Skocz do zawartości

Polecane posty

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Wcale nie wiadomo czy wszystko można czy to był pojedynczy przypadek.

Sprawa w tym w jaki sposób pieniądze krążą po refundzie. Jeśli trafiają od razu na pocztę, to listonosz pewnie zwraca kasę i tutaj jestem utopiony, jak inaczej to może i mam szanse.

Zresztą, dotpay - dzwonisz i czekasz 45 minut w kolejce, nie wytrzymujesz, wysyłasz maila - cisza. 4coins, wykłada lachę i gada żeby do dotpaya się przypierdalac jeśli chodzi o kasę, no ale jak, jak do nich normalnie nie da się dostać xD

4coins może zatrzymać Twój przelew bo dane mogą sie nie zgadzać. Jeśli włascicielem konta bankowego z którego robiłeś przelew jest 'Jan Kowalski' to w portfelu 4coins też muszą być dane 'Jan Kowalski'.

Oni od jakiegoś czasu wymagają weryfikacji danych.

Zadzwoń do nich na infolinie i pytaj ocb.

Dnia 8.03.2019 o 16:06, Wojt napisał:

Wada jest to, ze chca foto dowodu :E

Sa lepsze rozwiazania ;)

Jakie? Daj przykład lub gdzie kupić MMC, cmc normalnie przelewem bez zamoty z btc 

odgrzeje starego kotleta :E

w grudniu sobie wpłaciłem kilka stówek na portfel założony na 4coins - jeden z nielicznych kantorów który nie wymagał żadnej rejestracji, podawania numeru telefonu itp

loguje się w tym tygodniu żeby sobie te pieniążki wydać i co?

4coins wprowadziło wymaganą weryfikację konta jeśli chcecie sobie pieniążki gdzieś przelać albo wypłacić :)

jak ktoś sobie założył konto jako Jan Nowak albo Janina Kowalska to za chuja już tego konta nie zweryfikujecie :E

a tak większość vendorów poleca aby płacić przez 4coins.... :)

Edytowano przez TrollLesny

Cytat

jak ktoś sobie założył konto jako Jan Nowak albo Janina Kowalska to za chuja już tego konta nie zweryfikujecie

Wystarczy zadzwonić na infolinie, powiedzieć, że cały czas prosi cię o weryfikacje danych. Prosisz o to, żeby zdalnie zaznaczyła, że konto jest zweryfikowane. Zadziałało to na moim przykładzie i już nie mam z tym problemu. :D

zakladalem u nich z 10 kont w zeszlym roku i nigdy nie bylo weryfikacji :)

jeszcze miesiac temu moglem sobie swobodnie przelewac gdzie chcialem - teraz dopiero jest to ograniczenie

u mnie to nie przeszlo - kazali mi na infolinii zrobic wplate z mojego imiennego rachunku bankowego :E

jebac to, duzo hajsu nie strace, pisalem bardziej informacyjnie

kiedys byla normalnie opcja zmiany danych osobowych, teraz nawet to jest zablokowane :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się