Jump to content

Darkchem.com - MD-PHP HQ POWDER

DarkChem.com
 Share

Recommended Posts

Pomyliłem wory MDPHP z 4-HO-MIPT'em którego mi znikł jakimś cudem 1g, MDPHP prosiłem o sampla przy zamówieniu i otrzymałem nie wiem dokładnie ile ale przynajmniej 0.5g (lezał z 2-4tygodnie) luzem, oral na pewno aktywny stymuluje dodaje chęci do wykonywania działań szczęka lata. Bebechy burczą ale jest ok.  I JEST TO MOCNY SORT moim skromnym zdaniem. Alpra w ilości 0.5mg eliminuje skutki uboczne i można latać. 

sdsd.png

Edited by gamabro

Ale nie rozumiem co to ma znaczyć?, pochwaliłem sort ze zgodny z nazwą/wyglądem ze strony a ze znikł z mej szufladki 4homipt który leżał dokładnie w takiej samej samarce jak mdphp przesypane i była tego podobna ilość, nawet wygląd mi się kojarzył. 'Amatorzy' powiedz co tym chciałeś wyrazić?, jebłem odrazu 500mg?, kurwa widocznie nigdy się nie pomyliłeś w niczym i jesteś bogiem rc który nic wartościowego na forum jak dotychczas nie wniósł chyba ze to żeby nie ćpać. A może faktycznie pierdolnąć to wszystko i się spinam niepotrzebnie.

Edited by gamabro
dopisanie sensu

Chłopaku świat się w około Ciebie nie kręci, a to akurat było wymierzone w pana "doświadczonego" 

Jakoś ja mogę spać po tym, jeść, funkcjonować wśród ludzi, pracy.

Ale... 

Rano, 60-70mg Max na rozruch i po kilku godzinach dorzutka 50-70mg 

Nad kolejną to się już zastanawiam czy dorzucac czy nie bo linia jest cienka bardzo cienka, trzeba znać swój organizm i zważac na inne czynniki by nie wpierdolic się w drżenie rąk, kardio-design  i by "ONI" nie przyszli. 

Ale nie, Pan "doswiadczony" wielki gieroj, cpun-artysta-naukowiec 

Będzie napierdalal jak fetę bo przecież wstyd mniejsze i jazda auuuuuuuuuuuuuuuuu

A potem nowi userzy czytaj I biorą przykład bo przecież "niebieski" wie lepiej I nie szczęście murowane. 

Ta substancja to szatan w prochu, moja ulubiona :E

Z głową panowie z głową. 

Kolejny doświadczony który pozjadal z osiedlową fetą (sory: coffą, strychniną ,aderalami, creatynami, psychotropami i chuj wie jeszcze z czym tam teraz się miesza te 15% fety w fecie) wszystkie rozumy. 

100mg co 2 godziny no idiota i tyle.

Takich to ja nie szanuje i liczę na selekcję naturalną by oczyścić to pokolenie "prawilnych mordeczek"

"Wolę hexa po którym praktycznie nie ma zjeby" 

Paulo Choeloelo. 

Edited by PatologiaRc

• 4 weeks later...

Postanowiłem ostatnio przetestować materiały tego vendora, wybralem  5 interesujących mnie potencjalnie materiałów w tym właśnie tego "szatana w prochu" :E:E 

Zamówiem 3 różne hexy, X-MDMA (z ciekawości :E )  i właśnie królówkę wszelkiego zła MD-PHP :E:E

chyba najlepsze doznania właśnie po Madame dePeHaPe .  Wyrazy uznania. 

+ Sniff przyjemny !! :E!! 

+ Schizz nie stwierdziłem, a swoje przerobiłem :E 

- jedyny minus ktory mi na mysl przychodzi, to że torba mi szybko wyschła, także zaraz będę chyba zamawiał tego więcej bo jest konkret :E 

Ja mam juz swoje nawyki i swoje sposoby, takze o dawkowaniach nie bede tutaj pisał zbytnio zeby ktoś się nie zasugerował :E

Swojej ceny warta zdecydowanie, ja się nie zawiodłem,  MDPHP mix z PINK Hex  to już wogole pizgawica bez kontroli, bajka ahhh <3 

na plus ultra szybki goląb, super kontakt z vendorem, jakość 5 gwiazdek gwarantowana u  :batman:  Dark Knighta :batman:  

:batman:  @DarkChem.com - vendoza zajebioza :batman:     

Edited by juras3
komputery trudne :E