Skocz do zawartości
Ksenon

Tachykardia... Co i jak? [pytanie, nie tutorial]

Polecane posty

Że mam objawy którejkolwiek z postaci nerwicy to po mnie wiadomo, ale chciałbym wreszcie się dowiedzieć jednego, ale pierw opiszę swoje trzy przypadki.

1. MDMA - Bad trip, 139bpm i uczucie jakby serce miało wywalić z klatki piersiowej, uczucie bardzo mocnego uderzania, lęk przed śmiercią. Na MDMA reagowałem losowo 50/50, że będzie dobrze, albo chujowo.

2. 20mg prawdziwego metylofenidatu (pewne na 100%, bo miałem w blistrach), a kilka godzin później palenie THC. W nagłym momencie poczułem, że moje serce bije szybciej, ale nie robiłem sobie z tego problemu... A ile miałem?...173... Przeszło po dwóch godzinach przy piciu piwa.

3. Kolejny przypadek - kokaina. Najbardziej szkodliwa dla serca ze względu na działanie prozakrzepowo. Został mi jeden centymetr, ale i tak byłem dobrze porobiony - ale ludzie co mieli do czynienia wiedzą jak to jest z chęcią dorzucania. I tutaj narodził się błąd dodając ten centymetr więcej... okolice 180 bpm, ciężki oddech, ale udało się przetrwać, bo wiadomo, że odczynnik działa krótko.

Także teraz czas na pytanie - czy tachykardia może doprowadzić do nagłego zawału serca, albo wylewu, bądź innego powodu dla śmierci? Skoro mój puls normalnie wynosi 60-70 w spoczynku i nie zdarza mi się odczuwać bólu serca nawet po wykańczającym sprintowaniu to jaka granica taktychardii jest już powodem do poważnego zmartwień?  Zamiast wkręcania sobie, że jakieś tam 140 bpm to chwila i nas nie ma...

zazwyczaj nie, ale szansa jest że możesz fiknąć, niestety przy fukaniu miesza się nerwica lękowa (myślenie cały czas o pulsie,sercu etc) gdzie samo to powoduje że serce jeszcze szybciej wali + samo działanie środka + wyczerpanie organizmu (mało potasu,magnezu etc).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA