Skocz do zawartości
narkomat

Alter**he**cal*.*c**

Polecane posty

tydzien temu golab wyladowal i w srodku zupelnie co innego co zamawialem, odeslalem zgodnie z zaleceniami i od tamtego czasu nie mozemy sie dogadac, nie chca mi odeslac tego co zamawialem, bez kasy i bez towaru, cos im sie w glowach poprzestawialo, widac traktuja dobrze tylko tych co maja po kilkaset postow na forum, szarego klienta opluwaja, zawsze te same osoby ich propsuja szczegolnie nancy, ciekawe ile sampli dostala ze jej kazali tak pisac ciagle o nich pozytywnie, nie polecam sklepu

Edytowano przez Cpun3q

Ja Wam dodam od siebie tyle:

1. Zostawiliśmy temat sklepu po aferze z kontami, sklep nam ubliżał, nawet napisali na swojej stronie oświadczenie i jawnie skrytykowali nas, że jesteśmy "sprzedajni" i odradzają tutaj komukolwiek przebywać. Gdybyśmy chcieli wojny z tym sklepem to od razu by ich temat wyleciał. Po prostu odpuściliśmy, mają swój świat, zaczepiają, krytykują. Nas to nie boli, damy radę z tym ;) 

2. Obserwujemy ich temat od dawna, jest jedno konto, które notorycznie dodaje zdjęcia z zamówień od nich i ich niesamowicie zachwala więc przyjrzeliśmy się temu kontu, okazało się że było 7 innych i każde z identycznej przeglądarki i identycznego IP, a w dodatku każde chwalące tylko Altersow w tym temacie i to co stronę dlatego po prostu skasowaliśmy temat bo był szczerze mówiąc - gówno warty jeśli chodzi o rzetelną opinię.

3. Otrzymaliśmy informację od jednego zaufanego użytkownika, że z konta @Alter Chemicals (czyli tego z którego sklep deklaruje się jasno, że jest firmowe, a tamto fake) przychodzą PM w których sklep prosi o pisanie pozytywnych komentarzy o nich w temacie bo Administracja nie przepuszcza POZYTYWNYCH komentarzy z ich innych kont, które mają moderację.

Sami sobie teraz odpowiedzcie czy warto ufać, dlatego przedstawiliśmy sprawę jasno na stronie głównej forum żeby być ostrożnym.

Każdy post w offtopie będzie kończył się od teraz banem.

Pisać konkretnie i na temat o sklepie, a nie o swoich widzimisię.

Dokładnie, Glass lepszy. Spływ po Brownie do fajnych nie należy i zajeżdża czymś niezbyt pachnącym :D nie jest zły, ale Glass to no. 1

@luks1985, dokładnie. Nie ma nawet cienia speeda, 100mg już robi naprawdę dobrze - no chyba, że ktoś ma większe wymogi co do substancji.. Ale radzę nie przekraczać 150mg sniff i 250mg oral. 

Mam nadzieję, że kolejny mój pozytywny post na temat sklepu nie zostanie usunięty przez administrację :busted_cop:

Ale żal :D  kasujcie niewygodne dla was posty... prawda wygra czego byście nie robili. A swój komentarz i tak wrzucę na HR ;) 

cenię ALTERSów za rzetelność, wysoki poziom obsługi oraz pełną kulturę w komunikacji z klietnem. 

jakości obecnego sortu klefa nie mogę póki co ocenić, ale już leci zamówienie więc pod koniec tygodnia wypowiem się nt. Glassa.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA