Skocz do zawartości
RcChemicals

Jaki produkt powinniśmy wg. Was dodać do oferty

Polecane posty

1) opioidy - gwarant stałych zakupów wśród grzejników; a pośród nich legalne analogi fentanylove i morfiny (bo też sa takie hehe), analogi metadonu też są w pytkę :D 

2) dysocjanty - metoksyketamina jest w Polsce legalna (i co śmieszne jestem jedyną osobą z PL (w owym czasie środek był popularny w UK-do PL nigdy nie dotarł), która tego próbowała - piszę to na podstawie konta na konkurencyjnym forum). Ewentualnie 2-des-fluoro-ketamina ;) 

3) psychodeliki (z tym, że nie lizergamidy, bo one wszystkie są praktycznie takie same), jakieś (jeszcze) legalne tryptaminy bądź PEA z grupy 2C-x (o ile są jeszcze jakieś legalne)

@Wojt miałem na myśli to co napisałem, wpierw sprawdź co człowiek napisał, a potem się odzywaj - Ojca dzieci robić nie ucz ;) Metoksyketamina (metketamina ew.), a metoksetamina to nawet z nazwy dwie kompletnie różne bajki (pomijam, że pierwsza subst. co mocniejszy analog ketaminy, a mxe to pochodna pcp).

Ojj jaki Ty ojczulku dokładny :hahaha:

W obecnej dobie pomysłów nowych userów, wszystko jest możliwe, tak więc, nie wiem w czym widzisz problem ;)

To jak już narobisz tych dzieci to daj znać podeślemy czekoladki.

:off: 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA