Skocz do zawartości
DarkChem.com

Darkchem.com - 3-CMC CRYSTALINE

Polecane posty

15 godzin temu, Ferplast napisał:

Jak na ketony to i tak walenie co weekend podnosi tolerancję.  Nie będr miał pewnie okazji teraz nic brać przez dobre pół roku i sie zastanawiam jak moja tolerancja na tym zyska i czy za pół roku walić takie same dawki co wcześniej. 

Co tydzień to już jest max, zazwyczaj jest co dwa. Wiadomo, świeżynka nie jestem, ale tak naprawdę mam inne ciekawsze rzeczy na głowie niż tylko ćpanie :D Teraz nie walę 80mg-100mg, zazwyczaj już ok. 120mg-130mg, ale nie tak jak niektórzy weterani po pół gramca na raz :D 

W przypadku tej trójki po 70mg już było bardzo grubo.

Zamówienie złożone na początku miesiąca, do dziś szczurki nie mogą prowadzić testów. Możecie wierzyć lub nie, konto założyłem specjalne by o tym powiedzieć, zastanówcie się zanim coś zamówicie. 

2 godziny temu, waskiegardlo napisał:

Zamówienie złożone na początku miesiąca, do dziś szczurki nie mogą prowadzić testów. Możecie wierzyć lub nie, konto założyłem specjalne by o tym powiedzieć, zastanówcie się zanim coś zamówicie. 

To ty się zastanów zanim coś napiszesz, ja od dłuższego czasu od Darka zamawiam i nie mam żadnego kłopotu praktycznie cały czas gołębie dolatują na następny dzień więc przestań siać ferment gościu!!

18 minut temu, Yankes napisał:

JAK Z TA SUBSTANCJĄ BĘDZIE WYGLĄDAĆ 2 DNIOWY CIĄG? 2 dni i 2 noce tzn

Przecież lepiej już jakiegoś typowego stima kupić O_o

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA