Skocz do zawartości
DarkChem.com

Darkchem.com - 3-CMC CRYSTALINE

Polecane posty

Dyskusja widzę rozwżała. Każdy napisał swoją obiektywną opinie o temacie i tyle. Myślę że każdy z nas trochę trójek przerobił i spodziewał się czego innego po pierwszych opiniach i każdy z nas wie jak zajebiście było po przyjęciu pierwszej lini dawnych sortów i jak człowiek się czuł na drugi dzień nawet po przerobieniu 3g w 12h. Jedni lubią ostrą pizde i wygląd jaskiniowca a drudzy lubią nienachalny rush że zrównoważoną euforią bez "walki z mózgiem" przynajmniej ja pamiętam że trójka tak działała i przede wszystkim nie siadała na oczy. Panie Darku na luzie to tylko nasze opinie a skoro większość klientów jest zadowolona to nie ma o co bić piany.

ja zaopatruje sie tylko u niego nigdy sie nie zawiodlem, zle toleruje stimy, a tutaj jest tylko namiastka eupho dziwi mnie fakt, bo nawet kolezka ktory wali mi lepy ze sie ryje mial problem z nerami i kaldunem, taka pustke po lewo na dole.. nie wiem od czego ale to bylo mega kurewskie, a jak nie daj boze zakulo to az sie czlowiek zrywal do przysiadu jak lezal na boku, fajnie ze ktos poruszyl ten temat bo ja tu u siebie juz doszukiwalem niewydolnosci nerek, zapalenia trzustki, zakazenia ukladu moczowego, sledziona nie wyrabia i miliard domyslow EH cpanko juz mi nie sluzy. jestem na takim etapie, ze ktos molgby mi podac 3MMC z bazaru czy poj i bym nietknal!! 

Edytowano przez Rufuz:)

1 godzinę temu, DarkChem.com napisał:

Witam, ku mojemu zdziwieniu widzę jakieś niezadowolenie z Waszej strony, jeżeli Wam się nie podoba nie kupujcie prosta zasada :biggreen:

Przez 2msc jest zajebiste teraz truje ale to ładnie wyszło :ok:

Mamy jeden rzut od dłuższego czasu ciągle było ok teraz lipa ?

Ok jest prosta zasada nie pasuje nie zamawiam ;)

Pozdrawiam 

Co nie którzy myślą ze tolerka będzie wiecznie taka zerowiutka. ulala i haha.. A bebeszki bolą bo oprócz chemi trzeba też czasem coś zjeść....

Edytowano przez Gwn

1 godzinę temu, kurak122 napisał:

Pierdolicie, ja na tym siedze od wczoraj od 17 i wciąż jest zabawnie :D a zrobiłem dopiero 3 z 5 ;)

Rowniez nie mam jakichs dziwnych jazd. Dzis juz nic od rana nie tykalem, dzis dobrzeje heh.

Stymulacja czuc trzyma pare godzin po ostatniej kresce ale wieksze klopoty z nerkami to ja po fecie mam a jak was 'bebech boli' to wszamajcie cos bo na tym krysztale mozna spokojnie jesc.Ten 'Zwal' znika...na zwala zawsze dobry obiadzik badz jak ktos nie jest w stanie to jogurty odzywki...i nie macie zwaly.

Razem ze mna bawila sie moja kumpela,oczywiscie nie taka przezarta jak ja wiec max 100mg sypalem jej i to w kolejnosci 

Ja+ona / ja / ja +ona itd...

widac bylo u niej te diabelskie oczy caly czas , na nic sie nie skarzyla jedynie wodke se popijalismy - to nasz taki'minimalizator efektow ubocznych' haha

Macie racje nie zamawiajcie :niewinny: niech mi z dyszka zostanie jeszcze do konca miesiaca hehe :>

No ja też mówię, że jest zajebista ale ten speed jakby troszkę krócej trzymał to by było #1

Ziomek jak helikopter już 48h bez snu niektórzy to mają końskie zdrowie :strong2:

Edytowano przez luifhui

Dnia 13.01.2018 o 00:02, Rufuz:) napisał:

Znajomy Ukrainiec  z roboty dzisiaj na popoludniowce latal tak, ze morde mu wykrzywialo, a gume zul jakby jej nie bylo i mielil swoje zeby, powiedzialem MU ALA JEZYK BOLI a on tse ija dobrE! czyli jest dobrze widzialem go po 3h na strefie oczy mial nie jak 5zl, a kurwa jego oczy to byla jednawielka zrenica zalany potem i kostki u rak sine pytam sie co jadl, a on z wolnej stopy 3CMC tak sie zajebalismy w gadce ze moja dzisiejsza norma t 120/250 pozycji. a wiecie jak pieknie wypowiadaja slowo MEFEDRON? jego kolezka do mnie SPIDY SPIDY HARASZOL DONT NOW, plopery euphorica :D tak wiec pracujcie, poznawajcie innych ludzi i cieszcie sie zyciem.. Ja sobie kurwa mysle, patrze sie na tych ludzi i mowie.. kurwa jak mozzna tak zapierdalac za 9,20 do lapy i miec nadnorme, pozniej sie okazazalo ze polowa strefy najebana feta krysztalami, a wozkowi najebani jakims zamiennikiem gebla :o UKRAINA potrafi :D \

a najlepszy jest paradoks tego, ze Rufuz aka robertokolko gardzil ukraincami, a nic o nich nie wiedzialem, jak sie pozna to to sa naprawde w porzadku ludzie i chca pracowac! 

Hahah miałem to samo że nimi gardziłem a potem poznałem paru i jednak człowiek to człowiek i trafił się taki przypadek że jeden mówi że ma koks po 5dych, okazało się że hexen hahah

Dołączam się do negatywnych opinii na temat tego specyfiku. Zamawiałem niby to samo 3cmc crystaline na sylwka i było bardzo spoko, take w tym tygodniu tez troche wzialem i nie polecam. Dzialanie jak po hujowym stimie. Po zaledwie dwoch +/- 150mg per nos stany lękowę, jąkanie, rostrzęsienie, nieogar, bezsennosc, zle samopoczucie wiekszosc nastepnego dnia. Nie mam pojecia co bylo z tym nie tak ale nie polecam tego sortu mozna sie przejechac

Podpinam się. Bardzo duży nieogar spowodowany pewnie przesyceniem noradrenalinowym. Spodziewałem się przy zakupie działania bardziej w kierunku dopaminy niz adrenaliny. Mi się nie spodobało ze względu na brak skupienia, łatwe dekoncentrowanie, ale może innym się spodoba.

Mija 2 dzień od zażycia i ciśnienie wewnątrzczaszkowe mnie już trochę męczy, bo trochę rozsadza głowę. Może jak dziś walnę drugą nockę i pośpię dłużej, to przejdzie - kwestia czasu. Sort reż - kwestia gustu. Nie wyobrażam sobie przyjebać tego 200mg. Owszem, wydajne to, bo małe dawki miażdżą, no ale wiecie.. o gustach się nie dyskutuje. Jak już całkiem to wszystko ze mnie wyjdzie, to dam znać, że już czuję się w 100procentach okej.

Edytowano przez Nancy

47 minut temu, Nancy napisał:

Mija 2 dzień od zażycia i ciśnienie wewnątrzczaszkowe mnie już trochę męczy, bo trochę rozsadza głowę. Może jak dziś walnę drugą nockę i pośpię dłużej, to przejdzie - kwestia czasu. Sort reż - kwestia gustu. Nie wyobrażam sobie przyjebać tego 200mg. Owszem, wydajne to, bo małe dawki miażdżą, no ale wiecie.. o gustach się nie dyskutuje. Jak już całkiem to wszystko ze mnie wyjdzie, to dam znać, że już czuję się w 100procentach okej.

Az mnie to dziwi ze nagle CIe tak jebnelo moze poprostu ta trojka tak zle odzialowuje na niektorych bo to dziwne patrzac po opiniach ze sort sie nagle zmienil jak jest jak widac Ciagle ten sam . Paka przyleci to opisze to z mila checia bo sam na sylwka mialem raczej 50/50 eufo speed oraz zero wymeczenia na drugi dzien jak bym nic nie walil :niewinny: 

13 godzin temu, Nancy napisał:

@Nancy nasz tester robi tego 5-7g przez noc, a Ty piszesz że boisz się 200mg ? :biggreen:

Nasz tester bierze lufkę i 5g tematu nie sypie nic tylko bada prosto w wora i nic mu nigdy nie dolegało a Ty już drugi dzień po 100mg zdychasz ? :huh: 

Dużo naszych znajomych to kupuje i każdy jest HAPPY ;)

Edytowano przez DarkChem.com

1 minutę temu, DarkChem.com napisał:

@Nancy nasz tester robi tego 5-7g przez noc, a Ty piszesz że boisz się 200mg ? :biggreen:

Nasz tester bierze lufkę i 5g tematu nie sypie nic tylko bada prosto w wora i nic mu nigdy nie dolegało a Ty już drugi dzień po 100mg zdychasz ? :huh: 

Dużo naszych znajomych to kupuje i każdy jest HAPPY ;)

hjahaah to zacznij oszczedzac cos tego testera bo sie zajedzie szczurek

21 minut temu, DarkChem.com napisał:

a Ty już drugi dzień po 100mg zdychasz ? :huh: 

Nie będę tego komentować :D Czekam na bardziej cywilizowany sort.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA