Jump to content

FORUMOWE LOTTO (wstępna wizja)

kajabuza
 Share

Recommended Posts

Zainspirowany ostatnim bohaterskim konkursem wpadłem na (jakże by inaczej :E ) genialny pomysł. Ale do rzeczy:

1. Dogadujemy się z którymś uczciwym, zaufanym i zajebistym vendorem z forum.

2. Organizowana jest loteria w której udział kosztuje np. 10PLN

3. Po przelaniu vendorowi danej kwoty automatycznie jesteśmy w grupie uczestników loterii

4. Przykładowo udział wzięło 20 osób czyli pula wynosi 200PLN

5. Z tych 20 osób jest losowana jedna która zgarnia zakupy u vendora za 200PLN :E albo dwie osoby które otrzymają wołczer na 100PLN 😄

Oczywiście to wstępna wersja, jakby dopracować to, przemyśleć, im większa pula tym np. więcej osób było losowanych itd itp

Może to nie stawki milionowe jak w lotto, ale wyobraźcie sobie te emocje, to napięcie do ostatniej chwili gdy po cichu liczysz, że to Tobie się pofarci 😄

Zapraszam do dyskusji :E

to ja i moje bety:

- 4-HO-MCpT ❤️ no a jakże nie hhahahahaha.

- 4-AcO-DET

- Troparil (dla zjebów z serii "czy można mjeszać 3 cymycy z 4 cymycy" polecam porównać struktry TROPARILU a KOKAINY oraz przeczytać trochę chociażby na tej biednej wikipedii). chociaż troparil to ja sobie teraz tutaj mogę jak każdy kto rzuci parę ojro z kieszeni, ale chodzi o to, zapierdala wręcz - żeby najlepsze tajemnicą owianą zostało :E

- WIN-35428 (rozcierka 1:10 w mannitolu żeby się nikt nie zabił, ja wiem gdzie gdyby konkurs wypalił)

- 4-HO-MPT (nie jestem pewien legalnosci @lo0gi sprawdź proszę.)

i to by na kolana, nawet nie na kolana kurwa, na jaja, na to co jest jak się całe ujebie nogi, położyło wszystkie obecne RC. dziękuję.

tak jestem pod wpływem. 1uJY15A.gif❤️

@Psychotune no po urlopie hiro napisze do niego tego i innego, i jak tylko chętnych dużo będzie do kupna losów (już ja widziałem "frekwencję" na tym forum") to jebnie tu taki konkurs że lotto sie zesra i PLN będzie warte tyle co listek papieru toaletowego

@NepetasFionce wiesz jak działa gówno rodzaju lotto? zrzutka 49 frajerów na 1 szczęśliwca. a te rzeczy o ktorych pisalem nie są takie drogie jak się ma mózg.

L O D S O F E M O N E :E

Edited by horsii