Skocz do zawartości
RChem

RChem.eu --- Jaki produkt mamy wprowadzić do oferty

Polecane posty

Będziemy wdzięczni za informację jaki produkt chcielibyście zobaczyć w naszej ofercie?:):)

Jeśli jakiś z produktów ( oprócz 3cmc ) będzie często powtarzany postaramy się go wprowadzić do sprzedaży!:)

Zapraszam do pisania:):)

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

KONIECZNIE jakieś benzo, bo lubię sobie wziąć do zamówienia z 4cmc wtedy zjazd łagodniejszy itp. Wystarczyłby chociażby niezły etizolam. Tak średnio u was zamawiać klefa a oddzielnie potem benzo. Sporo szczurków się tym kieruje. A no takie sajko rzadsze w miarę możliwości piękna sprawa by była xD a dyso pokroju 2fdck to w ogóle.

Edytowano przez Kosma

No również mam zapas ale dobrze żeby było :D. I nie wiem czy aż taka paranoja, ja osobiście mam duże problemy ze snem nawet po 5h od ost. sniffa nie ma opcji że zasne. Szczerze mówiąc sajko to chyba kiepski biznes. Chyba że ma się monopol na daną substancje i jest ona porządana. 

Edytowano przez Kosma

Mexedron? Przeciez to nieaktywny shit. Nie bawcie sie w takie gowno.

dobre 3cmc ze dwie wersje

dobre 4cmc ze dwie wersje

dobry hex-en

dobre 4mc

I jakies benzo którego nie macie a które jest dla większości nieodlacznym elementem badan laboratoryjnych. 

Na prawdę nic wiecej nie jest potrzebne i bardziej od ilości liczy sie jakość, bo ostatnio o cos na prawdę porządnego bardzo trudno...

Gość storczyk22
7 minut temu, Nancy napisał:

A ja to bym chciała a-pvp, 3mmc, penta do tego i 5mapb :D

(taki mały poniedziałkowy dżołk)

5-mapb przecież to był większy majstersztyk od 4 mmc ( jeszcze od  sp Wilka wyglądające jak kakao <3 )

6 minut temu, Andrzej88 napisał:

o 4mmc zapomniałaś :-) 

4mmc chujowe było, ta faza była okropna. Mef osobiście mi nie przypasował, ale 3mmc już tak :niewinny:

5mapb to było coś, zgadzam się, @storczyk22. IMO lepsze od MDMA.

Gość storczyk22
1 minutę temu, Nancy napisał:

4mmc chujowe było, ta faza była okropna. Mef osobiście mi nie przypasował, ale 3mmc już tak :niewinny:

5mapb to było coś, zgadzam się, @storczyk22. IMO lepsze od MDMA.

tez oceniam ze lepsze , ja 4 mmc solo nie jadłem, tylko za czasów smarta pierwsze zrzuty koko ( to moj numer 2  ) :niewinny:

Serio mefedron mogl komuś nie przypasować? Wszyscy których znam tęsknią za tym ideałem, dla mnie zdecydowanie substancja nr1, az sie łezka w oku kreci na myśl o tym ze mogę juz nie zaznać tego mefedronowego pierdolniecia, kazda dorzutka działająca niemal tak samo ehhhh. 

3mmc to byl taki produkt pocieszenia, juz nie bylo "tego czegoś", ale tez dawało rade, aktualnie 3/4cmc to okrojone 3mmc, okrojone na tyle ze kolejne słabsze zamienniki oznaczać beda koniec ćpania ketonow, albo przejście do dark neta

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się