Skocz do zawartości
Unimil.XXL

Ochrona mobilna dla chemików [tylko Android]

Polecane posty

Zanim popadniecie w paranoję iż ktoś śledzi i szpieguje wasz smartfon / tablet [tylko Android] zapoznajcie się z tym co napisane jest poniżej...

1. Z oficjalnego sklepu Google na Waszym urządzeniu mobilnym instalujecie aplikację Zemana Antivirus & Security

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zemana.msecurity&hl=pl

2. Otwieracie aplikację i postępujecie zgodnie ze screenami

Kod aktywacyjny to: ZMA-GIVEAWAYME

[nie ma mowy o lipie, gdyż kod aktywuje aplikację poprzez serwery Google, nie ma tu znamion wykroczenia / przęstepstwa, gdyż ten kod sam jakiś czas temu udostępnił producent / dystrybutor oprogramowania]

Licencja PREMIUM na rok za darmo!

Nie będę się rozpisywał bez sensu bo to nieistotne, kto co nieco wie o marce Zemana ten zaufa temu niekonwencjalnemu rozwiązaniu.

Capture+_2018-01-07-16-25-27.png

Capture+_2018-01-07-16-25-11.png

Capture+_2018-01-07-16-24-52.png

Capture+_2018-01-07-16-24-33.png

Capture+_2018-01-07-16-24-25.png

Capture+_2018-01-07-16-24-41.png

Na telefony z androidem takie amtywirusy sie sprawdza tylko gdy instalujecie crackowane apki, normalnie uważam to za bezsens :P

29 minut temu, tava napisał:

Na telefony z androidem takie amtywirusy sie sprawdza tylko gdy instalujecie crackowane apki, normalnie uważam to za bezsens :P

Tak... ??? Nie czuj się zbyt pewnie. Big Brother czuwa :-)

9 minut temu, Unimil.XXL napisał:

Tak... ??? Nie czuj się zbyt pewnie. Big Brother czuwa :-)

A co mam do ukrycia,ja zwykły polak:P co chwile custom romy lecą i jak dotad nigdy nie miałem takich akcji jak co niektórzy, wystarczy po prostu nie klikać w co popadnie

Przed chwilą, tava napisał:

A co mam do ukrycia,ja zwykły polak

Jako zwykły Polak?

Ukrywaj sobie co chcesz... statystycznie rzecz biorąc custom rom szczegolnie na sajszungu nie jest tak bezpieczny jak Ci się wydaje. Nie ma sensu polemizować... każdy ma swoje racje... za i przeciw.

Reasumując moja oferta jest skierowana do tych co przesadzili z RC i mają manię... kurwa zaklejam kamerę bo mnie śledzą, ludzie kurwa mać... w IT siędzę 20 lat i większego pierdolenia jak Wasze wyssane z pały farmazony nie słyszałem :-)

Ahoj BobRy.

6 minut temu, Unimil.XXL napisał:

Jako zwykły Polak?

Ukrywaj sobie co chcesz... statystycznie rzecz biorąc custom rom szczegolnie na sajszungu nie jest tak bezpieczny jak Ci się wydaje. Nie ma sensu polemizować... każdy ma swoje racje... za i przeciw.

Reasumując moja oferta jest skierowana do tych co przesadzili z RC i mają manię... kurwa zaklejam kamerę bo mnie śledzą, ludzie kurwa mać... w IT siędzę 20 lat i większego pierdolenia jak Wasze wyssane z pały farmazony nie słyszałem :-)

Ahoj BobRy.

To super, cieszę się, że siedzisz na stockowym romie Samsunga i masz 20lat doświadczenia w IT.

12 minut temu, Unimil.XXL napisał:

(...) kurwa zaklejam kamerę bo mnie śledzą, ludzie kurwa mać... w IT siędzę 20 lat i większego pierdolenia jak Wasze wyssane z pały farmazony nie słyszałem :-)

czyli mogę odkleić? 

A co z mikrofonem - też mogę zamontować z powrotem?

Pewnie też napiszesz, ze niepotrzebnie wypalałem kwasem linie papilarne bo nie da się ich zesknować poprzez zwykły wyświetlacz :(

1 minutę temu, Galaxy of Mind napisał:

czyli mogę odkleić? 

A co z mikrofonem - też mogę zamontować z powrotem?

Pewnie też napiszesz, ze niepotrzebnie wypalałem kwasem linie papilarne bo nie da się ich zesknować poprzez zwykły wyświetlacz :(

Nie wiem co on miał do przekazania, ale chyba sam za duzo alfy wziął xD

Na innym forum dodał to

Jeśli używasz portfela kryptowalut na urządzeniu mobilnym to ten temat jest dla Ciebie.

Szanownego Moderatora proszę o zapoznanie się z tematem, nie jest to oszustwo... proszę sprawdzić. Warto skorzystać!

W sklepie Google Play dostępna jest płatna aplikacja Zemana Antivirus & Security 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zemana.msecurity

Instalujecie ją na swoim smartfonie. Następnie podajecie kod aktywacyjny udostępniony publicznie przez producenta oprogramowania i cieszycie się roczną ochroną Waszego urządzenia z Androidem za darmo.

KOD AKTYWACYJNY: ZMA-GIVEAWAYME

Aplikacja aktywuje się poprzez serwery Google po podaniu kodu więc z mojej strony nie ma mowy o oszustwie, czy innym działaniu które według obowiązującego prawa jest wykroczeniem lub przestępstwem. 

Reasumując myślę, że warto skorzystać z tego komercyjnego zabezpieczenia Waszych urządzeń mobilnych, gdyż tak jak ja i wielu z Was obsługuje swoje portfele na smartfonach / tabletach.

Screeny z aktywacji aplikacji zamieszczam dla Was pod adresem: https://imgur.com/a/Ix2no

Źródło : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=1495885;sa=showPosts

dobrze piszesz sam uzywam tego od lipca , wyjatkowo lekka aplikacja.

z tym , ze ja koszystam na pc mobilnie nie operuje , stare modele

Edytowano przez Olejtoja

12 godzin temu, Unimil.XXL napisał:

I co? Dowodzi to pewnie to, że jestem Agent Tomek i pracuję w ABW...

Żal...

tak właśnie to dowodzi, aplikacja do szpiegowania. Przecież pełno jest aplikacji które oferują ochronę a koniec końców służą do szpiegowania i inwigilacji a to, że jesteś Agent Tomek niekoniecznie z ABW ale agent Tomek już może i jesteś. Skąd mamy pewność?! ;D

ale ja podziękuję za Wasze antywirusy.

Pytanie czemu na 2-gim screenie wyłączyłeś internet podczas robienie zrzutu ekranu?

(chyba za dużo alfy ahahaha)

Edytowano przez Inferno

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA