Skocz do zawartości
Psychotune

N-etylopentedron BIG Crystal

Polecane posty

NAZWA SKLEPOWA: N-etylopentedron BIG Crystal

INNE NAZWY: NEP,  ethyl-pentedrone, N-ethyl-(nor)-pentedrone

IUPAC: 2-(etyloamino)-1-fenylo-1-pentan-1-on

WZOR SUMARYCZNY: C13H21NO

LD50 wg. Karty charakterystyki:
5.600 mg/kg oral mysz
14.200 mg/kg oral królik

POCHODZENIE: Galaktyka Predatorix

ILOSC Z ZAMOWIENIA: 1g

WYGLAD I KONSYSTENCJA:
Biale sypkie kamienie które łatwo krusza się w palcach i trochę prochu.

TOLERANCJA LABORANTA:
W duzej mierze wyzerowana. Pierwsza możliwość zrelaksowania sie po ponad miesiacu detoxu. Nie liczac tej "wyrobionej" przez zycie wiec nie jest calkowicie zerowa.

SET UP:

Wieczór po pracy, chwila relaksu.  Benzo w apteczce na wypadek delikatnych problemow z sercem ktore wystąpiły przed przerwa.

METODA PRZYJECIA:

'Niestety' IV

ILOSC PRZYJETA: 100mg

OPIS DZIALANIA:

Po szybko wykonanym strzale wjazd ktory nastapil byl zaskakujaco przyjemny. Jednak nawet tak krotki detoks pozwolil cieszyc sie znacznie lepsza gama efektow... Jednym słowem bylem dosc mocno .... no wiadomo :D

Po okolo 10 minutach efekty oslably, choc stale byly zadowalajace. Stymulacja uprzyjemnila pisanie na chacie i kontakt z ludźmi.  Bylo naprawde zadowalajaco. Odczuwalna byla rowniez delikatna dyletacja czasu.

Efekty utrzymywaly sie przez okolo 45minut po czym zaczely w znacznym stopniu slabnac. Przyjemnym zaskoczeniem byl brak problemow z serduchem, jak widać miesieczny kompletnie 'suchy' detox poskutkowal :niewinny:

CZAS DZIALANIA:

W zależności od tolerancji. Moim zdaniem może się przedłużyć do 1.5-2h u kogos zupelnie nowego w tym temacie.

ZJAZD:

Lekki. Występuje chęć na poprawki, moga wystapic problemy z zaśnięciem do 3-4h po aplikacji. Ale przy tej wersji NEP'a nie ma bardzo nieprzyjemnych efektów ubocznych.
Mala ilosc kwetiapiny calkowicie go zniwelowala.

ZALETY:

+Upierdalajacy wjazd

+Nie wchodzi mocno na kardio, nie obciaza w stopniu znacznym organizmu

+Krysztal latwo sie kruszy i nie ma problemu z 'konwersja'

+Nie ma uciazliwego zjazdu 

+Poprawa humoru

+Milo i chetnie sie rozmawia. Ciagnie do ludzi. Kontakt znacznie sie poprawia i lgnie sie do niego

+Odechciewa sie spac

WADY:

-Slabsza wersja w porownaniu do pylu (bez dopisku BIG)

-Krotkie i slabe dzialanie a co za tym idzie mala wydajnosc. Szczegolnie u tolerkowcow.

-Sa lepsze rzeczy na rynku niz ta wersja NEP-a.... choc jak juz pisalem ogolem bylo warto. 

PODSUMOWANIE:

Cytuje wyjatkowo z recenzji wyzej dla porownania:

"Cóż tu mogę napisac... Jak na NEP który kilkakrotnie w życiu jadłem to ta wersja zawiodła mnie nie dając oczekiwanego szału. Może to kwestia mojej tolerki, może po prostu sort tym razem jest słaby... Nie mam nic za zle, ale jestem lekko zawiedziony jakością tej odmiany."

Aktualnie zmieniłem zdanie o tym produkcie i choc wciaz nie jest to najmocniejsza wersja NEP-a to dla niskotolerkowcow bedzie w sam raz. Przy tolerce bylem zawiedziony, po zresetowaniu jej uwazam ze produkt moze byc godny uwagi. Szczególnie przy tej drodze podania.

OCENA OGOLNA-  6+/10 (to moja subiektywna opinia po resecie) substancja jest aktywna i nie mogę jej zarzucić nudy. Ale w dalszym ciagu pozostaje przy wcześniejszej opinii ze sa znacznie lepsze rzeczy na rynku.

NAJWAZNIEJSZE: To w jaki sposob podzialalo to na mnie wcale nie znaczy ze u Ciebie podziala tak samo.

Dla Ciebie moze okazac sie za mocne.

Pamiętaj o tym!

Zawsze pamietaj o wykonaniu proby alergicznej kazdej substancji. Nawet tych ktore znasz, ale pochodzących z innych zrodel/sortow.

Unikaj dawkowania na oko!!

Dzieki Pred za możliwość testu

P.s. Witam z pierwsza recka po urlopie (nie moglem sie powstrzymac :D )

• REKLAMA