Skocz do zawartości

Polecane posty

Nepa mają bardzo dobrego Speed +empatia i delikatne eufo pokoj którego z miesiąc nie sprzedałem dziś się sprzatnal w końcu więc subst jak najbardziej nadaje się do pracy fizycznej jak i zabawy dawki jakie stosuje to ok 50 mg i powodują i mnie już pozytywne wyjebanie więc od siebie jak narazie polecam ale to dopiero 2 szczur więc nic więcej napisać narazie nie mogę , Zajrałem także odrobinkę 5f adb tego jasnego i naprawdę produkty są dość dbrej jakości i mocowo jak najbardziej Okej będę dopisywać po kolei przetestowane produkty 

Doleciały sample wkrótce wrzucę fotki poszczególnych odczynników które dostałem, opinia niebawem :niewinny:

nie mam benzo

różnie od 0.5g do 1g w workach

HEX EN:

2iMDdzP.jpg

HEX EN THE POWER OF WHITE:

UbNfZQp.jpg

4 CMC:

9yM5090.jpg

MD PHP:

6vjOnJ2.jpg

Produkty jeszcze nie testowane, dla vendora dziękuję a opinia pojawi się w odpowiednim miejscu :niewinny:

@Niezidentyfikowany

moje jeszcze nie.

Ale ciekawi mnie działanie 4cmc, henia i benzo .

Mialeś benzo?

ile tego daja?

Ooo same benzo dotarło

Nitrazolam

Flunitrazolam

3 hydroxyphenazepam

clonozam

ile tego niewiem bo nie napisane.

zapytam vendora.

1 minutę temu, PROboszczu napisał:

Serio chcecie coś testować nie mając wagi?

Nie będę tego testował bez wagi z dokładnością 0,01 Ale ttu chodzi o sam fakt że dawkowanie dla flunitrazolamu wacha się od 30ug do 300ug więc informacja o gramaturze by się przydała komuś kto nie ma wagi i by chciał zrobić roztwór 

Nie chodzi mi o odmierzanie mikrogramów xD tylko o zważenie sampla, pewnie dostaliście co najmniej 0,1 to wam waga wyłapie, robicie z tego roztwór i tyle.

Chyba że vendor przysłał wam mniej niż 50mg to wtedy faktycznie przypał i tego nie odmierzycie 

@MlodyDronik to nie jest sort z ufo, więc z prawdziwym flunitrazolamem masz rację, może być grubiej.

O ile prosiłeś? I na ile ci to wygląda, choć taka ocena to warta tylee co... jak możesz, zważ to na byle czym, chyba masz jakiegoś powyginanego kolegę z wagą.

Sklep sprzedaje od 0,5g wzwyż, więc pewnie sypnęli ci 100mg, jakkolwiek by to nie zabrzmiało nieodpowiedzialnie, ale już bez robienia szopki, kup dwie małpki, wlej do jednego pojemnika nie za dużego, wpierdol tam te zakładane 100 prochu, wymieszaj, niech postoi z 20-30 minut, jak się nie chce rozpuścić i coś lata to łaźnia wodna w 15 minut i po krzyku. I masz swoje domniemane 0,25mg/ml. To jest flunitrazolam, nie flubromazepam że jak cię pierdolnie to śpisz 3 dni, to ma half-life 5h z kawałkiem, od benzo kurwa nie umrzesz :D 

po wymianie email benzo bylo pakowane na oko 0.1g i po 0.2g taką wiadomosc dostalem.

teraz jak patrze po zawartosci to tak bedzie :niewinny:

potem zajme sie roztworem :niewinny:

w sumie jeden zrobie.

ktore bedzie dobre do wyboru z 4 w/w

po stimach?

Edytowano przez Komiks16

@Komiks16clonazolam albo nitrazolam. po fluni obudzisz się w środku nocy z "nawrotem działania stima" jesli jest tak mocny, że działa dlużej niż flunitrazepam (4-5h), a 3-ho-phenazepam to zdecydowanie za bardzo długo działające w organizmie benzo żeby zapierdalać nim cały organizm na pare dni gdy tylko chcesz wyciszyć jeden wieczór.

tez celowalem w clona.

ale jeszcze zobacze :niewinny:

a ten nitrazolam to jakie stezenie proponujesz ?

powiedzmy 0.1 na ?

Edytowano przez Komiks16

Skusiłem się na benzo u tego vendora ze względu na nerwicę, nigdzie nei widziałem takiego wynalazku jak ro5-4864, ale leci do mnie więc chciałbym zapytać publicznie czy da się określić wstepne dawkowanie?

@tava przykro mi tava, jesteś głupi.

" Ro5-4864   (4'-chlorodiazepam) is a drug which is a benzodiazepine derivative of diazepam. However unlike most benzodiazepine derivatives, Ro5-4864 lacks affinity for GABAa receptors and lacks typical benzodiazepine effects, instead being sedative yet also convulsant and anxiogenic in effects."

Smacznego.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA