Skocz do zawartości
DarkChem.com

Darkchem.com - 3-CMC CRYSTALINE

Polecane posty

20 godzin temu, Strzyga napisał:

Ten sam profil co Gold, czy szybkie, bo o takie tylko chodzi?

CRYSTALINE/gold.

Crytaline to jedyne cmc ktore mi zuimka tak wyjebalo z butów ze hoho :niewinny:

A dodam ze ma tolerke bo caly czas se lata ;)

Sam.chyba pobiore teraz crystaline bo kozak :niewinny:

edit. golab dolecial piekny pakunek, 5G wyglada na duzo wiecej, aczkolwiek troche zmartwila mnie konsystencja nie jest to trojka taka jak zamawialem 2tyg z BCH, lecz strasznie ""wilgotna?" przez torbe czuc slab, a gdy wsadzilem tam trabe no az strzelbe mi wykrecilo "rozpuchol i to taki typowy" mysle zeby to przesuszyc, bo AZ placz

5 godzin temu, Rufuz:) napisał:

edit. golab dolecial piekny pakunek, 5G wyglada na duzo wiecej, aczkolwiek troche zmartwila mnie konsystencja nie jest to trojka taka jak zamawialem 2tyg z BCH, lecz strasznie ""wilgotna?" przez torbe czuc slab, a gdy wsadzilem tam trabe no az strzelbe mi wykrecilo "rozpuchol i to taki typowy" mysle zeby to przesuszyc, bo AZ placz

Tak ta trójka wygląda na małe kryształy, small crystal przezroczyste i białe, działanie duża dopamina, duży speed, mało eufori, wilgotny sort, ale wywala  mocno, wal śmiało 150-200mg sniff i jazda gruba będzie

speed sort, mniej eufo, polecam i tak

Edytowano przez Pale Tylko Wiadra

7 minut temu, Pale Tylko Wiadra napisał:

Tak ta trójka wygląda na małe kryształy, small crystal przezroczyste i białe, działanie duża dopamina, duży speed, mało eufori, wilgotny sort, ale wywala  mocno, wal śmiało 150-200mg sniff i jazda gruba będzie

speed sort, mniej eufo, polecam i tak

Siada na pompę przy spidzie?

Siada na serce dosyć, wpierdoliłem 1g w 6h to mnie wyjebało grubo, speed i kardiofaza, troszkę za dużo stestowałem, a bez tolerki byłem, euforia jest, ale to nie jest to

na obecne 3 cmc to daje ocene 8/10

mocno speedowy sort, mniejsze eufo

Edytowano przez Pale Tylko Wiadra

@Pale Tylko Wiadra Hhahaha widzę, że się nie mozemy zrozumieć.. :E Na sklepie Darkchem jest odczynnik o nazwie 3CMC GOLD. Moja prośba do Ciebie jest taka, czy mógłbyś porównać sort 3CMC CRYSTAL z sortem 3CMC GOLD ? Oczywiście dwa odczynniki z tego samego sklepu mordeczko... :E 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA