Skocz do zawartości
DarkChem.com

Darkchem.com - 3-CMC CRYSTALINE

Polecane posty

A powiem tak o sobie jak mi coś nie pasuje w jakimś produkcie np. bułki chleb nie taki to nie kupuje a nie robię z tego dramatu przynajmniej jak by to był jakiś horror, czy to zbadacie czy nie to nic nie zmieni, zmieni to tylko nasze relacje z Wami.

Pozdrawiam

Czeczence!! Na własnej kociej mordce się przekonalem ze gryzie w kocie uszy ta trójka. :E Jeżeli ktoś nie może walić serotoninowców śmiało pobierać. Nie szaleć z lagami na kilka podjazdow bo trójka jest mocna i potrafi pokazać pazur

Fakt faktem jest trudno zasnąć ale zawsze jakos można temu zaradzic;)

Miłego dzionka

Edytowano przez yankenahajcie

2 godziny temu, DarkChem.com napisał:

Witam, Kolega może zamawiał 3-cmc gold wcześniej to jest sort euforyczny, crystaline idzie ponad kg dziennie jak zlikwidujemy inni się zdenerwują 

Zamawiale 10 ,cryst  u Besta ibylo to samo ze mleczne i przezroczyste krysztaly. Noo sppeed jest przoggromny sie troche ogarne wyspiir to chociaz zobacze czy 50 mg aktywne jest i. Najlepiej oznacz ze skarjnie altywny bo ktos poleci z dawka 200 mg bez tolerki to sie zdziwi xd

@DarkChem.com Produkt Polecam jak i Ciebie jako Vendora .Tylko przyznalem sie do tego ze ludzie mowia ze to taki speed . No coz najwyraźniej testowalem 10 g i Tak troche dziwne .

DObra zreszta jebac ja ta 3 Polecam speed przeogrommny jakis mix z dobra 4  a widze niedlugo u Ciebie w ofercie odpowiednia dawka i mamy jakas namiastke 3mmc .

Edytowano przez Illuminative

Daruś ty się nie obruszaj tutaj bo tu wyjadacze poszukują sortu "the best". Wiadomo, że osiedlowe szczurołapy biorą większe ilości i wystarczy żeby sort był w krysztale i robił kiełbie we łbie. Warto natomiast dla bardziej wymagających klientów załatwić trójeczkę nawet za 40-50 zł: 3-cmc Deluxe.

1 godzinę temu, GrzybeQ napisał:

Daruś ty się nie obruszaj tutaj bo tu wyjadacze poszukują sortu "the best". Wiadomo, że osiedlowe szczurołapy biorą większe ilości i wystarczy żeby sort był w krysztale i robił kiełbie we łbie. Warto natomiast dla bardziej wymagających klientów załatwić trójeczkę nawet za 40-50 zł: 3-cmc Deluxe.

O to to to! Nie jestem jakis wybredny ale byłbym w stanie wyłożyć takie siano, no może z tym 50 przesada - chociaż gdyby to było naprawdę DELUXE to nie zastanawialbym się długo  ;)

Pierdoliscie ze za mocne i wgl to zamowilem tego na probe i to dzialanie jest w chuj dojebane 8) zjadlem w 24h 0.5 g tego i jest masakra, siedze wyjebany jak i zapomnialem co napisac. Polecam tez w chuj.

Ogolnie, zeby nie bylo ze wymieszalem wszystko i chuja wiem co robilo, a wiec kazdy szczur mial swoje zadanie i potem byly konlukzje rzowody i mieszanki;D

10 godzin temu, GrzybeQ napisał:

Akurat ta trojka jest konkretna bo dawki juz sie zaczynaja od tak sadze 50 ng ba start bt btki dibre . OD 16 wczoraj do teraz to jak dlamnie dobry wynik xD 

W trakcie pierwszej i drugiej aplikacji była jakaś namiastka. Później już tylko chamski speed. Tak było w moim odczuciu oczywiście, może ktoś inny miał inaczej :P

Edytowano przez Wojt
Nie cytuj posta pod postem.

tak mysle ze dobry by byl mix w proprocji 250 crystal 250 gold 500 4 cmc jakies mocno eufortcznej . Chetnie bym sprawdzil taki mix ale wyczerpany limit na narkotyki XD

P.S Strasznie sie wali apteka cos jak kiedys mew tylko bardziej mocniej xd

Edytowano przez Illuminative

6 godzin temu, Ferplast napisał:

Hmm. Masz wysoka tolerancję?  Bo ja też mam i chyba nie nada się to 

Na spidy nie mam tolerki, bo ich nie zażywam - tylko jakieś lżejsze stimy czasami, np. coś pokroju 3fph. Na euforyki mam średnią tolerę, jak już, to weekendowo albo co drugą sobotę lub piątek.

1 godzinę temu, GrzybeQ napisał:

W tym siedzi hex. Znajomy szczur poznał od razu bo po hexie puchnie i kłuje go w klatce. Od razu taka reakcja po pierwszym węgorzu.

Nie masz potwierdzenia na to. To są tylko podejrzenia, trzeba byłoby to oddać do przeanalizowania.

1 godzinę temu, green2k napisał:

Poważnie, po @DarkChem.com bym się tego nie spodziewał..

A może koledze coś dolega.

Może, ale tak reaguje na hexa i dlatego go nie bada. 3-jki i 4-ki cmc normalnie wcina ;]

6 godzin temu, Nancy napisał:

Na spidy nie mam tolerki, bo ich nie zażywam - tylko jakieś lżejsze stimy czasami, np. coś pokroju 3fph. Na euforyki mam średnią tolerę, jak już, to weekendowo albo co drugą sobotę lub piątek.

Jak na ketony to i tak walenie co weekend podnosi tolerancję.  Nie będr miał pewnie okazji teraz nic brać przez dobre pół roku i sie zastanawiam jak moja tolerancja na tym zyska i czy za pół roku walić takie same dawki co wcześniej. 

Z tego co wnioskuje jest to po po prostu mix paru substancji? Tym bardziej, że vendor niedawno pisal że sa gotowi na bana CMC i mają asa w rękawie (nie słowo w slowo). Miałem okazje w tamtym tygodniu spróbować te cudo i byłem zaskoczony działaniem oczywiście w pozytywny sposób. Powiem tylko, że zapachowo przypominał 3EMC Pink który dostałem w gratisie. Dwie rzeczy mnie zdziwily, był to czas działania i małe dawki. Na początku super ale później czułem się jak dziki pies nie w temacie. Chyba wiecie co mam na myśli. Od siebie nie polecam dorzucać dużo Max 3 dorzutki po 80 mg dla średnio i niskotolerkowcow. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA