Skocz do zawartości

Polecane posty

15 minut temu, Komiks16 napisał:

do jakiego kana mozesz porownac?

albo maczanki?

Do 5f-adb oraz fub-amb :niewinny: Obydwa przebija moim zdaniem bo jest jej bliżej do mj-like od tamtych dwóch :P Jest bardzo spokojna i nie maltretuje serca jak 5f-adb

No w końcu udało mi się zrobić maczanki sgt-67 oraz nm-2201 ilościowo nie powiem jakie stężenie :P NM-2201 najlżejsze kanna jakie próbowałem moce po kolei; nm-2001<sgt-67<5f-adb skolei czasem to na odwrót nm-2201 najdłużej działa :P 

Poprosiłem i clonazlolam  i odrobinę NEPa. Dostałem clona, flunitrazolam, nitrazolam, ro5, hex-en i NEP.

Póki co mogę zatwierdzic jakośc nitrazolamu, jak ktos jadl nitrazepam to wyczuje ten czil i rozluznienie miesni. Pluszowo i miło, ale nie bez odpierdalania jak po przesadzeniu z klonem. Róbcie roztwory koniecznie, bo palcem w samare to domena tylko dla zaawansowanych benzokomandosów. :E

NEP równiez dziala nawet w malych ilosciach, malutkie kruche krysztalki z pudrem. Nie rozpiernicza nosa, gladko wchodzi, co prawda lekko pokrył sie z nitrazolamem  ale dał bardzo przyjemne uczuie odprezenia z jendoczesna checia do czegos. Daje okejke. w ciagu dnia zabiore  sie za clona albo flunitrazolam.

Kontakt z vendorem dosłowie w przeciagu chwili, to sie bardzo chwali,biorac pod uwage inne sklepy co nie umieja odpisac na maila przez 3 tygodnie. Sklep  zdecydowanie na plus.  Potem zamieszcze coś o nepie p.o., hexie, i tak jak mowilem clon i fluni.

Pierwszy kontkat z vendorm bardzo szybki i bez żadnego owijania w bawełne. Walne dluzszego posta z wiekszoscia substancji.

Ładnie się zapowiada :ok:

Dnia 20.02.2018 o 18:01, Komiks16 napisał:

tak.

jak od razu sie nie rozpuszcza to trzepie az sie rozpusci.

Witam serdecznie widziałem ze macie doczynienia z benzo od 13** dostalem parę sampli chce stestowac benzo na sen mam clonazolam, nitrazolam i 3-hydroksyphenazepam jak to zajebac zeby sie nie przekrecic? Bo widzę że dawkowanie od miligramów jest a ja mam wage z dokładnością do 0.01grama a sample na oko po 0.1g są. Chcialbym jakos to zaaplikowac żeby zasnąć na wieczór, tylko slyszlalem ze to sie w alkoholu rozpuszcza? Nie mozna samego proszku sniffa lub bombke zajebac? Moglbys mi pomoc jak to ogarnac i jak to zaaplikowac? Bo alkoholu troche nie cierpię chyba ze to jest jedyny sposob na stworzenie tego benzo to sie przełamie. Dajcie znać tu lub na priv

Dnia 20.02.2018 o 18:01, Komiks16 napisał:

będę bardzo wdzięczny pozdro 

Blagam jak można brac bezno nie mając o nim pojęcia i nawet nic nie poczytać.. Dawkowanie tylko za pomoca roztworów i proporcji! A dawkowanie miligramowe to jeszcze pikuś bo wziąłeś takie co mają i mikrogramy ;) Setka wódki, liczyć proporcję i strzykawką odmierzasz

5f adb mocarz jak chuj, żółty i brązowy sort rózni się tylko kolorem i brązowy rozpuszcza się trudniej. Jako iż jestem typowym januszem to żeby przyoszczędzić rozpuszczalnika, rozpuściłem kanna w bimbrze 60% xD, podkład mięta, proporcje 1:25 ale zalecam robić sporo większą (więcej podkładu na 1g kanna) 

NEP wyglądowo puder&kryształki,smakowo nie mal identyczny do pasjo.. na początku wbitka na eufo z dużym libido,później stymulacja.

4CMC nawet dobre mogę porównać śmiało do 4 cmc micro Cristal od atoma ,nawet może ciut lepszy. walony sniffem

aaa jeszcze chciałem dodać że jeszcze tak szybkie przesyłki nigdzie nie miałem na drugi dzień od nadania.

Polecam tego Vendora z calego serca, kontakt bardzo dobry zawsze prawie caly czas odrazu odpisują , odczyniki trzymaja poziom na rynku , mozna sie dogadać , Sklep mysle ze za jakis czas może bardzo duża reputacje na + zyskać

Dnia 22.02.2018 o 18:43, horsii napisał:

NITRAZOLAM SIEKA W CHUJ. Ostatni raz dorzucaem o 2:00, budze sie o 18:00 ze krzywo chodze.uwazajcie bo to nie jest zabawka.

Dzis zjem flunitrazepam i jeszcze troche nepa, bo tak go kocham. <3

Ile opierdzieliłeś tego nitra? Ja zrobiłem sobie roztwór 1ml = 1mg na bimberku, wydoiłem 1ml na początek i po nie całej godzinie dorzuciłem jeszcze 3 i w sumie nie pierdolneło mnie to jakoś za mocno a tolerka w chwili obecnej dosyć niska.

5 godzin temu, SitaLambda napisał:

Ktoś już przetestował U-47931E?

Vapowałem z dopiskiem "freebase" , przerobione 0,1g i nie poczułem prawie nic 

Ja testowałem 20mg i nie było aktywne, wersja freebase :P A do większej dawki dopiero podejdę, maleate może być lesze

Wkrótce pojawią sie takie odczynniki;

FUB AMB
5F MDMB 2201
4 HO mipt
DPT
4F MPH
3 FPM
4 FEA
BK EBDP
25iNBOH

Edytowano przez tava

Hexen igiełka bardzo prawilny, taki mi zawsze najbardziej podchodził (może tylko oranż kristal bardziej), łagodny sniff, nie śmierdzi, nie wyrywa z kapci ale robi robote, cieżko nie ddorzucac ale cóż, życie.

NEP jak to NEP, słabsza i delikatniejsza wrersja hexa, taki hex light, nie jest to pentedron oryginał ale nadaje sie do (nie)spożycia, sorcizna czysta, ładna, pachnąca, bezbolesna. Kto lubi NEP bedzie kontent.

Flunitrazolam podobnie do flunitrazepamu masakra, siekiera, zanik percepcji i kradzież pamieci, dobrej i tej złej czyli sprawiedliwie i demokratycznie. Bardzo, bardzo ostrożnie, po ziarenku prawie.

U robi jak znajoma ulka, wydaje sie tak samo aktywne i podobna paleta wrażeń i zagrożeń, vapowane na dużej stim wyjebce i trudno oceni wiarygodnie, ale ewidentnie aktywne i nie kradzież jak U49900.

Tylko jedna dziwna rzecz, trafił mi sie narko test krwi 2 dni po konsumpcji wszystkiego, wiec i tejże U, i wykazał benzo, amfetaminy, alko, kanna ale opio nie stwierdzono, także hmm, hmm, hmm...

Edytowano przez depasII
acha, ale...

@PROboszczu dużo w huy, tolerka moja jak czołg jest (dosłownie), więc ciężko stwierdzić. ale całkiem przyjemna benzynka, tak jak napisałem, taki c-lam z wiekszym dawkowaniem i bez tego "ogłupienia" i debilnych pomysłów. bardziej lekko usypia (jak nitrazepam), jest miło. i w przeciwienstwie do c-lamu, nie bierze na popieprzone akcje.

flunitrazolam mnie rozpierniczył pozytywnie, dziabnąłem odrobinkę za dużo, to aż się hexem musiałem ocucić, bo grając w fpsa nie ogarniałem kto gdzie do kogo strzela :E. oczywiscie pomogl, wiec co do hexenu jest w porządku, nie należy do tych "wyrywaczy z butów", zarówno w klamke jak w jape. polecam sypnąć troche do picia, jest ok.

clonazolam zostawię jeszcze chwile i zrobie roztwór, bo jakoś tak no. żółty aż bije w oczy, jak wszystkie benzo z o2n, dobry znak.

Ro5-4864 - no nie wiem czy chcę jeść pochodną diazepamu która wg. wikipedii i badań powoduje lęki i moze prowadzic do padaczki... :E

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA