Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Recommended Posts

BitBay:
"Informujemy, że zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, o których mogliście przeczytać w mediach, z niezależnych od nas przyczyn postanowiliśmy o zawieszeniu działalności w Polsce.

Nasza giełda pod marką BitBay będzie prowadzona przez nowego dostawcę w przyjaznej kryptowalutom jurysdykcji Republiki Malty.

Konto BitBay na Malcie można utworzyć już teraz, po zalogowaniu do konta.

Dostępna jest możliwość wypłat i depozytów PLN, a także EUR i USD. Rachunki są w Polsce. Konto wygodnie zasilicie z polskiego rachunku bankowego.

Jak dotychczas platforma będzie dostępna pod adresem bitbay.net.Nowy dostawca uzyska też prawo do korzystania ze wszystkich rozwiązań wypracowanych przez BitBay sp. z o.o. Dzięki temu giełda BitBay na Malcie będzie świadczyła usługi wysokiej jakości, a także będzie pracować nad dalszym rozwojem.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na taki krok? Niestety ostatni polski bank gotowy świadczyć nam usługi bankowe podjął jednostronną decyzję o zakończeniu współpracy BitBay sp. z o.o. ze skutkiem na koniec maja. W tych okolicznościach dalsze świadczenie wysokiej jakości usług przez giełdę BitBay w Polsce nie jest możliwe. Zapewniamy jednak, nadal będziemy wspierać polską społeczność i aktywnie działać na jej rzecz. 

Odopowiedzi na często zadawane przez Was pytania znajdziecie tutaj: https://buff.ly/2sjJNe3

W związku z często zadawanymi przez Was pytaniami publikujemy listę informacji, które w oficjalnym oświadczeniu może nie były przez nas wystarczająco jasno wyeksponowane.

 Co, jeśli przechodzicie z BitBay na Maltę?

1) Wasze środki są bezpieczne. Po przejściu na Maltę nic się nie zmienia. To nic nie kosztuje. Login i hasło oraz 2FA pozostają bez zmian. Stany sald będą w całości przepisane. Wystawione oferty również nie zostaną anulowane, a transakcje będą się dokonywać pomiędzy użytkownikami zarówno z Polski jak i Malty.

2) Jeśli macie zweryfikowane konto, to po przeniesieniu będzie ono nadal zweryfikowane.

3) Po przejściu na Maltę wpłaty i wypłaty PLN są dostępne. Obsługuje je POLSKI BANK. Wasze przelewy będą przechodziły równie szybko. Planujemy niebawem zwiększyć ilość sesji wychodzących od nas przelewów z 1 do 3 dziennie, aby jeszcze bardziej poprawić jakość korzystania z naszej platformy. Planujemy również integrację ekspresowych wpłat i wypłat.

4) Na BitBay Malta dostępne są wpłaty i wypłaty EUR i USD, a rachunki również są w polskim banku.

5) Wpłaty na Poczcie Polskiej oraz wypłaty w bankomatach dla klientów po przeniesieniu pozostają dostępne i działają jak do tej pory.

6) Wszystkie rynki do handlu pozostają dostępne i tylko pracujemy nad dodaniem nowych.

❔Co, jeśli nie zdecyduje się przejść z BitBay na Maltę?

1) Jeśli ktoś nie zdecyduje się na założenie konta na Malcie, JEGO KONTO NIE ZOSTANIE ZABLOKOWANE i nie straci dostępu do środków na nim zgromadzonych. Wpłaty na konto w Polsce można dokonać najpóźniej 30 maja. Od 31 maja będzie możliwe jedynie dokonanie wypłaty całości środków zgromadzonych na koncie bez możliwości ich ponownej wpłaty.

2) Wszystkie rynki pozostają dostępne. Data 17.09 to data TEORETYCZNEGO wstrzymania usług dla użytkowników, którzy nie zdecydowali się na przeniesienie. Jeśli jednak ich ilość będzie duża, to będzie rozważana zmiana tego terminu.

Niech Was nie myli nazwa firmy maltańskiej. Nie brzmi ona BitBay jednak to jest BitBay. Wynika to czysto z prawnych zabiegów, wiele platform na świecie ma inną nazwę firmy w stosunku do nazwy platformy. Niczego nie musicie się obawiać."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...