Skocz do zawartości
KOGUT91

Cannas bammas Czyli trutka glowy

Polecane posty

10 godzin temu, EmaJuŻbEzBana napisał:

Ja to w ogóle nie wiem co jest fajnego w zegarkach firmy Armanii? (gościa od spodni co się na zegarkach w końcu nie znał ;) Mam Sectora za 5 kafli i nie zamierzam wymienić (od 10 lat) wszystko super działa ale marki nikt nie zna bo to unikat  :D

Poprostu lubie firme Armanii. Wiadomo ze są zegarki znacznie lepszej jakosc. Armanii to w sumie sieciowka ale taka lepsza

8 godzin temu, PatologiaRc napisał:

Wow, nie no zazdro.

Ty to ale jesteś, taki drogi zegarek

łał.

Jeżeli zegarek za 5 patyków jest dla ciebie za drogi, to zastanów się ile przetraciłeś na RC, w ciągu roku mógłbyś sobie na taki zapewne pozwolić 

Dla mnie zegarek to jeden z najważniejszych gadżetów, ważniejszy niż smartfony czy jakakolwiek inna biżuteria (no oprócz dwóch łańcuchów ;) więc nie uważam aby było to coś drogiego czy nienormalnego, liczy się dla mnie marka zegarka, to co oferuje a tym samym jak mi leży na ręce

Cenię klasyczne zegarki typowe z branzoletą ;) pod wodę mam zupełnie inny bajer ale to już temat rzeka

Dnia 12.02.2018 o 11:06, EmaJuŻbEzBana napisał:

Ja to w ogóle nie wiem co jest fajnego w zegarkach firmy Armanii? (gościa od spodni co się na zegarkach w końcu nie znał ;) Mam Sectora za 5 kafli i nie zamierzam wymienić (od 10 lat) wszystko super działa ale marki nikt nie zna bo to unikat  :D

ty to jesteś

typek wstawił normalny sikor, a gostki piszą na forum dla ćpunów że rolexy mają

co za bida umysłowa

Edytowano przez Pale Tylko Wiadra

Bidą umysłową jesteś ty, dziwię się administracji, iż złodziej i oszust pod nowym nickiem dalej żebra o sample, i co niestety coraz gorzej z nimi

WSZEM I WOBEC MÓWIĘ IŻ @Pale Tylko Wiadra TO ZŁODZIEJ NAJGORSZEGO UPADKU ĆPUŃSKIEGO BIERZE W KREDO BÓŁAGA O DARMOCHĘ I NIEPŁACI

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA