Skocz do zawartości
keep it pale

Atomchemicals.nl - 3CMC POWDER HIGH QUALITY

Polecane posty

co? 3CMC POWDER HQ od Atoma, ot co jego temat w końcu :elo::elo:

ile? z 100<>200MG o tyle, coś miedzy pomiedzy :niewinny:

wygląd? Brązowy proszek, pył, coś tam stęka pod kartą, skrzeczy, suchy, łatwo robić lajne :E

zapach? chemiczny, ostro, odrzucający taki lekko, ale bez przesady.

wjazd/spływ? gryzie, gryzie, gryzie, przymruża oczko :E
spływ piekący, gryzący, wjazd Tyyyy ludzie przyjemnie się robi, czekam dalej :E
zapycha kluka, czytaj nosa :E

aaaaaaaaaaaaaaaaapsik
o kurde, kichnąłem :E

przyjemnie się robi, od co, nie przyjąłem dawki takiej jakiejś w swoim stylu około 300MG/400MG tak raczę może potem..
nie jest źle, a z pewnością aktywne, bo wszedłem na tą CMC'kową częstotliwości na której po większych dawkach moge :scream:
czuje ucisk w piszczelach gdzie przy 3CMC CRYSTALS HQ od tego samego vendora, czytajcie ATOMA!
mam ucisk + mrowienie, ale może mrowienie by było gdyby dawkę większą przyjąć, nie mniej jednak, przyjemnie bo wiem, że mnie pobiera.
mrowienie w rękach tzn otwartej dłoni, o dłoni.
Przyjemny stan, piszę posta nt. samplowców których powołuje do opinii, a więc speed/euforia, fifty fifty
gotow do dzialania, a więc dzialam i daje Wam przyklad.
:E

więc oznaczanie trwało w chuuuuj, faza się zmixowała z PLOMO&PLATO 
więc dalszy ciąg, cdn..

Siemano doleciał gołąb to i recka wjęzdza. Od razu podziekował za możliwość testu.

godzina 13:00 wjeżdza 200mg na klame aż łezka poleciała spływ gorzki lecz dla mnie znośny.  pare minut mineło czuje zaczyna wchodzić powolutku robi się bardzo przyjemnie. Ciary na głowie muzyka wchodzi ładnie w baniak , browarki bardzo dobrze wchodzą , faza utrzymała sie jakąś godzinkę. Po tej godzinie nie odczuwam jakiegoś strucia lekka stymulacja utrzymywała sie jeszcze przez jakąś godzinkę. Produkt jak dla mnie na +! Polecam Vendora i zajrzę jeszcze do niego na pewno :niewinny: Piona

UWAGA TO TYLKO SEN 
   BADANIE: 3cmc powder
   OD:    Atom
   WYGLĄD : mały sypki puder gdzie niegdzie micro krystzałek

Doświadczenie- Tolerka średnia
Info o mnie - waga 110 kg facet
Set & Setting - Dom, własnie wróciłem z tam od gołebia
                wyjełem pakunek 0.3 sypie na fona
                sprawdzam godz 9:00 walłem troche
                piecze, znowu piecze i piecze
                minute i przeszło pieczenie, nie poczułem
                mocno więc walłem 0.2 na raz i zaraz w pokoju kolejna setke

9:5 dobra wszedłem do siebie do pokoju wzieły mnie myśli
    owiele lepiej sie poczułem lekko i baaardzo ambitnie
    aż zaczełem myśleć o przyszłości hehe odczułem spokój
    lekka stymulacje dosłownie lekką bo w sumie nic nie zrobiłem 
    żadnych złych objawów, trzasłem kolejne 100 

9:15 - więc załądowało się już wszystko w sumie to stanełem w pokoju
       sprawdzałem ten temat w paczce rozkminiłem dużo
       ale 0.3 dla mnie to mało troszkę ale bardzo mi się spodobała 
       ta 3, stwierdziłem że inni nie mają takiego tematu
       znalazłem se zajęcie. chwilowe. stwierdziłame odrazu
       (tak pozatym to ciągle coś stwierdzałem jak jakiś mędrzec)
       że chyba mam za duża tolerke na to. ale ja nie wiem skąd!

9:30 - ogólnie ta euforia mineła chciałem zacząć coś robić żeby się
         nie nudzić, stymulacja zaczeła górować 
9:40 -  ogólnie eufo mi mineło o 9:40 wtedy załowałem
        że nie podzieliłem po 100 co 20min
        ale tak to jest jak sie nie wie a sie testuje 1 raz
        oskrobałem wszystko co miałem w woru hehehe
9:45  - i tak do 10:30 trwała stymulacja i chęć do robienia czegoś
        ale za mało mi było bo głód góruje kurde
        sh*t załuje że wziełem dużo kanasów hehe

czysty i świeży byłem przed. dawno nic nie robiłem.

UWAGI - Dawkować co 20min najlepiej. najbardziej wydajne
brak zwały, tylko lekki spokój troche jak po bieganiu
 OGOLNIE 
-  9.0/10
-  aktywne 100mg +  
-  Dobre rekreacyjne, fajnie bo sam waliłem a bad tripa nie miałem
wielki plus
PS.To mój sen ty snisz na własną odpowiedzialność

Edytowano przez CzlowiekMajuana

Jak tam wasze pieczary ???

Dawno jakiejkolwiek Trójki nie jadłem.. może to dziwne ale czułem się bardzo podobnie jak po fetce :niewinny: wkręciłem się wczoraj na sprzątanko.Kojarzycie na pewno ten stan po fecie jak się w coś wkręcisz i sprawia ci to przyjemność ,sprzątałem takie miejsca których  normalnie mi się nie chciało i udało mi się skopić na tym co robię w przeciwieństwie do stymulantów, więc pozytywnie byłem wkręcony w robotę,nie odczuwałem żadnych schiz itp.mogłem skupić się na czynnościach w tle muzyczka.Nie jestem w stanie określić ile było aplikowane bo sypałem na oko i co jakiś czas dorzucałem  sobie końcówkę wymieszałem z czwórką.

Co do aplikacji to nie był aż taki pali kluk jak dla mnie, zadowolony jestem że w końcu coś pożytecznego udało mi się wycisnąć po rc w przeciwienstwie do stymulantów, jedyny minus to że szybko się skończyło  ale euforyki już takie są mam smakę przyfanzolić.Został mi jeszcze chomik ale to już inna bajka . Dziękuje możliwość badań !

odklejam sobie naklejkę i zostawiam tylko sam napis tak dla wygody :niewinny:

ad.thumb.jpg.be54c5b7d9e961621773e1cf87a242f5.jpg

Trójka przetestowana, co prawda w mixie z 4cmc sc, 150mg w proporcjach 1:2,ale dało sie wyczuć fajny napływ dopaminki, bez uboków, brak checi na dorzutke, po peaku clearhead i delikatny speed 

Po produkt juz nie sięgnę, ale tylko dlatego, ze jestem fanem solidnych crystalów, ogólnie bardzo polecam i nie powinniście sie zawieść na tym produkcie.. ;)

Miałem pisać 2 dnia temu, bo wtedy był badany, ale wczorajsze badania innej substancji z innej parafii sie przedlużyły troszke, także teraz mam chwilke czasu ^_^

No hmm

Cienkawe, - nie wiem co tu w sumie powiedzieć. Słabo. Podczas sniffa nie było czuć nawet charakterystycznego dla tej substancji łokurwa bólu, nawet troche bólu, a coś mi to w odbiorze wyglądało na sól kuchenną. A raczej tici tici 3cmc i duzio Duzio DUZIO soli kuchennej. Naprawde ledwoo ledwoo aktywne, może zaszła pomyłka albo inne cuda. Cóż nie Mi oceniać :E Ja dostałem sampel i byłem zobligowany wystawić recke. No mi sie nie podbało, gratuluje wszystkim wyżej że dostali coś lepszego i na nich podziałało. Viel Gluck

3cmc Powder

Wygląd: Puder z kremowymi?brązowymi? przebarwieniami

Dawkowanie: standardowo uczuleniówka 30mg póżniej 150 i dorzucone 200

Aplikacja: sniff wyjątkowo bolesny, spływ znośny

Działanie: Po 5 minutach od 150mg jak zaczęło się coś dziać przez moment pomyślałem że wygrali tym sortem, niestety stan błogosławiony trwał nazbyt krótko i spadł do poziomu, który osobiście uznałem za poprawny. Czegoś jednak mi brakowało w tej fazie, takiego poczucia dobrej bani ;) Zabrakło materiału na test oralny. Biorąc pod uwagę co teraz lata po paczkomatach jako 3cmc to jeżeli ktoś chce w miarę bezpieczny w działaniu i nie ma wyśrubowanej tolerki, śmiało uderzać.

Ogólnie reasumując produkt na 6/10, dobry dla początkujących, nie powoduje nieprzyjemnych uboków, idzie zasnąć.

3CmC Powder
Badanie przeprowadzone przy zerowej tolerce. Przyjęto dwa razy po 200mg ww substancji :D Efekt zajebista przejrzystość myśli przy lekkim zamgleniu obrazu. Dodatkowo gadatliwość może nie bardzo na plus ale za to libido taak i to bardzo :D Pojedyncza aplikacja działa jak na mnie ok. 30-40minut, przy czym po powtórce efekt wciąż był taki sam :DPo zejściu fazy zostaje lekkie pobudzenie ale to szybko mija ;) Powiem tak, mi zajebiście pasuje taka 3 i myślę, że nie tylko mi się spodoba ;) ale jak już pisałem od dłuższego czasu na stim/eufo brak tolerancji ;) Pozdrawiam

Spozniona ale jest ;)

Ogolnie fanem CMC to ja nie jestem i zazwyczaj dziala na mnie podle ale ta trojeczka jest inna. Przyjalem 100 sniffem i co u mnie nie spotykane bie zaczalem kichac tylko trochę pogryzlo i nagle bum bardzo ze tak powiem prestizowa bania ;) jak dla mbie to najlepsze cmc jakie jadlem

14 godzin temu, merdres napisał:

Spozniona ale jest ;)

Ogolnie fanem CMC to ja nie jestem i zazwyczaj dziala na mnie podle ale ta trojeczka jest inna. Przyjalem 100 sniffem i co u mnie nie spotykane bie zaczalem kichac tylko trochę pogryzlo i nagle bum bardzo ze tak powiem prestizowa bania ;) jak dla mbie to najlepsze cmc jakie jadlem

zwala co nie i nosa nie zapycha... Dobre ma te dojscie atom

Tyle recenzji, a nikt nie porównał powdera do najlepszej trójki, czyli hq crystala!
Jak obiecałem atomowi porównanie, w zamian za sampelki, bo czekam z zakupami na HQ. (na mój koszt wysyłka aż taką pazerą nie jestem :D)

Nie będę pisał całego tripa bo każdy wie jak działa dobra trójka, tylko napiszę różnicę między nimi:

- Crystal bardziej gryzie w nos.
- Crystal bardziej dopaminowy, ale również noradrenalinowy (Czuć po zejściu fazy jeszcze stima, powder szybciej schodzi i tylko lekka ciapa na zjeździe)
- Crystal jest mocniejszy (pewnie przez tą noradrenalinę, dłużej czuć działanie crystala, a po wszystkim zostaje jeszcze taki "orient".
- Zjazdu nie mogę ocenić, bo za mała gramatura. Do Crystala zasiadam przynajmniej z gietem. Jeszcze potem poszedł NEP (Recenzja w odpowiednim dziale)

HQ Crystal  -10/10 (minus za to, że pamiętam trójkę bo banie z Chin. W sumie tutaj nie ma takiego ciśnienia jak po chińskim sorcie. Kto zapierdalał o 4 rano tramwajem pół Warszawy po 0.5g to wie o czym mówię. Teraz temat się kończy i "no trudno szkoda", i łapy nie latają, rano nie ma mokrego łóżka. Ja obstawiam 80%/15%/5%. Te z chin to chyba przynajmniej miały z 20% NA, bo zjazd był bo nich okrutny. Chyba, że to kwestia zanieczyszczeń ( @luks1985jak myślisz? Tutaj Dopamina króluje! Jest ten oczekiwany rush i clearhead, a euforia w tle wesoło pomyka za nami i nie może nadążyć :D I 5% dla noradrenaliny, bo wyraźnie ją czuć na zejściu :P 

Powder 7+/10 - Całkiem zwyczajna bardziej dopaminowa, lecz serotoninę też czuć. Oceniłbym na 60%/40% na rzecz dopaminy. Jeśli ktoś woli dopaminowe sorty to polecam, ale w przerwie jak nie ma Crystala HQ oczywiście :D

Wartości DOP/SER/NA są tylko własnymi odczuciami, które każdy inaczej odczuwa. Ja tak to widzę, myślę że większość zna efekty poszczególnych dużych ilości neuroprzekaźników w synapsach, jeśli nie to mogę opisać jak ktoś ładnie poprosi :niewinny: 

Ciężko ocenić dokładnie po 0.3g. Mówiłem, że NEP'a chcę 0,3, to mi dałeś 0,6. Miało być odwrotnie mordo :D I jeszcze 2 wory tego efylonu, kurwa to jest trutka na szczury, a nie RC. Miałem tego nie żreć, a podjadam sniffy po 10mg na zjeździe bo nie mam nic innego. Oj ciężki dzień mnie chyba czeka.
Tylko po efylonie się przejechałem kiedyś z całego swojego RC-CV, a jest tam z 20 substancji głównie stimy/eufo. Dostałem zespołu pozapiramidowego z bradykinezją w roli głównej. Sorry ale nie będzie o tym recki, chyba że mnie ładnie poprosisz to wyleję swoje żale na temat tego gówna. NIE ŻRYJCIE TEGO GÓWNA!!! Powiedział z lekką ironią ale również powagą Harry wciągając 10mg :sniff: 

Ograniczam się to analogów metkatynonu, z trójką w podstawniku i MJ, od święta koko i "szybkie buty" dlatego takie mało bogate RC-CV ale po akcji z efylonem to ja dziękuję za takie jazdy. Tak, psychoza też była i to taka, że "znajomi" się ze mnie śmiali pod oknem i udawali, że benzo na parapet kładą. To ja już wolę "ich".

Jak dla mnie Powder nie ma podejścia do Crystala tak jak się spodziewałem, ale to nie znaczy że to słaba trójka. Po prostu Crystal jest dla mnie idealny :niewinny:

To tyle ode mnie, jutro recka NEP'a bo nie chcę mi się pisać na razie, chyba że mi się odwidzi to będzie dzisiaj :P Wniosek? Czekać na HQ od atoma, chyba że ciśnienie ostre to będzie w sam raz, taka wersja demo crystala, tylko bardziej leniwa.

Cytat

Nadam się na testera? :D Czekam na info od vendorów na priv hehe

Edytowano przez HarryOdkurzacz
tester ostry odkurzy posty

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA