Skocz do zawartości
Bobik.

Konkursy, Awards, TesTerzy...nieco od strony kuchni.

Polecane posty

Ależ @Joe, absolutnie nie żywie do Ciebie żadnej urazy, po takiej interpretacji mojego posta mogę jedynie Ci współczuć i życzyć Ci powrotu do szczytowej formy, do której jak widać obecnie Ci daleko :biggreen: Nie zapędzaj się w swoich dziwnych wywodach bo nigdy nie udaje kogoś kim nie jestem. Powyższy wpis, to jedynie luźne wyrażenie moich poglądów do których mam pełne prawo i zdaje sobie sprawę z tego że nie każdy musi się z nimi zgadzać. Twierdzisz że żal mi dupe ściska? To jeszcze powiedz w którym momencie i z jakiego niby powodu ?? Bo jak narazie to niezły mam ubaw :E Gdybym był wredną i mściwy, to przytoczyłbym tu wiele Twoich gorzkich żali, ale to nie mój styl ani poziom...poza tym jak sam przyznałeś, to Ty robisz tutaj za błazna więc to może Twoje zwieracze nie wytrzymują ciśnienia że nie zwyciężyłeś w tej kategorii ?? Oczywiście bez urazy @Joe przecież jesteśmy dorośli, a fochy do domena gówniarzerii ;)

9 godzin temu, yankenahajcie napisał:

o chuj XD

i twoje wypowiedzi są uznane w dwóch konkursach jakie coś wnoszące?

Chyba zapomnieliście co pisał kolega powyżej, iż ma 18 niecałe lat (tak ze mną prowadził rozmowę na czacie ;)

Ave i wesołych świąt, no to się poziom podniósł

@Joe wedle mnie @Bobik jedyny się tutaj nie przekręcił z tych testerów którzy byli jako pierwsi 

Ja nie tykam RC dzieciaku

Siedzisz całymi dniami od rana do wieczora, w tematach o których nie masz pojęcia, a twoje wypowiedzi akcentowane są zazwyczaj XD no ludzie, kurwa co to za poziom

Każdy wie, że latałeś po PW z propozycją plusowania siebie nawzajem, skończyłem i do widzenia, 

21 godzin temu, Bobik. napisał:

poza tym jak sam przyznałeś, to Ty robisz tutaj za błazna więc to może Twoje zwieracze nie wytrzymują ciśnienia że nie zwyciężyłeś w tej kategorii ?? Oczywiście bez urazy @Joe przecież jesteśmy dorośli, a fochy do domena gówniarzerii ;)

Rozjebales moj system :D reset :D

Kiedy ja takie coś napisalem, ha? Czlowieku jakbym chcial byc postrzegany za blazna to bym sie chyba pod ziemię zapadl ze wstydu. 

Cos Ci sie grubo pomylilo. I tak wogole to w którym momencie Ja strzeliłem niby focha? Ty jesteś poważny czy sobie zartujesz? 

A moja interpretacja wywodzi sie z czystej psychologii. Sposob przekazania informacji, moment w ktorym zalozyles temat, wyczuwalna złość i wyrzuty. I jeszcze kilka innych powodow. 

Czy tez sobie chcesz czy nie ale z psychologia mam bardzooo wiele do  czynienia. Zawsze przed napisaniem postu który może zrazić autora do mojej osoby staram sie dwa razy interpretowac jego słowa. Niestety,  skoro moje spostrzezenia byly dalej takie same to sie udzielilem. 

Nie miej urazy, pozdrawiam. 

Ps. I proszę serio skoncz z tym miemaniem o mnie ze chce byc blaznem :D musialem to znów powtórzyć bo śmieje sie do lez :D

7 godzin temu, yankenahajcie napisał:

O prosze, to cos ciekawego

Daj mi ss'a gdzie kogos prosilem na pw o plusika,

Idź odbierz pakę od @Bestchem bo wziąłeś pobraniówkę i czekasz na kasę od rodziców na święta, tłumacząc się oczekiwaniem na przelew na konto :D normalni pracujący ludzie, otrzymują pieniądze i ich stać na zabawę, a nie szukają darmowego ćpania, względnie mają puste konto 

Ja pierdole, i on mi powie, że się sam utrzymuje, jak pustki na koncie, paka nie odebrana i jeszcze mądrości mi tutaj zgrywa

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA