Kwiatek

NOWE USTAWY ANTYDOPALACZOWE

186 postów w tym temacie

Wrzucam link spoza [różu] bo kurwa jak chcesz  komuś wkleić linka to sobie bez konta nie obejrzy, nie?

http://gis.gov.pl/images/środki_zastępcze/uchwała_nr_1-2017.pdf

Nie sądziłem, że NEP jest taki popularny, by go banować. REXio - owszem, szkoda trochę. Lecą do mnie cztery giety, ile polecacie zrobić na zapas? 10? 25? Podielilbym sobie i porozwoził po skrytkach (u sistry za cegłą, rodziców pod boazerią, kolegi w spłuczce) 

A potem sprzedawał dzieciom na chodniku ...

A no i pytanie - czym zastąpić? BK-EPDP/EBDP? Ja się nie znam, tylko głupoty ciągle piszę i wciągam tlen z azotem - jestem wręcz od tego uzależniony. To jest lepsze niż poppersy, bo mogę srać i pisać na kompie jednocześnie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I nie zmienia się nic, trza tylko szybciej wciągać i się nie ociągać:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jest jest legalny, człowieku przecztaj najpierw pdfy które cytujemy to będziesz wiedział. To jest opinia odnośnie tych związków, rekomendacja do delegalu. Zanim to nastąpi, minie parę miesięcy, media co jakiś czas podają co rusz inne listy do dezintegracji. 

Do mnie też leci trochę, tylko te pieprzone narkomaty coraz gorzej działają. Te 48 h na odbiór wcale nic nie przyśpieszyło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no zanim go zbanują to już pewnie bedzię następca, to błędne koło rząd ma burdel i kradnie a tym może się wykazać żeby społeczeństwo  w wiadomościach otrzymało info, że wygrywają walkę ze złem i wogóle.

Rząd się wykazuje,

Inni na tym zarabiają

inna się dobrze bawią

i wszyscy są szczęśliwi na pozór

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak hex i nep polegną, to może ktoś w końcu przypomni sobie o nebie...

@Strangelove nie wiem czy pytasz na poważnie :E

bk-EPDP nie istnieje, to EBDP. Jest to efekt tego, że niektórym vendorom lata co sprzedają pod jaką nazwą, i potem z meta-fluorofenmetrazyny mamy "3 FMP" i inne kwiatki.

EBDP - Ethyl-1,3-benzodioxolylpentanamine

Nie wiem, jaką zbrodnię chemiczną trzeba popełnić żeby tam się znalazło P. :E

Nie zapominajmy jeszcze o oryginalnym EDB:

https://en.wikipedia.org/wiki/1,3-Benzodioxolylbutanamine

Widziałem już jakiś czas temu u azjatyckich przyjaciół bk-EDB., więc można się też spodziewać bk-EDP. I jeszcze mógłby sie znaleźć upośledzony brat butylonu, bk-MDB.

I jeszcze jest bk-PBDP I bk-PBDB tylko z tym jest burdel z tego co sie orientuję. Na zagranicznych forach jedli raczej legitny PBDP i z tego co słyszałem to opinie oscylowały między słaby a nieaktywny, moze to przez dwa propyle. U nas (chyba wiadomo gdzie) jest bk-PBDP, opinie pozytywne, że działa, tylko że to nie jest PBDP. ;)

z opisu produktu w sklepie:

IUPAC:    1-(benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)-2-(propylamino)butan-1-one

czyli po inniejszemu...

Propyl-1,3-benzodioxobutanamine

bk-PBDB nie jadłem, ale juź sam alfa-butyl sprawia wrażenie, że ten wynalazek może być troche milszy i mniej stymulujący niż bk EBDP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mam dwie samarki od dwóch vendorów, jedna z EPDB druga z EBDP. Nie sprawdzałem działania, nawet wyglądu nie porównywałem. Ale mam xD

O, posty z emotkami już działają!

@phace a NEB jest przecież w ustawie:

Etylobufedron 
N-etylobufedron 
NEB 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozumiem ze sami z siebie Cie obdarowują :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam rangi Tester, jestem tu pod-człowiekiem ;(

Wszystko za własne dutki leci, jak patrzę na kwoty to mi się słabo robi. Pytanie czy to ostatni raz ;p Bo jeszcze ostatniego razu nie postanawiałem, a przynajmniej w tej skali 0.o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 20.05.2017 o 08:32, phace napisał:

jak hex i nep polegną, to może ktoś w końcu przypomni sobie o nebie...

@Strangelove nie wiem czy pytasz na poważnie :E

bk-EPDP nie istnieje, to EBDP. Jest to efekt tego, że niektórym vendorom lata co sprzedają pod jaką nazwą, i potem z meta-fluorofenmetrazyny mamy "3 FMP" i inne kwiatki.

EBDP - Ethyl-1,3-benzodioxolylpentanamine

Nie wiem, jaką zbrodnię chemiczną trzeba popełnić żeby tam się znalazło P. :E

Nie zapominajmy jeszcze o oryginalnym EDB:

https://en.wikipedia.org/wiki/1,3-Benzodioxolylbutanamine

Widziałem już jakiś czas temu u azjatyckich przyjaciół bk-EDB., więc można się też spodziewać bk-EDP. I jeszcze mógłby sie znaleźć upośledzony brat butylonu, bk-MDB.

I jeszcze jest bk-PBDP I bk-PBDB tylko z tym jest burdel z tego co sie orientuję. Na zagranicznych forach jedli raczej legitny PBDP i z tego co słyszałem to opinie oscylowały między słaby a nieaktywny, moze to przez dwa propyle. U nas (chyba wiadomo gdzie) jest bk-PBDP, opinie pozytywne, że działa, tylko że to nie jest PBDP. ;)

z opisu produktu w sklepie:

IUPAC:    1-(benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)-2-(propylamino)butan-1-one

czyli po inniejszemu...

Propyl-1,3-benzodioxobutanamine

bk-PBDB nie jadłem, ale juź sam alfa-butyl sprawia wrażenie, że ten wynalazek może być troche milszy i mniej stymulujący niż bk EBDP.

Misiu n-ethyl-4-methyl pent 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz