Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość JUAN

jaki kurwa poradnik do tej strony niby trzeba mieć xD? odpalasz tora wchodzisz, wybierasz kwote, wplacasz z rl konta, a potem dysponujesz sobie tymi btc'kami jak chcesz xD

Gość JUAN
5 godzin temu, MeFiuS napisał:

@JUAN dzięki dzięki

Żeby czegoś źle nie zrobić bo jeszcze kasa pójdzie w piz**

Zdjęcie się nie wyświetla:huh:

dziwne, mi wyświetla, no nie jestem u siebie teraz, więc nie zrobię jeszcze raz, ale chodzi o to, ze masz tylko możliwość kupna btc przelewami bankowymi, czy blikiem, czy peopayem, niewazne, nie ma przekazu z poczty. ewentualnie mozesz zalozyc drugie konto na 4coins, na jednym kupic btc normalnie, a potem przelac je na drugie konto, z ktorego chcesz realizowac zamowienia xD ogolnie to ja kupuje sobie przez pekao i po 20 min max są już bitkojniki.

Gość MaSaLa

ten kantor zablokowal mi 2 razy portfel za zakupy u predatora :niewinny:

kolega pred na swojej stronie ma odnosnik do ich strony, z jakims ref'em z reszta - chyba firmie 4coins nie spodobalo sie to, ze ich witryna jest wykorzystywana do takich celow jak sprzedaz dopalaczy

wiec cieszcie sie ze wam dziala, na lewe dane, bez weryfikacji itp ale nie zdziwcie sie jak kiedys tak jak mi zablokuja wam portel :niewinny:

drugi minus polskiego portfela to to, ze przez 5 lat musza trzymac cala historie transakcji (kto wplacal, gdzie wyplacal itp) bo takie jest prawo rachunkowe w PL

no chyba ze ktos do zakupu uzywa localbitcoins to moze miec wywalone jajca :lol:

Apropo 4coins, metoda na wpłatę pocztową faktycznie chyba już nie działa.

Wybrałem millenium bank, przepisałem wszystko na kwitek na poczcie, zapłaciłem, dotpay przyjął ale gdy wpisze numer identyfikacji dotpay na 4coins to wypisuje mi ten numer jako refunded. Czyli z kasą się mogę pożegnać, pieniądze przepadły. Szkoda a mogło być tak pięknie...

Edit: Oczywiście, że nie działa, wystarczy ruszyć głową a ja kurwa nie potrafiłem przeczytać tekstu WIELKIMI LITERAMI, wskazującymi, że takie coś już nie działa u nich.

Kurwa...

Edytowano przez Vicodinox
zjebałem

@pablo dziękuję za polecenie, w przyszłości skorzystam.

Teraz pytanie, wiesz (wiecie) może co teraz? W sensie jak odzyskać tą kasę? Da się?

Z tego co rozumiem działała to tak

Ja wpłacam na poczcie (tutaj fejk dane :/

Poczta -> dotpay -> 4coins tutaj następuje refund i tutaj największe pytanie przy refundzie: 4coins -> dotpay a czy dotpay wysyła wtedy na pocztę te pieniądze znów?

Da się teraz na szybkiego coś wykombinować? Nawet żeby dotpay przelał kasę na moje konto jak do nich zagadam?

Ma ktoś pomysł/Znalazł się w podobnej sytuacji?

Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że posiadam karteczkę potwierdzającą tą od osoby z okienka na poczcie z jej podpisem, myślicie, że przeszłoby jakby jakbym podbił z tą kartką i powiedział, że zwrot nastąpił? Czy na poczcie tego nawet wtedy nie wiedzą?

Chujnia trochę, jeśli nic nie wyjdzie to ktoś się ucieszy gdy listonosz mu kasę za zwrot przyniesie:))

Edytowano przez Vicodinox
dodatkowe info

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się