Skocz do zawartości
RChem

RChem.eu --- 3-CMC BIG CRYSTALS

Polecane posty

Zapraszamy do zamieszczania opinii na temat produktu 3-CMC BIG CRYSTALS ! ! !

Poniżej ceny oraz zdjęcie produktu! 

3g - 90 PLN

5g - 130 PLN 

10g - 200 PLN

25g - 460 PLN 

( większe gramatury dostępne na dniach ! )

PRZYPOMINAMY, ŻE JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH WYSYŁAMY PACZKI ZA POBRANIEM ;)

IMG_20180129_111132.jpg

Edytowano przez RChem
nowe foto;) nie wygląda już jak chałwa;)

W SPRZEDAŻY NOWE GRAMATURY:

3-CMC BIG CRYSTALS 50G - 850 PLN 

3-CMC BIG CRYSTALS 100G - 1650 PLN

@Hwyl Nofio opinie które do nas wróciły są takie, iż  z przewagą jest speedujące ale oczywiście z nutką eufo :niewinny:

Wiadomo, że trzeba sprawdzić na swoim szczurze

Widać, że vendor konkretnie podchodzi do klienta. Sam czas realizacji - wysyłka oraz kontakt są na wysokim poziomie. Jeszcze tylko jakość odczynników i wiem na czym stoję.

200mg sniffem z samego rana , dalo piekne wejscie , czuc dopamine , jest bardzo przyjemne eufo , taka jedna wrzuta z rana piekna sprawa na piekny poczatek dnia , mamy chec na kontakt z ludzmi , libido duzo na + , jest chec pokazania sie ludzia , nie ma problemu z obawami ze ktos sie poczai , przy jednej wrzucie nie wiemy nawet kiedy schodzi poprostu o tym zapominamy :niewinny: 

Sort jak najbardziej mi sie podoba, jak ktos wyzej pisal faktycznie przypomina troche legendarnego slayera, lecz jest to inny temat  

Dzięki @RChem za paczuszke Sample Packa szkoda że nie wrzuciles 4cmc i Henia Ewentualnie też by mogło Być 4-Mc ale cóż nie ma na stanie wszystko możemy zrozumieć każdemu się zdarza ale dzięki za samą 3cmc Big Crystals Poniżej Zamieszczę Zdjęcie Sorciku Fajny Ten Krysztalek kolor kremowo brązowy lub beżowy chuj go tam wie ale zapach to przez sam woreczek już czuć jeszcze nie po otwarciu Struny a już czuć ten mocno chemiczno klefowy zapach po zapodaniu 100mg w Sniffem weszło po niecalej minucie ciarki przeszły mnie od stóp do głowy fale ciepła z potem mnie oblały . Czas dzialania 1:35 min no coś co bym się nie spodziewał ostatni taki sorcik dostałem od słynnego wilk /demona z lasu nie będę pisać o kogo chodzi bo pewnie każdy jest akurat w tym temacie .. za godzinę :niewinny: następna wrzuta ale teraz to z 200mg he he pozdro mordeczki Elo:D

20180206_125444.jpg

20180206_125513.jpg

Co ty chcesz od 3jki euforii?! Toć to 4ka ms takie działanie a 3 leciutko... 

Nie wiem czy to jest

Bekejszyn, ale zaczynam się zastanawiać czy wy wiecie co jecie? 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA