Skocz do zawartości
Wojt

Wolne żarty, pytania, spam bez warnow.

Polecane posty

3 godziny temu, VisaN napisał:

Dark od wtorku nie odpisuje pewnie teraz też mnie zleje a przed wtorkiem wszytko było elegancko :D Poradzi ktoś bo nie wiem co zamówić w kolejnej paczce teraz jadłem 4cmc i myślę nad 3cmc albo 3emc. Ktoś coś podpowie ? Z góry dzięki
Tylko jak 3emc to które bo widzę, że kilka ich jest

Jeśli badałeś odczynniki z "4" z przodu to raczej zrób siebie małą przerwę jeśli chcesz poczuć całe spectrum działania odczynników z "3" z przodu....bo tak to tylko wrzucisz nie rzetelną opinię że coś tam zaczynające się na "3" jest słabe albo nie ciekawie działa.....

Może spróbuj xmdma jeśli klimaty 4cmc Ci odpowiadają...

11 godzin temu, Porobindus napisał:

@Aress

Nazwa: X-MDMA POWDER

DOJŚĆ NIE MOGŁEŚ TO CO TY KONIA WALIŁEŚ NA TYM ? JUŻ WIADOMO PO CZYM TY TAKI WYMĘCZONY BYŁEŚ

Nie każdy jest samotnym cpunem którego kontakt z płcią przeciwną ogranicza się jedynie do powiedzenia  "dzień dobry" ekspedientce w zabce. Więc nie bądź taki do przodu ;)

@Porobindus

Edytowano przez Aress

7 godzin temu, DarkChem.com napisał:

@Furiat ze mną zawsze można się dogadać ;)

No jak tu ktoś z @DarkChem.com nie umie się dogadać to ja od razu dożywotnio przyznaję:

STATUT DEBILA HABILITOWANEGO

Analfabetyzm z niepełnosprawnością intelektualną IV stopnia wraz z należnymi świadczeniami socjalnymi, niebieską kartą i darmowym psychicznym wózkiem inwalidzkim.

Po 10ciu latach dodatkowo basen, kule, lufki i pampersy..

Zapisy i orzecznictwo bezpośrednio u @DarkChem.com

Polecam Wojtas Cejrowski

@Aress TESTER od trzepania kapucyna na odczynnikach !!! jak Ty po dzień dobry mówisz koleszką  że prawie poruchałeś i jaki ty żeś bajer nie skleił to grubo widzę że się dzieję :D

Edytowano przez Porobindus

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA