tego kurwa nikt prawie nie czyta... Wrzucam specjalnie dla ciebie @Krukowaty, żebyś sobie przypomniał "Stare Czasy" jak kiedyś tu jeszcze trafisz...) 

Dobra, od czego tu zacząć...
Huj, ja nie mam pomysłu żadnego...
Ty może zacznij, Ricardo!

Ricardo:
g85tvsrsewm21.jpg

To żeś mi ułatwił, nie ma to tamto...
To co miałem "na potem" to już tu było i tera szczerze powiedziawszy to będę improwizował...
Na maturze się udało to i tu jakoś to pójdzie, mam nadzieję...

Może i nie ma podlotu do "Metro-Grajka" ale stylówa przyznacie, iż jest też iście zajebiście dojebana, nieprawdaż? :E 

Dobra, szczerze? Pierdolę to. Z pustego to i Salomon nie naleje a ja nawet browara nie mam żadnego... 
Myślałem, że tych filmików co miałem zapisane nie wrzucałem jeszcze czegoś ale jednak wszystko już było. Dawno update'a nie robiłem. :E  
Dlatego się wyżej tam jebnąłem w poście i dałem to samo. :P 

Dobra, zgłaszam nieprzygotowanie i na pożegnanie odpierdolę coś "specjalnego", coś wymyślę, mam czas. :E

PROPOZYCJA MUZYCZNA NA DZIŚ!!!

Dobra, wcześniej byłem nieprzygotowany to dziś króciutki update z mojej strony.

Szkoda, że i tak pewnie nikt tego nie zobaczy, zawsze wrzucając coś tutaj czuję się mniej więcej tak:

Ale mówi się trudno i żyje się dalej. Jeszcze muszę iść do fryzjera niedługo bo zarosłem w huj.
Od siebie mogę polecić tego gościa:

Na koniec tylko krótka przemowa motywacyjna i jak wspomniałem: "Żyje się dalej..."

Podobno Sample rozdają:

Na ostatniej prostej ostało się dwóch uczestników, który zwycięży i odbierze "pysznego" smakołyka?

Cóż to była za walka! :E 

A tymczasem w afryce...
Technologia wciąż się rozwija i to w takim tempie, że niektórzy aż nie nadążają!

Wraz z postępem technologicznym zażegnano też problem z niedożywieniem wśród jej mieszkańców!

Dnia 31.07.2019 o 08:51, GarrySniffer napisał:

Aaa, zapomniałbym o czymś! :E 

wrzuć dobrego grocha, nie jakąś lipę, obniż napięcie, bo pewnie styki Ci się już palą i weź się w końcu na mnie odblokuj. Kurw* Ci żadnej nie podstawiłem. A jak poczułeś, że za dużo dupę truję, to trzeba było napisać przynajmniej na priv. Jak nie chce Ci sie gadac, to Dauntless od biedy.  Co potem się zobaczy.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się