Skocz do zawartości
Broda_Wikinga

Ciężko mi sie żyje

Polecane posty

Nie wiem gdzie to napisać to tu pisze, jak nie ten dział można przenieść. Ja wiem że to nie jest forum psychologiczne ani egzystencjalne także nie chce się tu specjalnie wynaturzać ani uzewnętrzniać ale po krótce napisze o co mi chodzi (ale jak jakieś gimby lamusy mają tu sobie jakieś podśmiechujki robić to lepiej wypad niech nic nie piszą)

Ciężko mi sie zyje bo przejebane, wszystko mnie obciąża, jak mialem 12 lat to mnie wzieli do domu dziecka do bidula, potem jeszcze na areszcie śledczym wylądowałem mialem wtedy 18 lat. Teraz już troche czasu mineło i tak sobie siedze i zdaje sobie sprawe że nic sie nie zmienia dalej stoje w miejscu. Niczym specjalnie konstruktywnym się nie zajmuje, całymi dniami nic nie robie. Wiele razy chciałem coś zmienić na początku było fajnie ale zawsze potem zapał słabnie i wracam do punktu wyjścia. Wszystko mnie jakoś dziwnie uwstecznia.

Mam nerwice natręctw, bo w bidulu jak byłem to mi sie pojawiła, biore jakieś leki tam wenlafaksyne. Cały czas coś rozkminiam mam natłok myśli, myśli natrętne, cały czas mam przymus analizowania wszyskiego, co usłyszałem co przeczytałem w necie (często jakieś bzdury), do tego jakieś smutki jakieś lekkie stany coś jakby lękowe, analizowanie przeszłości.

Staram sie suplementować, łykam magnezy Magne b6 kwasy omega-3 bo wiem że to ważne, pije herbaty zieloną, czerwoną. Ale to za mało, chciałbym dużo zmienić u siebie

I o co mi chodzi: mam w sumie troche tego wolnego czasu, ty bardziej że święta teraz, żeby mi ktoś polecił coś do poczytania co by pomogło sie ogranąć, jakąś książke, e-booka, artykuły, jakieś strony ciekawe itp. Dużo spędzam obecnie przy kompie także jakieś filmy, filmy z yt. Muzyke też bym chciał zmienić bo słucham jakichś szarpidrutów (rammstein i takie tam) i to od lat tego słucham nawet nie mam pomysłu na co zmienić. Może być tu może być na PW. Ja wiem że nie ma tu recepty sam sie musze ogarnąć, ale jak ktoś ma coś ciekawego co by mogło pomóc to absolutnie nie wzgardze.

57 minut temu, Pale Tylko Wiadra napisał:

jak sam sobie nie pomożesz to nikt ci nie pomoże

przecież wiem, sam to napisałem że nie ma tu recepty że sam musze sie ogarnąć, więc dlaczego to piszesz

Chodzi o to że może są tu osoby co mają podobne rozterki i jestem ciekaw co im pomaga

kurwa wariat albo sam sie ogarniesz albo huj jak tak wypisujesz na forum o jakas pomoc to leb jestes....

do roboty zapierdalaj czy gdzies wyjedz do Holki np kobiete jakas znajdz i sam kurwa musisz sobie mowic co masz ze soba robic a nie wypisujesz jakies wypociny mordo na forum o pomoc i co Ci po tych odpowiedziach 

Broda nie idź moja droga,Proszę Cię.Przegrasz.Co pomaga?Pozytywne myślenie i dobrzy ludzie

Z całego serca Ci współczuję Broda.Pamietaj i dla Ciebie wyjdzie slonce

jak pizda sie zachowujesz ja to np mam wyjebane pije codziennie cpam jaram i mam jaja na zycie bo nie chce ale jakbym chcial to kurwa bierzesz sie za siebie i huj jakis sport silownia dupke jakas szukaj itp i kurwa nawet nie bedziesz miall czasu o tym myslec dla mnie to tragedia co Ty piszesz nie nawet nie jestem w stanie tego rozkminic i Ci odpisac..   tragedia kurwa chlopie tragedia kurwa rzucasz to czego nie chcesz robisz to co chcesz i sam sie ogarniasz a nie kurwa szukasz pomocy na forum jak pizda bo tak sie zachowujesz.": ale jak jakieś gimby lamusy mają tu sobie jakieś podśmiechujki robić to lepiej wypad niech nic nie piszą)" nie mowie Ci tego po zlosci mordo tylko kurwa no jak to przeczytalem to nie wyrabiam odezwij sie na priv czy cos to pogadamy jak bedziesz chcial !

Jak chodzi o ogarnianie się książkami, polecam naszego brata krwi (znaczy, że też ćpał, tylko blisko sto lat temu) Witkacego i jego przegenialne "Narkotyki. Niemyte Dusze". W tej książce zawarł większość porad, które jako dojrzały mężczyzna przekazałby dorastającemu synowi, a czego nie zrobił, bo dzieci nie miał. Uczy dosłownie jak umyć ciało i duszę. I sporo wyjaśnia o naszej rzeczywistości, narzekając choćby na brak pomyślunku u budowlańców (to nie przez PRL'owskie rozpicie, to nasza cecha narodowa!).

Co do gonitwy myśli - odstaw zieloną herbatę. To jeden z silniejszych roślinnych pobudzaczy, a nieumiejętne parzenie już parokrotnie zafundowało mi przedawkowanie kofeiny. Rooibos, te sprawy.

Edytowano przez Synchro

Co do tego typa co tam sie pruje jak rajstopy że pizda jestem, to nie obrażaj mnie gdybyś sie niesiedział w AŚ w bidulach też byś miał zrytą banie, ja jestem chory mam OCD dostrzegam to, wiele rzeczy bym chciał ale nie moge bo choroba (ta kurwa) mi to uniemożliwia

Kiedyś kupiłem książke specjalistyczną Zaburzenia obsesyjno kompulsyjne wydawnictwo chyba uniwersytet jagieloński. przeczytałem ale chuj z tego jak i tak co mi z tej wiedzy jakie leki jakie metody terapetyczne, to jest kurwa ta moja choroba zryta bania, cokolwiek sobie rozkminie trafnie lub ktoś mi coś powie mądrego mój zryty gar podsunie prędzej czy później kontrargument zaprzeczenie tej tezy, tak żeby stać w miejscu. Ja wiem że to jest mechanizm błędnego koła, i trzyma ono w szachu tu trzeba jakimiś taktykami przechytrzyć siebie, znaczy chorobe

Dużo mysle żeby muzyke zmienić bo już mam dość słuchania metalu albo gothic, bym jakiegoś rapu motywacyjnego posłuchał ale nie mam pomysłu co, bo sam tych muzycznych nowości nie śledze. Wy tam słuchacie tych rapsów byście coś podrzucili może

Kiedyś piłem yerba mate, myśle żeby od nowego roku zacząć pić to zamiast kawy bo pije 2 kawy dziennie z 4 łyżeczek bo po tych pigułach spać mi sie chce cały czas, albo bym jedną kawe wyeliminował i pił yerbe w zamian

Gość Torngasak

Napisze krótko , nie jesteś sam z takimi problemami ....
Są ludzie którzy za cholere nienapiszą o swoich problemach a czasami , uwierz maja deczko gorzej lub przeżyli , doświadczyli tyle że można by tym  obdzielić dziesiatki osób.

Są ludzie którzy mają wszystko , kochająca rodzine , wsparcie od bliskich .
Są tacy ludzie którym wiatr zawsze w dupe wieje , niemieli rodziny , wsparcia najbliższysch .
Niektórym pozostaje jedno TRZAYMAĆ się SWIOCH Ram , Mieć swoje zasady i trzymać się ich zawsze!! I Zawszelką cene NIGDY się NIEPODDAWAĆ!!!

Nie zgób Się!!!

Czołem @Broda_Wikinga !

Zbyt wiele już od siebie nie dodam do tego co napisali mądrzy ludzie powyżej, ale szacun że potrafisz powiedzieć o tym że jest Ci źle...nie każdy ma tyle jaj ;) Wiedz że Zima to wyjątkowo podła i depresyjna pora roku, której sam nienawidzę i z tęsknotą czekam na wiosnę kiedy zaświeci słońce. Nie staraj się unikać ludzi, rozmawiaj.

AAaaaaa....chociaż sam lubię mocne uderzenie, to moim zdaniem Rammstein raczej  Ci w gorszych chwilach ulgi nie przyniesie. Posłuchaj Analogs i spójrz na siebie z innej strony "To tacy jak Ty są esencją"....

3maj się tam

https://www.youtube.com/watch?v=g37v9DcQF7I

Jestem z Poznania i pewnie dlatego go cenie bardziej niż innych genialnych raperów. Ale dla mnie to zawsze nr 1. 25 lat na rynku,zawsze w formie. Swoją drogą Rychu wstawił ostatnio niesamowity wpis na swoim FP. 8 lat jest czysty od nałogów ale wpis o tym czytałem z zapartym tchem od deski do deski. Od 2000r jestem z jego rapem związany. Wiadomo,że nie słucham tak dużo tego jak kiedyś, lubię też inne gatunki muzyczne. EMD,Elektroniczna czy rocka po ukochanego Freddiego Mercury. Ale kawałek może Cię trochę kopnie w 4 litery. Pozdrawiam. 

dobra napisałem kilka zdań, i zmieniam.. bo każdy ma inaczej. Pisz pw pogadamy, bo wyjścia są może i jasne ale nawet dla swiętego spokoju lepiej się odciąć od własnych prawd i pomyśleć od "śmiesznej" strony.

https://www.youtube.com/watch?v=_Sw6xVHV8FQ

Edytowano przez nebulaparadise

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA