Skocz do zawartości
CzasemChrupne

Czego z czym nie mieszać (ocena poprawności kilku mixów).

Polecane posty

Jest to mój pierwszy post na tym forum to wypadało by się przywitać, więc witam Was serdecznie.

Trochę zrobiłem sobie przerwy od rc (no będzie jakieś 4lata) więc straciłem trochę orientacje w terenie, a nie chce siebie (albo broń boże zaprzyjaźnionego szczura) potruć przez głupotę.
Po małym rozeznaniu postanowiłem przebadać:

- 4-CMC

- MDPHP

- BK-EPDP

- PV8

- 4CL-PVP

- 4-HO-MIPT

- ALD-52

Do bodań chce przygotować mixy (liczone na jednego szczura):

- 150mcg ALD-52 + 20-30mg 4-HO-MIPT, można tu potem coś z asortymentu dać na ogar i względne pobudzenie organizmu np. 100-150mg 4-CMC??

- 50mg PV8 + 50mg 4CL-PVP, ewentualne poprawki w tych samych proporcjach jeśli badane szczury wykażą tolerancję (alfy zawsze smakowały ale z umiarem).

- 30mg 4-HO-MIPT + 150mg 4-CMC + 50mg PV8 

- 30mg MDPHP + 30mg PV8 + 40mg 4-CMC

- 30mg PV8 + 30mg 4CL-PVP + 40mg MDPHP + 20mg 4-HO-MIPT

Szczury mają teoretycznie małą tolerancję na alfy i tym podobne ale przy dobrych wiatrach potrafią skubać cały dzień bez dolegliwości (ostatnio 3 tygodnie temu 1g 4-MeO-PCP został wszamany przez 5-6dni [tu pominę co jeszcze było dodawane do tego] na 2 obiekty badane i niby wieczorem nie chciały ani trochę, ale rano to już co innego znów bardzo chętnie przystępowały do dalszych testów).

1 szczur 2 razy testował kwas (a czy to był ten kwas co trzeba to nie wiadomo) z wynikami bardzo pozytywnymi. Oba obiekty lubią też podjadać różnokolorowe cukierki (pewnie z 3 razy na miesiąc można przyjąć minimum, po 2 a nawet 3 na sesję).

Gryzonie nie pozostają też obojętne na opary z dobrej jakości konopi, no dnia nie przeżyją także, proszę uwzględnić do czego jest złym pomysłem podanie tychże oparów.

Alkohol w bardzo małych ilościach max 2 piwa lub szklanka dobrego wina.

1 obiekt posiada delikatną rysę na psychice , może mu podarować mieszanie ALD-52 i 4-HO-MIPT (albo i całkiem nie dawać 4-HO-MIPT)? Po wszelakich alfach nie wykazuje znaków choroby, a nawet bym powiedział poprawę. 

Niech wypowie się ktoś doświadczony, czy nie mieszam czegoś co się ze sobą źle komponuje i czego definitywnie mieszać niewolno.

PS. Sorty przyleciały z kosmosu więc lipy nie powinno być z jakością.

PS2. Co do ilości dokładek proszę się nie bać gdyż jako odpowiedzialny laborant robię to bardzo ostrożnie i z respektem do danego odczynnika, przed podaniem każdej nowej substancji wykonuje test uczuleniowy. 

PS3. Wybaczcie te rozpisanie ale chcę aby badania odbywał się bezpiecznie i bez przykrych niespodzianek.

- 50mg PV8 + 50mg 4CL-PVP, ewentualne poprawki w tych samych proporcjach jeśli badane szczury wykażą tolerancję (alfy zawsze smakowały ale z umiarem).  PV8 TO MOCNY STIM, NIE RADZIŁABYM CI MIKSOWAĆ GO Z DRUGIM PIROLIDYNOWCEM, JEŚLI MASZ NISKĄ TOLERKĘ I/LUB MIAŁEŚ PRZERWĘ W BADANIACH

- 30mg 4-HO-MIPT + 150mg 4-CMC + 50mg PV8  GDY ZGRA CI SIĘ PEAK TRYPTAMINOWY Z PEAKIEM KLEFA, TO MOŻESZ DOŚĆ MOCNO ZINTENSYFIKOWAĆ SOBIE TRIPA MOIM ZDANIEM, ALE PO CO TU PV8, TO JUŻ NIE MAM POJĘCIA..

- 30mg MDPHP + 30mg PV8 + 40mg 4-CMC  I ZNOWU TO SAMO - PO CO ŁĄCZYĆ ZE SOBĄ DWA MOCNE STYMULANTY? JUŻ LEPIEJ JAK POŁĄCZYSZ SOBIE MNIEJSZĄ DAWKĘ MDPHP CZY PV8 ZE 100MG 4CMC (PRZYKŁADOWO), NO ALE TAKIE COMBO, KTÓRE PROPONUJESZ MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ RÓŻNIE - MOIM ZDANIEM SĄ TO POŁĄCZENIA DLA WETERANÓW, CHOĆ MOŻE JAKIŚ WETERAN MÓGŁBY SIĘ WYPOWIEDZIEĆ W TEMACIE

- 30mg PV8 + 30mg 4CL-PVP + 40mg MDPHP + 20mg 4-HO-MIPT  NO COMMENT - JAK WYŻEJ

Spróbuj sobie pomiksować dwie substancje ze sobą - euforyk + trypta albo stim + trypta, a nie wrzucaj od razu czterech na raz, bo to już zbyt duża jazda się szykuje.

Proszę o sprostowanie, jeżeli się mylę, drodzy koledzy i koleżanki.

Edytowano przez Nancy

Wedlug mnie mieszanie sajko ze speedami to glupi pomysl, bardzo splycaja faze (u mnie przynajmniej). Jesli juz to jakis euforyk, ktory moze podbic intensywnosc tripa. Mimo wszystko polecam ci najpierw poprobowac wszystkiego osobno, a dopiero potem za badania mixow sie brac :P

Mixy będą robione dokładkami nie jako całość zaczynając od pierwszego w kolejności więc przy komplikacjach test zostanie przerwany.

Całe doświadczenie rozłożone będzie na 5 testów trwających od rana do nocy ew. do następnego ranka (18-24h) z odstępami po kilka dni (mogą nastąpić mniejsze testy w czasie tych przerw zważywszy na apetyt 1 szczura).

- 150mcg ALD-52 + 20-30mg 4-HO-MIPT 

- 30mg 4-HO-MIPT + 150mg 4-CMC 

- 30mg PV8 + 100mg 4-CMC (jak stim będzie za mocny dam mniej PV8)

- 50mg 4CL-PVP + 50mg 4-CMC + 10mg 4-HO-MIPT (bedę się starał wyrównać do poziomu niezbyt mocnego stim)

- 30mg MDPHP + 30mg PV8  (testowy szczurek lubi mocny stim i jest chętny do badań, więc na tym może się nie skończyć)

hex + pv8 + kofeina = next level bardzo ogarniety mix

mdphp + pv8 ?? ciekawe może się udać ale można by dołożyć 4cmc z 3cmc :E

Apropo dobra pv8 zastępuje pentedron w mixie fake koko pv8 + 3mmc (jak ktoś ma dostęp )

:E

11 godzin temu, green2k napisał:

Bk epdp odradzam mixowac, to tak jakbyś wkladal se gwóźdź dk trumny

Dzięki za troskę ale jak sam widzisz już doszedłem żeby tego diabelstwa nie mieszać, zobaczymy co wyjdzie po badaniach może z czyś mi przypasi to troszkę dodam.

11 godzin temu, FrsmeMe napisał:

hex + pv8 + kofeina = next level bardzo ogarniety mix

Hexen, nie dzięki jak dla mnie to jest najgorszy syf jaki testowałem (przybity, 0 empatii i stim, nie dla mnie takie rzeczy)

11 godzin temu, FrsmeMe napisał:

mdphp + pv8 ?? ciekawe może się udać ale można by dołożyć 4cmc z 3cmc

Posiadam 4cmc jak szczurek będzie chętny po tym do mu dam na dojebke ewentualnie.

Dnia 1/16/2018 o 07:51, Mikolaj111 napisał:

a co myślicie mdphp z nepem w miksie? z przewaga nepa oby dwa crystal ?

hmm ciekawe

hex2 + nep5 - git mix

md2 php3 + hex2 - równierz

chyba da się przeprowadzić taki experymęt

50mg nep5 + 25mg md2 php3 + 25mg wypełniacz (hordeina :E inchibitor Mao B )

oczywiście test max 50mg naraz tego   

Dodam że hex2+ md2php3 + nep5 to już grubo ponad czape nawet Mikołaja :E

Dnia 1/16/2018 o 11:54, CzasemChrupne napisał:

Hexen, nie dzięki jak dla mnie to jest najgorszy syf jaki testowałem (przybity, 0 empatii i stim, nie dla mnie takie rzeczy)

Dokładnie tak żadko trafia się prawdziwy henio zwykle to syfiasty filemon zpod kontenera o ksywie HENiek

warto zauwarzyć jednak że Hex mieszany z różnymi specyfikami działaciut inaczej czasem o niebo lepiej niż solo

Posiadam 4cmc jak szczurek będzie chętny po tym do mu dam na dojebke ewentualnie.

- jak kto lubi mnie samo 4cmc za słabo Gnie ogólnie mix np. pv8 + 3cmc (leniwy dobry sort) powinien być tym czego szukasz

Pierwszy test za nami, na pierwszy ogień poszło jakieś 100mg 4-CMC, gdy to się ładnie aktywowało próba 10mg 4-HO-MIPT, zrobiło się całkiem przyjemnie jednak brakowało trochę stima więc padła decyzja o dołączeniu jakieś 40mg MDPHP. W tym momencie wiedzieliśmy, że będzie grubo, straszna gaducha, chęć robienia czegoś (chyba 2 godziny szczury kręciły się po domu i sobie rozmawiały), i bardzo fajny clearhead (niby trzeźwi a jednak nieźle zrobieni). Jednak na tym się nie mogło skończyć o nie, przez 12h testu na 2 osobniki rozeszło się 1,2g 4-CMC, 100mg 4-HO-MIPT, 0,5 MDPHP i jeszcze 0,5 4CL-PVP dla jednego nienasyconego szczura starego wyjadacza smakołyków przeróżnych, który w dodatku jadł jakieś 60% z tego wszystkiego (jak on to mówi ja jestem większy muszę więcej).

Efekt kulminacyjny był srogi, efekt stroboskopu w bocznych partiach wzroku, a w jego centralnej części delikatne zniekształcenia podchodzące pod zwidy (ciężko określić). Generalnie jak szczur patrzył na ekran na którym była tapeta z kobietą (w tle leciała muzyka) to przy zgaszonym świetle zaczęła mu lekko tańczyć, co w połączeniu z efektem stroboskopu wyglądało jak by się znalazł na dyskotece nagle.

Zalew serotoniny ogromny banan na ryju przez calutki czas. 

Kilka razy jak by się szczurkowi wyszło z ciała (albo jak by o nim zapomniał na moment), bo zbyt mocno się pogrążył w myślach.

Fotel był nieziemsko mięciutki jak chmurka, pech chciał że obok był kaloryfer i tak mu było cieplutko fajniutko, że z 4 ostatnie godziny nie miał ochoty się z niego ruszać.

Spać było ciężko (chyba troszkę za dużo MDPHP) ale po 2h leżenia jakoś się udało, rano pościel mokra od poconki oczywiście. 

Rano jeszcze lekki banan i delikatny ból głowy, w kinolu nie ma tragedii, nawet jestem zdziwiony, że tak elegancko się rozeszło (przed spaniem jeden wielki glut i kichawa czysta).

Najgorszy był brak apetytu, bo rano trochę skręcało w jelitach i ciągłe oddawanie moczu (bez przerwy trzeba uzupełniać płyn bo się łatwo odwodnić).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA