Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gwn

LAKIERNIK "4CMC STRONG"

Polecane posty

4cmc strong: 1-(4-chlorofenylo)-2-(metylamino)propan-1-on

WZÓR SUMARYCZNY: 

C10H12C10H12CINO

POCHODZENIE:

Sklep internetowy M******n.p*

WYGLĄD:

Ciemno-biały proszek z drobinkami koloru brązowo - berzoweg widoczne niewielkie grudki.

DAWKOWANIE:

Zacząłem jak zwykle od kreski półcentymetrowej o grubości zapałki i działanie pożądane uzyskałem.

OPIS DZIAŁANIA:

Wraz z kolegami zaczęliśmy jak napisałem powyżej od kreski półcentymetrowej ja odrazu poczułem okropny spływ bardzo gorzki i pieczący ale znośny , wart późniejszego działania :niewinny: . Tak więc po upływie około 3min nastąpiło rozjaśnienie obrazu natychmiastowa chęć do rozmowy i wyjścia do ludzi ogólnie do działania. Mega cunami pomysłów na raz co by tu zrobić. Substancja bardzo motywująca do działania dodam że idealnie nadaje się do pracy - zwłaszcza fizycznej :niewinny: lecz do pracy umysłowej również mogę ją śmiało polecić. Jednym minusem jest zejście które bardzo odczułem po spożyciu 1gr.

CZAS DZIAŁANIA:

Wejście następuje po około 3-5min następnie pik utrzymujący się przez około 1,5 - 2h kolejnie słabnie ale odczuwalna moc środka jest jeszcze wiele godzin później.

ZDJĘCIE:

IMG_20180106_083916.thumb.jpg.10b280666a9e470b0fe4dbaf273fa87c.jpgIMG_20180105_194516.thumb.jpg.b251abbcf39cc84200765428f2be6118.jpg

Lakiernik to substancja druga od góry. Sorry za jakość zdjęcia niestety tylko takie posiadam. Substancja powyżej już robiła swoje :niewinny: która opisałem w temacie POLERNIK. I również zapraszam do lektury i zachęcam do podzielenia się opinią na temat tego specyfiku po testach.

Pozdrawiam.

PODSUMOWANIE:

Polecam gorąco osobom lubiącym szybkość :niewinny: i szybki tryb życia oraz burzę pomysłów.

Gość BloodRayne87
Dnia 15.01.2018 o 19:34, Nancy napisał:

To jakaś mieszanka jest?

Nancy nie ja to mialam okazje jeść to 4cmc a drugie na zdjeciu to 4 cec. Ale moje odczucia co do tych obu substancji ze zdjęcia są odmienne jak na moją malutką główkę zaaaaamooocne ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA