Skocz do zawartości
KOGUT91

Cannas bammas Czyli trutka glowy

Polecane posty

Zwróćcie uwagę na klasyczny policyjny kadr "cały posiadany majątek" :finger::E Na drugim zdjęciu, widziałbym kraka z legendarnego wątku :E

Konstruktywna krytyka: ten zegarek z niewyraźnym logiem wygląda, jakbyś chwalił się podróbą rolex'a. W celu dowiedzenia aktualności zdjęcia, wystarczy kartka z datą i nickiem. Zdecydowanie jest bliższa "standardom".

Edytowano przez Synchro

Nie no,  nie wierze łahahha Xd..  oni muszą tu być podstawiani xd zawsze ktoś  jakiś odpierdoli epizod, że scenariusz, główna rola, postać i  całokształt kurwa oskar xd hahaah.... 

9 godzin temu, Wojt napisał:

@Synchro misiu, do rolexa to temu dalekoo dallleeko :D;) Mnie bardziej ciekawi co tam za ciasto upiekł ;) 

Nie ciasto a bulki. Oh dorosnijcie przeciez to, legal to o huj wam chodzi gdzie adkinistracja by wyjebac tych chorych na leb?

Szybkiego powrotu do zdrowia dla nas wszystkich Xd...  każdemu  zdarzylo się być prawie jak "migdałki zawijają się do.... " :D Xd  normalna życiówka xd... chorych na łeb  Xd....  nie przejmuj  sie xd  :D

To ze jest to legal to nic nie zmienia, my nie smiejemy sie z rc tylko z zawartosci tego co jest na stole po za rc. Tak więc, raz ze wiecej dystansu i ogarniecia kwestii tego co ludzie napisali. zamiast tej gotowki czy zegarka, wystarczylo dac kartke ze swoim nickiem :D a jak juz to tej gotowko nie rozkladac jak "baron" z dzielni tylko polozyc z boku, bo to miala byc kolekcja rc/dop nie kolekcja polish zloty mam banknoty :hahaha: 

Ja to w ogóle nie wiem co jest fajnego w zegarkach firmy Armanii? (gościa od spodni co się na zegarkach w końcu nie znał ;) Mam Sectora za 5 kafli i nie zamierzam wymienić (od 10 lat) wszystko super działa ale marki nikt nie zna bo to unikat  :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA